Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tekst, o którym mowa powyżej znajduje się na FB na tym słynnym koncie Anty nC+.

Jak dla mnie można złożyć takie oświadczenie, ale nie wywołuje to na tym etapie skutków prawnych, dzięki którym moglibyśmy się zabezpieczyć przed ewentualnymi działaniami operatora.

Odrębną kwestią jest natomiast, czy tego co teraz wyrabia nC+ nie można byłoby podciągnąć pod jednostronną zmianę umowy zawartej na czas określony. Ale to już jest sprawa dla UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co lepiej zrobić czy wysłać wypowiedzenie teraz w związku ze zmianą w kanałach czy dopiero jak zaproponują mi migracje od 1 lipca?Umowę mam do końca lipca

Uwazam ze o migracji, mogą już pism nie przysyłac jak dostaniesz pismo o zmianach programowych, tu tez mozesz migrowac do nc+.

Na zmiany programowe przsługuje 1 m-c na wypowedzenie, i od dnia otrzymania tego pisma pozostajesz do końca m-ca kalendarzowego do czasu rozwiazania umowy

Przykład zgodnie z art.7 § 1 regulaminu: pismo otrzymujesz w kwietniu 2013r., wysyłka wypowiedzenia 30 IV 2013r., rejestracja w systemie Cyfry+ w maju 2013r - pozostajesz w Cyfrze+ do konca 31 maja 2013r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nigdzie MEDIAboxow+ dziwne :(

dzwonili znow z oferta

nie chca zejsc z ceny i na sile wciskaja mi HBO za 10 zl do umowy zebym placil tyle samo co w cyfrze , banda zlodziei

 

CZY KTOS ZE zmigrowanych otrzymal mediaboxa+ ??

 

Jak przechodziłem na NC+ to nie było mediaboxów+ dostępnych (to było ze 2 dni temu). Dziś byłem w E'Leclerc-u, i przy okazji zahaczyłem o APS (Cyfra.tv) i stoi tam ich od groma. Problem w tym, że gdybym chciał wymienić badziewne "Pejsy" PVR na te nowe ADB i tak się nie da, bo w APS nie mają dostępu do systemu NC+. A sprawdzając moje dane w systemie Cyfry+ już tam nie figuruję jako ich abonent. Patowa sytuacja. Zadzwonię do BOK-u i podpytam. Jak się wkurzę, to wypowiem umowę NC+ (mam ustawowo 10 dni na to) i się zorientuję co też mogę uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co lepiej zrobić czy wysłać wypowiedzenie teraz w związku ze zmianą w kanałach czy dopiero jak zaproponują mi migracje od 1 lipca?Umowę mam do końca lipca

Uwazam ze o migracji, mogą już pism nie przysyłac jak dostaniesz pismo o zmianach programowych, tu tez mozesz migrowac do nc+.

Na zmiany programowe przsługuje 1 m-c na wypowedzenie, i od dnia otrzymania tego pisma pozostajesz do końca m-ca kalendarzowego do czasu rozwiazania umowy

Przykład zgodnie z art.7 § 1 regulaminu: pismo otrzymujesz w kwietniu 2013r., wysyłka wypowiedzenia 30 IV 2013r., rejestracja w systemie Cyfry+ w maju 2013r - pozostajesz w Cyfrze+ do konca 31 maja 2013r

A dlaczego mieliby nie przysyłać pism o tej migracji?A co jeśli ktoś akceptuje usunięcie kanału?To bez jego wiedzy będzie w nc+ z wyższym rachunkiem bo mu nie przyślą tego pisma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ leonk1974

Nie wiem, ale mogą się potwierdzić wcześniejsze informacje że abonenci Cyfry+ będą mogli pozostać do końca swojego okresu minimalnego na starych warunkach z nowym Canal+, jeżeli oczywiście nie skorzystają z wypowiedzenia w związku ze zmianami programowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co lepiej zrobić czy wysłać wypowiedzenie teraz w związku ze zmianą w kanałach czy dopiero jak zaproponują mi migracje od 1 lipca?Umowę mam do końca lipca

Uwazam ze o migracji, mogą już pism nie przysyłac jak dostaniesz pismo o zmianach programowych, tu tez mozesz migrowac do nc+.

Na zmiany programowe przsługuje 1 m-c na wypowedzenie, i od dnia otrzymania tego pisma pozostajesz do końca m-ca kalendarzowego do czasu rozwiazania umowy

Przykład zgodnie z art.7 § 1 regulaminu: pismo otrzymujesz w kwietniu 2013r., wysyłka wypowiedzenia 30 IV 2013r., rejestracja w systemie Cyfry+ w maju 2013r - pozostajesz w Cyfrze+ do konca 31 maja 2013r

A dlaczego mieliby nie przysyłać pism o tej migracji?A co jeśli ktoś akceptuje usunięcie kanału?To bez jego wiedzy będzie w nc+ z wyższym rachunkiem bo mu nie przyślą tego pisma?

jeśli akceptujesz usuniecie kanalow to pozostajesz na dotychczasowej umowie bez zmian tzn procz tych kanalow.

 

 

mnie dziwi jedno. po kiego hu informują o likwidacji kanalow i możliwości wypowiedzenia skoro zaraz ma być migracja albo bye bye. może terminy im się nie zgrywają? ale to mogli by pisma wyslac wcześniej przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ leonk1974

Nie wiem, ale mogą sia potwierdzic wcześniejsze informacje ze abonenci Cyfry+ będą mogli pozostać do końca swojego okresu minimalnego na starych warunkach z nowym Canal+, jeżeli oczywiście nie skorzystają z wypowiedzenia w związku ze zmianami programowymi.

Oby to była prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Dzisiaj zaliczyłem proces migracji..

troszkę gonił mnie czas bo obecna umowa kończyła mi się 31.03- miałem CANAL+SUPERPREMIUM, HBO , MR + dekoder PVR 500 z dwoma Camelonami - płaciłem 129 zł,

dostałem w nowej "super ofercie" - PLATINIUM , HBO, MR , zostałem ze swoim wcześniejszym sprzętem- za takie same pieniądze czyli 129 zł i umowa 18 miesięcy...

co Wy na to ? tragedii może nie ma , ale przyznam że jakoś mega zadowolony też nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w normie.oczywiście mogłoby być lepiej ale jak mam się użerać wnerwiać pisać i cofać wypowiedzenia za ewent. 10 zeta mniej miesięcznie to skapitulowałem :D )/ też na tą ofertę przystałem+multi/ Poza tym zyskałem 20 zeta bo miałem jeszcze N i płaciłem ogólnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Dzisiaj zaliczyłem proces migracji.(...) tragedii może nie ma , ale przyznam że jakoś mega zadowolony też nie jestem...

Zmigrowałeś 1:1 ale prawdę mówiąc to opłaty w C+ miałeś trochę za wysokie. To co miałeś mogło być spoko za 99 zł lub niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Nie zaglądałam tu kilka dni ..........,i normalnie szok.......,co się dzieje, Podpisałam umowę z c+ na dwa dni przed połączeniem z nc+ ale tylko na pakiet kompakt hd -(mały żeby nie wtopić i aby był z możliwością na ewentualne rozwinięcie) dostałam też multiroom i dekoder Pace PVR 500, mam w użytkowaniu sagemcom hd jako drugi który dostałam w użytkowanie w poprzedniej umowie, dodali też jakieś filmboksy na 3 miesiące ....umowa na 12 miesięcy od 1.04 .2013 za 49 zł, Czekam na aneks do umowy i czekam sobie dalej .....dzwoniłam dziś ze 4 razy i nie można się połączyć. Konsultant przy zawieraniu umowy mówił że jeżeli nie chcę nie muszę migrować, Czytałam posty ale o takich małych pakietach tu się nie gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujdzie choć moglo być lepiej bo niektórzy za to co miałeś wcześniej 129zl mieli za 89zl. ale ważne ze nie dokładasz do interesu.

 

wiem, że ta wcześniejsza oferta to taka słabiutka, ale zawierana dłuższy czas temu, więc trudno ...

poza tym powiem szczerze , nie chodzi mi o sam fakt , czy będe płacił 129, czy 149 zł, tylko o to, iż nie mogę wybrać sobie do tego co będę oglądał..a niestety w naszych warunkach skazany jestem na tę platformę, bo zaliczam się do grupy tzw."sportowców kanapowych"...

Walczyłem o ofertę w okolicach 99,109 zł, ale niestety byli nieugięci :D i skończyło się na 129 zł..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...