Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dzisiaj na infolinie by wyłączyć vod seriale. Umowę podpisywałem w Aps tam pracownik powiedział mi że mam tą usługę do 2 miesięcy za darmo. Pani z infolinii powiedziała że nie mam tej usługi w umowie. Jest to umowa przejściowa. Sprawdziłem w tabeli kolekcja vod seriale 0zł po okresie promocyjnym 10 zł miesięcznie. To w końcu mam tą usługę i muszę ją wyłączyć czy nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widzisz co masz w umowie napisane? Przeczekaj weekend aż się VOD ściągnie, jeżeli będziesz miał darmowy dostęp do Seriale+ to spokojnie możesz skorzystać z formularza http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas i zlecisz "wyłączenie po okresie promocyjnym".

 

Jeżeli natomiast w przyszłym tygodniu w dalszym ciągu nie będziesz miał dostępu do kolekcji która zgodnie z umową Ci się należy to zgłosisz reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widzisz co masz w umowie napisane? Przeczekaj weekend aż się VOD ściągnie, jeżeli będziesz miał darmowy dostęp do Seriale+ to spokojnie możesz skorzystać z formularza http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas i zlecisz "wyłączenie po okresie promocyjnym".

 

Jeżeli natomiast w przyszłym tygodniu w dalszym ciągu nie będziesz miał dostępu do kolekcji która zgodnie z umową Ci się należy to zgłosisz reklamację.

Mam już ściągnięte kilka seriali. Mam tylko aktywną opcję "zamów kolekcję". W mojej umowie jest napisane przy vod seriale w nawiasie "opcjonalnie" . Pracownik aps powiedział że mam dostęp do tego za free do 2 mies. Nie zależy ni ma tym . Byle bym nie musiał za to płacić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem (po wielkich bojach) tylko warunki, w których nie ma podanego terminu do którego obowiązują. Zawsze dostawałem aneks a przy przejściu do nc+ umowę. Teraz uzyskalem informację, że nc+ czegoś takiego nie daje. Pytanie zatem czy może nie dawać? Jeśli może to na podstawie czego tak robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...