Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem NC+mix i po miesiacu chciałem przejsc na abonament. Zawarłem umowe przez internet , przyszła na maila.

Jak po kilku dniach nie było kanałow napisałem do nich maila. Dowiedziałem sie ze umowy nie ma w systemie i prosza o wysłanie tej co dostałem

oraz miałem wysłac jakies numery dekodera , conax i karty. Wkurzyłem sie i napisałem ze zadnych danych nie dostana bo lecą w kulki a jesli kiedykolwiek umowa

zostanie zarejetrowana to sprawa oprze sie o Rzecznika Praw Konsumentów .Odpisali ze jesli nie podam tych danych to nie zarejestruja umowy.

Na tym kontakt sie zakonczył. Dekoder sprzedałem a teraz dowiaduje sie ze umowa jest w systemie i wisze im kase za 2 miesiace.

Jak nie zapłace to windykacja. TO JEST ZŁODZIEJSTWO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, niepotrzebnie straszysz ich rzecznikiem i UOKiKiem, zamiast straszyć lepiej faktycznie działaj. Złóż reklamację, opisz jeszcze raz to samo, jak Ci jej nie uznają to wtedy zgłoś się do rzecznika a przede wszystkim poinformuj ich, że sprzedałeś już sprzęt i nie jesteś w stanie kontynuować umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa na 12 msc z migracji c+ do nc+ universe końcżąca sie 31 maja, wypowiedzenie niestety wysłane 30 kwietnia. Dzisiaj dostałem nowy rachunek bez promocyjnych cen. Dzwonie do obsługi klienta i mówią mi że mam 3 miesięczne wypowiedzenie. Wypowiedzenie złożone przed końcem umowy i czy mnie dotyczy okres 3 miesiecznego wypowiedzenia w umowie na czas określony 12 msc? umowa zawarta przez tel czyli na odległośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu byłem na delegacji dzwonili do mnie we wtorek 27 maja i prosiłem o tel w piątek niestety nie zadzownili. Fakt dałem ciała z wypowiedzeniem. Dzisiaj telefon czy zostaje u nich, powiedziałem ze tak jezeli dostane to co mam obecnie w tej samej cenie łamańca ale pod warunkiem ze zrobią mi korekte na te kwote nie-promocyjnego czerwca, niestety pan kierownik zmiany w buk się nie zgodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prosiłem sekretarke by wysłała wypowiedzenie do końca kwietnia niestety nie wiedziała ze liczy sie data otrzymania pisma i wysłała 30 kwietnia, chce polubownie dojsc do konsensusu i wiem ze wszystko zalezy od kierownika zmiany, niestety w buk nie miał chęci, dostałem natomiast maila ze moga mi zrobic korekte ale przy nowym abo 69 zł.

 

Niestety nie miałem możliowsci dotarcia do centrum poniewaz nie było mnie w kraju od 10 kwietnia do 12 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...