Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie podane przez osobę trzecią może nie zostać przyjęte w APS. Już ostatnio przerabialiśmy tu podobną sytuację i zonk. viewtopic.php?f=174&t=31287&start=795#p953395

 

Ja też z ciekawości dzwoniłem do jednego z krakowskich punktów NC+ i otrzymałem info, że to nie przejdzie. Tylko abonent osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok już rozumiem ;) jest jeden problem jeszcze bo ja jestem za granicą i w Polsce będę gdzieś na początku lipca i telefon który podałem będzie czynny gdzieś tak w połowie lipca. Myślicie że przejdzie wysłać wypowiedzenie przez kogoś z rodziny z moim podpisem? Bo ja w Polsce gdzieś będę w połowie lipca i wtedy będę miał telefon czynny polski na oferty z nc+ ;) Czy przejdzie w ogóle coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w lipcu tamtego roku zawarłem umowę z nc+ na 12 miesięcy oczywiście przez konsultanta i pytanie brzmi kiedy mogę wypowiedzieć umowę czy 3 miesiące wcześniej czy wystarczy miesiąc? Dzieki i Pozdrawiam całe forum

Możesz nawet jutro.Ciebie interesuje rezygnacja z usług czyli 30 dni przed końcem umowy pismo ma być w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak okazało się, że mimo że umowa podpisana u kuriera 29 kwietnia, to jednak zarejestrowana w systemie dopiero 6 maja, więc maj mam darmowy a płatności od czerwca. Jak zatem wygląda długość umowy na 15 miesięcy. Jest to Maj (miesiąc aktywacyjny)+ 15 miesięcy, czy ogólnie 15 mies. łącznie? Do końca sierpnia 2015r czy lipca 2015r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę i zależy jak Ci pasuje na to spojrzeć. Moim zdaniem miesiącem aktywacji jest kwiecień, w maju powinieneś dostać już fakturę za abonament a okres minimalny umowy upływa z 31.07.2015r. Jeżeli miesiącem aktywacji będzie maj a pierwsza faktura w czerwcu to okres minimalny przesunie się naturalnie o 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z przedłużoną umową z nc+ (od 1 maja br.). Wczoraj dostałem na maila rachunek na maj z kwotą 79,90zł chociaż przedłużyłem na początku kwietnia umowę na kwotę 69zł. Zadzwoniłem do BOK, a tam powiedzieli mi, że to nie jest żadna pomyłka tylko tyle mam płacić. Ja jej na to że na 100% była mowa o 69zł, a ona że nie mają w ofercie pakietów bez końcówki 90gr. Złożyłem reklamacje i prośbę o odsłuchanie rozmowy z dnia zawarcia umowy. Teraz nie wiem czy mam zapłacić za maj, czy czekać na decyzje w sprawie reklamacji. Mógłby ktoś coś poradzić w tej sytuacji i ewentualnie jak przyspieszyć całą sprawę?. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę i zależy jak Ci pasuje na to spojrzeć. Moim zdaniem miesiącem aktywacji jest kwiecień, w maju powinieneś dostać już fakturę za abonament a okres minimalny umowy upływa z 31.07.2015r. Jeżeli miesiącem aktywacji będzie maj a pierwsza faktura w czerwcu to okres minimalny przesunie się naturalnie o 1 miesiąc.

 

Dla mnie też to dziwne, ale dostałem wyjaśnienie od konsultanta nc+ na maila, że co prawda umowa została podpisana 29 kwietnia, niemniej została aktywowana (zarejestrowana w systemie) dopiero 6 maja ze względu na długi weekend i ten miesiąc jest miesiącem darmowym a umowa będzie liczona 15 miesięcy od czerwca 2014 do końca sierpnia 2015r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...