Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W cyfrze+ antena przechodziła na własność abonenta wraz z końcem umowy (stąd ta złotówka za "wykup" anteny) - ale operator nigdy nie robi problemów gdy jedynym "zadłużaniem" abonenta jest właśnie ta złotówka. Tak samo dzieje się obecnie w nc+ gdy bierzemy razem dekoder i antenę bo płacimy aktywację 79 zł za antenę - własnością  abonenta staje się ona dopiero z końcem umowy po uiszczeniu symbolicznej złotówki.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu mam zaplacic ta złotówke czy nie ? Zeby sie za pare lat nie okazalo ze mi procenty naliczali i mam stówe do zaplaty. I na jakie konto skoro to na ktore wplacalem juz jest nieaktywne po zakonczeniu umowy? Zresztą chyba przy zawieraniu umowy z cyfrą musialem tego zeta zaplacic.

Edytowane przez lookash2nd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu mam zaplacic ta złotówke czy nie ? Zeby sie za pare lat nie okazalo ze mi procenty naliczali i mam stówe do zaplaty. I na jakie konto skoro to na ktore wplacalem juz jest nieaktywne po zakonczeniu umowy? Zresztą chyba przy zawieraniu umowy z cyfrą musialem tego zeta zaplacic.

 

Osobiście radził bym zapłacić, choć ta złotówka nie powinna generować odsetek - to może skutkować np. odmową na zawarcie nowej umowy w nc+ "ze względu na zadłużenie na kontrakcie". Opłatę dokonujesz na ten sam rachunek co opłaty abonamentowe - każdy abonent ma indywidualne konto do dokonywania wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na jaki adres nalezy wyslac wypowiedzenie umowy z nc+? Umowe podpisywalem z cyfra , przedluzony aneks z nc+ potwierdzony byl telefonicznie.

ITI Neovision S.A.

Skr. pocztowa nr 8,

02-100 Warszawa

 

Ale jak wspomniał @ircios Udaj się do punktu, mają gotowe już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio dowiedziałem sie ze nc+ ma jakąś umowę z eurobankiem, w ramach której klienci mogą liczyć na określone rabaty. Czy oferta ta dotyczy tylko nowych, czy także aktualnych klientów platformy ? Jaki upust można otrzymać ?

Edytowane przez kibic229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed podpisywaniem z nimi jakichkolwiek umów telefonicznie czy poprzez internet.

Zamówiłem telefonicznie w piatek Comfort + z Canal+ za 39,90 miesiecznie przez 4 miesiace a na email przychodzi ze promocja tylko przez 2 miesiace. 

Bajzel na kółkach tam jest. W dodatku na pytanie zadane konsultantowi: dlaczego oszukujecie ludzi w biały dzień odpowiada:nocą było by cięzko ze wzgledu na słabą widoczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio dowiedziałem sie ze nc+ ma jakąś umowę z eurobankiem, w ramach której klienci mogą liczyć na określone rabaty. Czy oferta ta dotyczy tylko nowych, czy także aktualnych klientów platformy ? Jaki upust można otrzymać ?

Wszystkich, ale nie wiem czy to wciąż aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...