Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A przy założeniu, że z głupoty/gapiostwa/ciemnoty przejdę na umowę na czas nieokreślony to jak wyglądałaby wtedy forma wypowiedzenia? nadal może być to co u Ciebie w opisie czy trzeba pisać że "wypowiadam umowę z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia który upłynie..." itd. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przejścia umowy na czas nieokreślony masz ponad miesiąc i jest szansa, że z DUK dogadasz warunki aneksu zanim to się stanie, ale nie warto liczyć tylko na szczęście i przegapić złożenie rezygnacji w terminie, dlatego jeżeli tylko masz możliwość do jutra odwiedzić dowolny APS to powinieneś to zrobić. A jeśli listownie będziesz chciał wypowiedzieć umowę która przejdzie na czas nieokreślony to modyfikacja pisma się przyda np.

 

"Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa jest świadczona na tabletach i smartfonach http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... dzenia.pdf http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/ncplusgo , cennik http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... sluga-ncgo Dekodery oczywiście możesz wymienić przy okazji aneksu umowy, ale zanim napalisz się na nc+ GO doradzam prześledzenie odpowiednich wątków na oficjalnym forum NC+ odnośnie "funkcjonowania" aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kibo no Hikari za pomoc - jeszcze tylko dwa pytania :) czy złożyć wypowiedzenie trzeba osobiście? mam napisane, podpisane itd itp ale problem polega na tym, że nie dam rady ani dzisiaj ani jutro się wyrwać i jechać do APS. Może to zawieść za mnie ktoś inny? bo widziałem na forum, że na miejscu jakieś dokumenty drukują (własny wzór wypowiedzenia?) no to wtedy d. blada bo trzeba u nich podpisać. A drugie pytanie - wstyd pytać :( - ale APS to to samo co Centrum nc+?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy wybierzesz Centrum NC+ czy Serwis. Wypowiedzenia drukują z systemu i podpis musi złożyć abonent, więc nie wiem czy jak wyślesz kogoś ze swoim już gotowym pismem w dwóch(aby Ci potwierdzili) egzemplarzach to zgodzą się przyjąć. Może najlepiej zrobisz dzwoniąc tam wcześniej i pytając po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w każdym APS http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic załatwisz kwestię wypowiedzenia, bądź listownie, ale list do jutra nie dojdzie.

 

Ja tylko dodam, że w siedzibie NC+ też jest punkt obsługi klienta:

dla zainteresowanych podaję adres:

 

Al. Gen. W. Sikorskiego 9,

02-758 Warszawa

 

punkt znajduje się z lewej strony budynku (oddzielne wejście).

PON-CZW do 17:00

w PT: do 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem rade złożyć rezygnację czy tam wypowiedzenie :). Kolo coś mi jeszcze kręcił, że owszem umowę mam do 31.05.2014 ale wypowiedzenie miesięczne obowiązywałoby mnie do 30.06.2014... spoko, luzik, tak samo jak to, że teraz powinni zawierać umowy na 2 lata bo takie są wytyczne UE... cudo. Tak czy siak ruch po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwotna umowa zawierana była na odległość i przejdzie na czas nieokreślony to obowiązuje 1 m-czny okres wypowiedzenia, więc z tym czerwcem to prawda, ale powinien dodać, że za czerwiec zapłacisz abonament liczony poza promocją, czyli znacznie droższy.

 

Dobrze, że się udało uniknąć problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jakies 2 tygodnie temu podpisałem umowę z nc+ miałem miec 1 miesiąc za free ;)

Umowa była podpisana 20 także kilka dni temu zrobiłem przelew na 300 zł zeby miec spokój 3 miesiące dzisiaj loguje sie i co widzę juz pobrali 85 zł a spaldo pokazuje -215 wie ktos o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałeś umowę np. 25.04 więc Twój darmowy "miesiąc" to czas między 25.04 a 30.04. Nie wiem jak wygląda kwestia płatności w ICA po Cyfrze, ale jeżeli Twój abonament za maj wynosi 85zł/m-c to rzeczywiście 215zł powinno zostać.

 

W razie wątpliwości po prostu zapytaj http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...