Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 marca przedłużyłem umowę z nc+ (abonament 81.99 zł), kilka dni później zalogowałem się do ICA i zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Po pierwsze ujemne saldo z kwotą -81.99 zł . Po drugie w zakładce "moja oferta" widnieje kwota 238.99 zł. Nie wiem czemu mam ujemne saldo skoro nie dostałem jeszcze pierwszej faktury. Czy to normalne? Co do kwoty 238.99 zł wydaje mi się, że chodzi o to, że 81.99 zł to cena promocyjna, a 238 zł to wartość bez promocji, ale pewności nie mam.

 

http://i57.tinypic.com/1z5q33s.png

http://i60.tinypic.com/xnsy1c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zadzwoniła wczoraj do mnie konsultantka z propozycją nowej umowy, obecna kończy się w licu. Zaproponowała takie same warunki płatności oraz wszystkie dotychczasowe kanały, plus jakieś dodatkowe "prosto z Hollywood", zgodziłem się. Wieczorem okazuje się, że wyłączyli mi kanały HBO, dzwonię dzisiaj do nich z pytaniem co jest grane? okazuje się, że w obecnej umowie nie ma HBO. Oczywiście reklamacje przyjmują, odsłuchają rozmowę i zadecydują, maja na to 30 dni :evil:

Nie mogę skorzystać z prawa odstąpienia od umowy(10 dni) ponieważ to nie jest nowa umowa, tylko przedłużenie starej. :shock:

 

Jednym słowem, Oszuści i złodzieje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zadzwoniła wczoraj do mnie konsultantka z propozycją nowej umowy, obecna kończy się w licu. Zaproponowała takie same warunki płatności oraz wszystkie dotychczasowe kanały, plus jakieś dodatkowe "prosto z Hollywood", zgodziłem się. Wieczorem okazuje się, że wyłączyli mi kanały HBO, dzwonię dzisiaj do nich z pytaniem co jest grane? okazuje się, że w obecnej umowie nie ma HBO. Oczywiście reklamacje przyjmują, odsłuchają rozmowę i zadecydują, maja na to 30 dni :evil:

Nie mogę skorzystać z prawa odstąpienia od umowy(10 dni) ponieważ to nie jest nowa umowa, tylko przedłużenie starej. :shock:

 

Jednym słowem, Oszuści i złodzieje!!!

Bylo nie wyrażać zgody na natychmiastowe świadczenie usług.I wtedy byś miał te 10 dni na rezygnację.Ale chyba konsultantka czytała Ci warunki nowej umowy.Czy Ty ją słuchaleś?Jak obiecała Ci to HBo to będziesz go miał po reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam bo trwało to troszkę czasu, wymieniała różne pakiety... dla mnie najważniejsze było zapewnienie, że oferta programowa zostaje i koszty pozostają nie zmienne.

Zakładając, że reklamacji nie uwzględnią, to jakie kroki można podjąć? wypowiedzenie umowy? jaki jest okres wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam bo trwało to troszkę czasu, wymieniała różne pakiety... dla mnie najważniejsze było zapewnienie, że oferta programowa zostaje i koszty pozostają nie zmienne.

Zakładając, że reklamacji nie uwzględnią, to jakie kroki można podjąć? wypowiedzenie umowy? jaki jest okres wypowiedzenia?

Wypowiedzenie 3 miesiące rezygnacja z usług miesiąc.Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką karę zapłacisz wypowiadając teraz umowę.Nie słuchałeś co czytali w aneksie i się na to zgodziłeś? Tylko tam na takich czekają co mało znają ofertę.Dzięki Twojej niewiedzy konsultant dostanie większą prowizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud zbyt wiele w historii NC+ tych "przypadków i pomyłek" przy aneksach umów. Postaw się na jego miejscu-masz mieć to samo a biorą Ci paczkę premium. Reklamacja to podstawa, ale czy nie skoczyłoby Ci ciśnienie? Ja się tam wcale nie dziwię, że go szlag trafia, ale tak jak mówię-jężeli miał obiecane to reklamacja powinna załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...