Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejny telefon z ofertą :) Mam SuperpremiumHD + MR + 2xPace za 112. Pani zaproponowała mi C+Platinium + HBO + MR + 2xPace za 159 zł (10 zł mniej niż ostatnio) lub C+Platinium + MR + 2xPace za 129 zł (20 zł mniej niż ostatnio). Grzecznie podziękowałem i powiedziałem pani że niestety, nadal proponują mi mniej za więcej ;) Dodałem również, że skoro w trakcie ostatniej rozmowy konsultant stwierdził że nie mogę przejść na tańszy pakiet bo mam okres minimalny w umowie z Cyfrą w którym nie mogę zejść na niższy pakiet, to ja w tej umowie mam również zapis o cenie którą mam płacić przez okres gwarantowany i w związku z tym nie mam zamiaru płacić ani złotówki więcej niż obecnie.

Głos pani która dzwoniła brzmiał strasznie mizernie i była w nim słyszalna wyraźna rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie przecież w e-mail w stopce dane do korespondencji. To ta sama skrytka pocztowa co dawniej. Jak wyślemy po świętach to do końca maja mamy sygnał i konieczność opłacenia usługi. Swoją drogą to fatalny moment wybrano na wejście nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z ofertą :) Mam SuperpremiumHD + MR + 2xPace za 112. Pani zaproponowała mi C+Platinium + HBO + MR + 2xPace za 159 zł (10 zł mniej niż ostatnio) lub C+Platinium + MR + 2xPace za 129 zł (20 zł mniej niż ostatnio). Grzecznie podziękowałem i powiedziałem pani że niestety, nadal proponują mi mniej za więcej ;) Dodałem również, że skoro w trakcie ostatniej rozmowy konsultant stwierdził że nie mogę przejść na tańszy pakiet bo mam okres minimalny w umowie z Cyfrą w którym nie mogę zejść na niższy pakiet, to ja w tej umowie mam również zapis o cenie którą mam płacić przez okres gwarantowany i w związku z tym nie mam zamiaru płacić ani złotówki więcej niż obecnie.

Głos pani która dzwoniła brzmiał strasznie mizernie i była w nim słyszalna wyraźna rezygnacja.

Bo ile razy można ofertować gorszy produkt za większe. To tak jakbyś namawiał ludzi do oddania samochodu z dobrym pakietem i zaproponowania ci samochodu bez tego pakietu i kazali ci jeszcze dopłacić. To się nie może udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem po 5 telefonie z nc+. Powiem Wam, że już zaczynają co telefon to inna oferta. Dzisiaj dostałem np. gorszą niż wczoraj hehe...

Negocjuje właśnie PLATYNkę za 119zł z MR PREMIUM. Pan który do mnie dzwonił, zaproponował mi w tej cenie MR Standard, ale jak nie przejdzie do Premium to poczekam na po świętach.

A co mi tam. Mam umowę z C+ do końca października, więc mam czas... najwyżej rozwiążę umowę wcześniej jak się da. Latem i tak się mało telewizji ogląda...:) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z ofertą :) Mam SuperpremiumHD + MR + 2xPace za 112. Pani zaproponowała mi C+Platinium + HBO + MR + 2xPace za 159 zł (10 zł mniej niż ostatnio) lub C+Platinium + MR + 2xPace za 129 zł (20 zł mniej niż ostatnio). Grzecznie podziękowałem i powiedziałem pani że niestety, nadal proponują mi mniej za więcej ;) Dodałem również, że skoro w trakcie ostatniej rozmowy konsultant stwierdził że nie mogę przejść na tańszy pakiet bo mam okres minimalny w umowie z Cyfrą w którym nie mogę zejść na niższy pakiet, to ja w tej umowie mam również zapis o cenie którą mam płacić przez okres gwarantowany i w związku z tym nie mam zamiaru płacić ani złotówki więcej niż obecnie.

Głos pani która dzwoniła brzmiał strasznie mizernie i była w nim słyszalna wyraźna rezygnacja.

Chyba wkradł Ci się błąd. W drugiej przedstawionej Ci ofercie chodziło pewnie o Gold. Mam to samo, za tyle samo, co Ty i 27 marca dostałem propozycję (pierwszą i jedyną jak dotąd) następującą:

1) Platinum + HBO + MR (na posiadanym obecnie sprzęcie z Cyfry) za 159 złotych (dekodery i MR w cenie) - na 18 miesięcy;

2) Gold + HBO + MR (na sprzęcie z Cyfry j.w.) za 129 złotych (dekodery w cenie) - na 18 miesięcy.

Kolejnego telefonu nie było mimo zapewnień, że zadzwonią ponownie :) Nie czekam z niecierpliwością na ich ofertę :> Poczekam, aż dostanę tajemniczą kopertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje, superpremium wzięty razem z ps3 za 137zł w listopadzie 2011 też przysługuje prawo wypowiedzenia umowy?? na podstawie

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow

 

jasne że będziesz mógł. Poczytaj sobie art 5 Postanowienia końcowe Aneksu Promocyjnego w punkcie 3 pisze "Abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kar umownych, jeśli wypowie Umowę zgodnie z art. 4 paragraf 1 ust. 5, art. 7 paragraf 1, art. 8 paragraf 1 lub art. 15 paragraf 8 Regulaminu Umowy o Abonament. Weź poczytaj teraz Regulamin Umowy o Abonament a w szczególności wymienione tutaj artykuły tego regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisałem kilka dni temu mail z pytaniem "Poproszę o wyjaśnienie co będzie po 5 kwietnia kiedy kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + zostaną zamienione na Canal + Family, Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal+. Jakie kanał będę mógł u siebie odbierać?

 

Dziś otrzymałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku

będzie Pan posiadał dostęp do następujących kanałów CANAL+: CANAL+

HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD.

 

Mam umowę na Canal+ Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisałem kilka dni temu mail z pytaniem "Poproszę o wyjaśnienie co będzie po 5 kwietnia kiedy kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + zostaną zamienione na Canal + Family, Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal+. Jakie kanał będę mógł u siebie odbierać?

 

Dziś otrzymałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku

będzie Pan posiadał dostęp do następujących kanałów CANAL+: CANAL+

HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD.

 

Mam umowę na Canal+ Optimum HD

 

 

Ponoć nie tylko to co piszesz ale dostaniemy pełną paczke C+ Platyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Banan79,

A mnie się wydaje, że przez stwierdzenie, że otrzymamy dostęp do C+ Platinum, Cyfra rozumie możliwość odbioru wszystkich nowych kanałów z paczki Canal+, ale mam nadzieje, że się mylę dla dobra ogółu :)

udanego popołudnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

Czy jako abonent Optimum HD mam możliwość rozwiązania umowy?

 

Universe+ 4 kanały Cyfry (bez filmowych) maks 69 zł ! to idealna oferta więcej nie dam!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy wysyłać czy poczekać na kwietniową korespondencje związana z migracja i wtedy wysłać.

Przynajmniej "dojadę " na aktualnej umowie do końca czerwca.

 

@majami..ale przecież ludzie wysyłają wypowiedzenia na podstawie komunikatu ze strony i maili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do migrujących na Universe jaka dostali ofertę i z czego migrowali.

Ja w tej chwili mam Kompakt HD przedłużony w grudniu umowa do stycznia 2014. Płacę w tej chwili 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE 500 gb/ Do tego mam gratis w postaci pakietu 3 kanałów HBO do końca czerwca. Moja pierwsza oferta jaką uzyskałem w punkcie to : Universe za 49 zł plus 5 zł za posiadany PACE na 18 miesięcy i żadnych gratisów /nic więcej nie chcieli opuścić ani darmowego Pace ani 12 miesięcy nie wchodziło w rachubę/. Do tego po jej zawarciu straciłbym aktualne gratisowe HBO do czerwca. Oczywiście odmówiłem. Pytanie do innych migrujących na Universe: jakie dostaliście oferty i z czego migrowaliście. Mi w punkcie powiedzieli , że w związku z tym, że moja aktualna umowa jest jeszcze długo ważna nie uzyskam nic więcej.

PS.

Dodaję, że aktualna umowę zawarłem po 4 podejściu po złożeniu wypowiedzenia, więc jest stosunkowo korzystna, jednak uważam , że pakiet Universe jest o tyle bogatszy, że warto myśleć o zmianie. Filmy ściągam z neta a sportu nie oglądam więc w zasadzie chodzi mi o dokumenty, seriale i muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma pisemna powiadomienia i to z miesiecznym wyprzedzeniem jest wymagana przy zminie regulaminu, i tutaj jest termin 14 dni na odpowiedz, natomiast w przypadku zmiany oferty wystarczy zaistnienie faktu zmiany, i tutaj jest 30 dni od momentu zmiany na reakcję, co zresztą jest opisane w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje, superpremium wzięty razem z ps3 za 137zł w listopadzie 2011 też przysługuje prawo wypowiedzenia umowy?? na podstawie

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow

 

jasne że będziesz mógł. Poczytaj sobie art 5 Postanowienia końcowe Aneksu Promocyjnego w punkcie 3 pisze "Abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kar umownych, jeśli wypowie Umowę zgodnie z art. 4 paragraf 1 ust. 5, art. 7 paragraf 1, art. 8 paragraf 1 lub art. 15 paragraf 8 Regulaminu Umowy o Abonament. Weź poczytaj teraz Regulamin Umowy o Abonament a w szczególności wymienione tutaj artykuły tego regulaminu

 

Nie będzie. Znaczy inaczej będzie ale będzie musiał oddać albo zapłacić za konsole. Biorąc C+ podpisywałeś lojalkę gwarancji ceny czyli, że twój obecnie posiadany pakiet nie zmieni ceny przez okres trwania umowy ale wiązało to się też z tym, że nie możesz wypowiedzieć umowy jak coś zniknie. Poszukaj sobie aneksu do umowy jaki otrzymałeś który określa warunki promocyjnego otrzymania gadżetu.

 

Druga sprawa przy Superpremium 30 albo 40 zł miesięcznie płaciłeś raty na konsole( w zależności czy sprzęt miałeś za free czy nie) bo bez niej pakiety był 99 więc przy migracji wydymasz Cyfrę na cenę konsoli na jakieś 300-400 zł jakie musiałbyś za nią zapłacić do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...