Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam - CANAL+ OPTIMUM HD, HD OPTIMUM, PACE 500GB - 95 zł/m.; złożone wypowiedzenie.

Dzisiaj zaproponowano mi Universe + 6xC+ za 79 zł/m. (12 m.) i wynajem dekodera (tego, którego mam) za free.

Zapytałem o inny dekoder - "nie ma możliwości przy migracji z Cyfry".

a HBO? - "25 zł"

a nc+GO? - "nie oferujemy "migrującym" nc+GO przez telefon"

Czy ktoś miał podobną sytuację "wyjściową" przy migracji i co ewentualnie otrzymał?

 

 

Możesz to mieć za 59 na m-c + HBO na 6 m-cy gratis. Ja wcześniej w Cyfrze placilem 95 na m-c a teraz od 09.05 to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najlepiej wyslac mejla ze chce sie universe za 49+ c+platinium i jak beda mieli oferte to niech dzwonia.

Ja tak zrobie w lipcu. Dajecie to i to za tyle i czesc. Nie bede sie bawic w negocjacje. :)

 

Ja wysłałem podobnego e-maila. Po dwóch tyg. zadzwonili, bo niby prosiłem o kontakt i zaoferowali abo. za 99 PLN. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,że nie było kontaktu z miesiąc ze mną, sam zadzwoniłem pod nr 223104560 i spytałem podstępnie ,gdzie mam oddać pace i 2 karty cameleona, po wyznaczeniu przez konsultanta najbliższego punktu spytał ,czemu chce rozwiązać umowę(byłem na wypowiedzeniu koniec umowy 31 maj 2013 ),odpowiedziałem ,że nie chcecie mnie zachęcić do przedłużenia, rozmawiałem z nim skromne 62 min,(dobrze,że mam nolimit w telefonie za 29 zł) ,przedłużyłem platyna + hbo + pace + 2 kary cemeleona (MR) 79 zł ,umowa niestety tylko na 12 miesięcy na 18 wtedy umowa 99 zł ,pozdrawiam

 

ps ,może dalej ktoś chce płacić 50 % mam 1 kartę na zbyciu :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już zasięgnął wiarygodnego info w temacie:

Nie złożyłem (lub potem wycofałem) wypowiedzenia w związku z usunięciem 13str. czy tym samym zgodziłem się na zmiany w regulaminie i nie mam możliwości złożenia wypowiedzenia w lipcu z powodu CN i TCM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przecież nie musiałeś wiedzieć o harmonogramie wyłączeń poszczególnych kanałów bo nie wszyscy czytają maile czy informacje w internecie, a usługodawca nie rozsyłał po domach żadnych pism listem poleconym. Jeżeli nie interesował Cię program 13TH to nawet mogłeś nie zauważyć jego usunięcia z oferty, co więcej mogłeś go nie mieć na swojej liście w swoim dekoderze. Natomiast powiedzmy, że uwielbiasz inny program, np. TCM, który często oglądasz to przecież możesz zauważyć zmiany w ofercie programowej dopiero w lipcu gdy go już nie będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfry, 30 kwietnia wysłałem wypowiedzenie (to znaczy 30 kwietnia oni je otrzymali), chce teraz je wycofać, czy mogę ? pierwsze pytanie, drugie czy w najbliższym czasie będzie możliwość jeszcze raz wypowiedzieć umowę, bo coś obiło mi się o uszy, że będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci nc+ są porąbani. Wypowiedziałem im umowę, koniec będzie 31 maja. Dziś dzwonili dziś do mnie 8 razy, z czego tylko dwa razy dałem rade odebrać bo byłem w pracy. Jak odebrałem to podawałem godzinę po której będę miał czas, tłumaczyłem żeby wtedy dzwonili. Efekt był taki, że nadal wydzwaniali co 20 minut.

 

Jak w końcu zadzwonili kiedy miałem czas, to mieli tylko ofertę za 99zł i taniej się nie da. Czarno widzę te negocjacje jak tam tacy ludzie pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@melania, a Ty wróciłaś do umowy z Cyfrą+?

 

Tak z ciekawości, nawiązując do naszej rozmowy o ofercie wiązanej, ile jesteś w stanie przeznaczyć miesięcznie na TV, żeby mieć co lubisz i być kontentą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jego Cień - umowa wiązana odpada, nie ugryzę wszystkiego, nie bardzo jest jak zresztą. W nc+ musiałabym dostać univers z c+ (mało realne przy moim dotychczasowym pakiecie), a w CP wziąć najwyższy pakiet. Bez sensu. Obiecałam sobie, że nie przekroczę 100zł w tym roku. A że apetyt mam duży filmowo bo i hbo chcę i cinemax (bo może canal + bym przebolała) ale z drugiej strony zależy mi szalenie na planet+, a i domo + jednak od czasu do czasu ma świetne programy o architekturze, to wychodzi, że wypadało by zostać z cyfrą, tj. zmigrować do do tego kuriozum. Myślę, że zamknę się spokojnie w w 100zł. Ale obrzydzenie mam straszne, brrr. I liczę się rzecz jasna z zabawą w reklamacje i rzeczników, a w upały robię się leniwa... No tak - czekam do końca maja. Przejścia na polsat nie wykluczam do końca ale zrobię to niechętnie i raczej w ataku szału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@melania, na szczęście ja nie musiałem działać w amoku, by sprostać zadaniu :) i mam obecnie w cenie niższej od wstępnych założeń, praktycznie wszystko co jest dostępne na obydwu platformach, oczywiście na własnym sprzęcie.

 

Zamknąłem całość w kwocie 148 na 12 miesięcy (celowo nie wliczam 3-miesięcznego bonusu w CP).

 

ps. A wstępnie celowałem z pakiet "Ai+" w nc+, który mógłbym mieć za ok. 169 (wliczając bonusy), więc w sumie uważam, że zrobiłem dobry interes. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jego Cień:ja aferę z fuzją potraktowałam jako dobry pretekst do utargowania paru złotych przy zachowaniu aktualnego stanu posiadania (plus minus przy kanałach znikających i lekko poprawionej ofercie , dla mnie gł. w postaci dodatku FOX-a). Inna sprawa to pytanie czy się chce aby na pewno mieć do czynienia z takim podejrzanym podmiotem jak nc+. I wątpliwości, o których już pisałam, co do tego jak programowo/jakościowo będą się prezentować przez rok autorskie kanały cyfry. A tak konkretnie co masz teraz w nc+ i cp. I jak zgodność z oczekiwaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...