Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam temat od jakiegoś czasu, bo z końcem lipca kończy mi się umowa. Teraz mam start (taki podstawowy pakiet) i wszystkie C+. Płacę za to 42 pln. Do tego mam taki bardzo stary dekoder, który nie ma nawet opcji HD. Wypowiedzenie wysłane. Dzwonią rzadko. Raczej na mnie krzyczą - jak pan dziś, ale o tym na koniec.

 

Chciałbym oczywiście coś za rozsądną cenę ze wszystkimi Canalami (bo piłka...). Najlepszy byłby mityczny (już chyba) Universe + 6C+ (potrzebuję jeszcze History) i jakiś dekoder (fajnie gdyby był z nagrywaniem). Niestety dotychczas najlepsza oferta jaką dostałem to Comfort z 6xC+ i dekoderem Sagem (??) za 64pln (chyba niezbyt dobre?!). Kiedy dziś zapytałem pana o Universe + 6C+ usłyszałem odpowiedź, że minimalna cena za to to 99pln, a kiedy powiedziałem, że w takim razie nie mamy o czy rozmawiać to pan odwarknął coś niemiło i rzucił słuchawką.... I sam już nie wiem jak to się skończy, ale jestem chyba nich zdenerwowany i jeśli nie dostanę rozsądnej propozycji (nie musi być na maksa tanio) to raczej się pożegnam z nimi.

 

Co Wy na to? jest szansa dostać coś lepszego niż Comfort z 6xC+ i dekoderem Sagem za 64pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CANAL+Mix na sztywno ma ustawioną konfigurację Canal+, Canal+Family, Canal+Film, Canal+Sport ?

Pytam, bo podczas rozmowy z konsultantką odniosłem wrażenie, że dawała wybór - może Pan wybrać cztery dowolne Canal+. Ale mogę się mylić, bo raz że konsultantka nie była zbyt przekonująca (myliła się), a dwa sam nie byłem zainteresowanym taką opcją i nie drążyłem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dziś zapytałem pana o Universe + 6C+ usłyszałem odpowiedź, że minimalna cena za to to 99pln, a kiedy powiedziałem, że w takim razie nie mamy o czy rozmawiać to pan odwarknął coś niemiło i rzucił słuchawką.... I sam już nie wiem jak to się skończy, ale jestem chyba nich zdenerwowany i jeśli nie dostanę rozsądnej propozycji (nie musi być na maksa tanio) to raczej się pożegnam z nimi.

 

 

Potwierdzam to samo.

Rozmowa we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CANAL+Mix na sztywno ma ustawioną konfigurację Canal+, Canal+Family, Canal+Film, Canal+Sport ?

Pytam, bo podczas rozmowy z konsultantką odniosłem wrażenie, że dawała wybór - może Pan wybrać cztery dowolne Canal+. Ale mogę się mylić, bo raz że konsultantka nie była zbyt przekonująca (myliła się), a dwa sam nie byłem zainteresowanym taką opcją i nie drążyłem tematu.

 

Na początek Twojego postu to - nie

 

Umowę mam do kwietnia 2014 z C+ KOMPAKT & HD KOMPAKT za 79 zł z MR i PACE PVR (jest bo jest) i modułem cam CI+

 

Dzisiaj mój telefon do nich zapytanie na wstępie o ofertę ''C+ MIX'' (wiadomo dają ja do U+ jedynie) i propozycja U+ z C+,C+ SPORT,C+FILM i C+ FILM 2 z MR za 69 zł (C+ FAMILY mnie nie interesuje w ogóle jak juz pisałem kilka razy w temacie)

 

Dla mnie oferta gucio ale martwi mnie brak gwarancji na EUROSPORT 1 i 2 HD w ofercie

 

Ma jutro pan zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem czytelnikiem tego forum od początku fuzji.

Przedwczoraj migrowałem i postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami.

Poprzednio miałem Superpremium HD+HBO+Pace za 99zł, umowa do 31.07.2013.

Na początku czerwca wysłałem wypowiedzenie.

W sumie trzy razy do mnie dzwonili - dwa pierwsze to Platinum+pace za 99zł i zero negocjacji - "Nie mamy dla Pana innej oferty". Nawet nie chcieli dołożyć HBO, rozmowy raczej mało sympatyczne.

Przedwczoraj zadzwonił dość komunikatywny konsultant i stanęło na SILVER+6C+HBO+pace za 94 zł dodatkowo przez 6 m-c Filmbox+Cinemax gratis.

Wiem, że wiele osób wyrwało tańsze oferty, ale szczerze mówiąc nie miałem ochoty na dalsze negocjacje.

W ICA dalej świeci się Podaj telefon kontaktowy i przejdź to nc+ :brawo:

Wg ICA:

CANAL+ Silver109zł

Najem ultraBOX+20zł

Cinemax15zł

Filmbox15zł

HBO25zł

Kanały CANAL+ Film i Premiere40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tel z ofertą, pierwsza oferta beznadziejna, potem po konsultacji z przełożonym:

Silver - 69zł

opcja platinum (6xC+) - 0zł

MR (2 karty caleleon) -0 zł

PVR Pace - 0 zł

drugi PVR Pace - 20zł

w sumie 89zł umowa na 12 mc.

Powiedziałem że chcę na 18mc ale się nie dało.

Na 18mc zaproponowała

Platyna - 99zł

MR (2 karty caleleon) -0 zł

PVR Pace - 0 zł

drugi PVR Pace - 20zł

Suma 119zł na 18mc

Powiedziałem że za drogo i niech zejdzie z ceny za platynę bo 99zł to dla nowych jest. niestety się nie dało.

Grzecznie podziękowałem i powiedziałem że jak by mieli coś lepszego to niech zadzwonią, pani powiedziała że będzie w kontakcie.

Umowa do 31 lipca 2013r. Superpremium HD + HBO + MR + PVR pace + PVR philips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tel z ofertą, pierwsza oferta beznadziejna, potem po konsultacji z przełożonym:

Silver - 69zł

opcja platinum (6xC+) - 0zł

MR (2 karty caleleon) -0 zł

PVR Pace - 0 zł

drugi PVR Pace - 20zł

w sumie 89zł umowa na 12 mc.

Powiedziałem że chcę na 18mc ale się nie dało.

Na 18mc zaproponowała

Platyna - 99zł

MR (2 karty caleleon) -0 zł

PVR Pace - 0 zł

drugi PVR Pace - 20zł

Suma 119zł na 18mc

Powiedziałem że za drogo i niech zejdzie z ceny za platynę bo 99zł to dla nowych jest. niestety się nie dało.

Grzecznie podziękowałem i powiedziałem że jak by mieli coś lepszego to niech zadzwonią, pani powiedziała że będzie w kontakcie.

Umowa do 31 lipca 2013r. Superpremium HD + HBO + MR + PVR pace + PVR philips

To ja bym taki pakiet za 89zł brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wczoraj rozmowę z tym numerem. Kobieta młoda, z miłym głosem, ale kompletnie nieprzygotowana byłą. Trzymając mnie na linii doczytywała co w ogóle mają w ofercie. Szybciej znalazłem to sam na stronie. Złożyłem swoją propozycję na U + 6xC+ + MR, zanotowała i powiedziała, że jak będzie taka oferta, to zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, to jakaś centrala jest. Nie zdążyłem odebrać i oddzwoniłem. Dwa sygnały, kilka trzasków i odezwała się konsultantka.

Ciekawe, czy ktoś będzie sprawdzał czego oczekuję, czy będą dzwonić do upadłego z ofertą platyny za 99/109pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że w zeszłym tygodniu, rano, miałem telefon z fantastyczną ofertą platyny, takiej specjalnej, tylko dla mnie. Odmówiłem. Sporządziłem wypowiedzenie, zaadresowałem kopertę, nakleiłem znaczek i bez mała trzymając kopertę w ręce postanowiłem zadzwonić sam. Na wstępie wyjaśniłem kolesiowi po co dzwonie i co leży przede mną na biurku. Odpowiedział, że skoro tak zacząłem, to że chyba jestem mocno zorientowany w temacie, więc ucieszyłem się, że coś z tego będzie. Zauważył, że rano był kontakt z innym konsultantem, więc potwierdziłem, że owszem, i że zaproponowano mi platynę w cenie 99pln co mnie kompletnie nie interesuje. Coś poopowiadał, posprawdzał, pobajerował i wypalił, że w takim razie ma dla wspaniałą ofertę........platyny za 99pln. Kompletnie ścięło mnie z nóg. Powiedziałem, że 5 min wcześniej mu powiedziałem, że takiej oferty rano nie zaakceptowałem, a on, że nic innego nie ma. Więc kopertę wręczyłem listonoszowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wybrać te ofertę ? czy jeszcze sie targować ?

umowa do końca lipca wypowiedzenie wysłane

 

Ich ostatnia oferta :

 

universe za 59 zł mix premium + 4 canal + ( C+,c film, c sport , c famili ) oglądam głównie meczyki

 

dobrałem sobie multiroom za 10zł

dodatkowo jakiś nowy dekoder za 0 zł (ma byś z nagrywaniem )

 

razem 69żł umowa 12 miesięcy

 

(obecnie płacę 60 zł za chyba komfort )

 

czy wybrać tę ofertę ? myślę że nie jest zła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon po wypowiedzeniu umowy i oferta C+ Gold, 6x C+, dekoder Pace PVR 500HD oraz MR za 79zł na 12 miesięcy. Zapytałem się dlaczego C+ Gold, bo nie widzę takiej oferty na ich stronie odpowiedzieli mi, że proponują taką taryfę tylko dla starych abonentów.

Do tej pory płaciłem za pakiet Canal+ Superpremium HD z MR i dekoderem Pace PVR (drugi mam swój) 138 zł. Miałem więcej 3x HBO lecz nie miałem TVP Historii i kilku kanałów z bajkami pod kątem córki dlatego się zgodziłem i podpisałem nową umowę. Może i mogłem wziąć ich jeszcze trochę na wyczekanie i dostałbym podobną ofertę za mniej, ale powiem szczerze, że nie chce mi się bawić w podchody i odbierać kolejne telefony. Płacić będę i tak 59zł mniej, a to już coś.

Próbowałem wywojować jeszcze piłkę ekstraklasy oraz umowę na 18 miesięcy ale się nie udało niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po kolejnej rozmowie z nimi. Popsułem sobie niepotrzebnie humor przed weekendem. Obecnie C+ optimum za 77 zł, umowa do końca lipca. Facet najpierw mi proponuje platinum za 99 zł gdy mu mówie że taka oferta jest teraz dla nowych klientów to kazał mi chwile poczekać i po chwili powiedział że może mi ten pakiet dać za 79,-. Interesuje mnie raczej obniżenie kosztów a nie utrzymanie. Gdy zapytałem o słynny już Universe + z paczką C+ to jak na mnie naskoczył, że taką ofertę to tylko wybrani dostali poza tym to było dwa, trzy miesiące temu teraz już tego nie ma. Facet był strasznie cięty i nie do przeskoczenia, na koniec powiedział mi żebym pamiętał o oddaniu karty do punktu nc+. Jeśli tak mają wyglądać negocjacje to ja wysiadam:) Czy 59 zł za U+ z paczką C+ jest jeszcze realne? Może powinienem być [beep]ki i też na nich krzyczeć:) Bo łagodnie nic nie mogę wskórać.

Wiem stąd że dzwonią jeszcze nawet po wygaśnięciu umowy, pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...