Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam obecnie pakiet chyba Superpremium za 99zł (wraz z HBO) i swój własny dekoder Globo 9600TS. Interesuje mnie pakiet Platinum. Czy jest możliwość abym miał ich dekoder mediaBox, dostał MR abym mógł wykorzystać swój dekoder? Ile za taki pakiet jak abonenci przechodzą średnio płacą? Ile kosztuje dodatkowe HBO i History HD oraz pakiet erotyczny? Czy teraz również będzie możliwość oglądania kanałów sportowych w internecie ale nie przez tableta tylko normalnie przez przeglądarkę??? Często jestem w wyjazdach w weekendy i dlatego interesuje mnie oglądanie GP na żużlu u znajomych przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam obecnie pakiet chyba Superpremium za 99zł (wraz z HBO) i swój własny dekoder Globo 9600TS. Interesuje mnie pakiet Platinum. Czy jest możliwość abym miał ich dekoder mediaBox, dostał MR abym mógł wykorzystać swój dekoder?

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości. Jeżeli masz obecnie MR c+ ( dwie karty), możesz pozostać przy swoim sprzęcie. Biorąc mediaBox rezygnujesz z MR c+, a o podpięciu Globo do mediaBoxa nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już czytaliście ale jednak wklejam - dzisiejszy artykuł z wp.pl:

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,U ... omosc.html

 

Jak długo jeszcze będziecie się podniecali tym enigmatycznym info, że UOKiK się przygląda sprawie? Tak, przyglądamy się i g...o zrobimy - tak to się skończy, a raczej skończy się kolejnym wodolejstwie. Ręka rękę myje i już. Jedyną karą dla takiego draństwa jest upadek platformy, tak aby na przyszłość kolejnej "mońkowej blondynce" nie wpadło do główki robienie w ... kolejnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian coś wyjaśnił, czy zaczyna ściemniać w sposób bardziej wyrafinowany?

 

Verley tłumaczy, że migracja klientów spółki skończy się dopiero pod koniec I kw. 2014 r. Jako pierwsi do NC+ zostaną przeniesieni klienci pakietów nPremium (ok. 0,5 mln abonentów) - mają czas na podjęcie decyzji do 19 kwietnia. - Przez trzy miesiące damy im też darmowy dostęp do pakietu Platinum, z którego po zakończeniu promocji będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu - mówi prezes. Następnie migracja obejmie ok. miliona abonentów Cyfry+ Premium - oni z kolei będą mieli czas na zastanowienie się nad ofertą NC+ do końca czerwca. Na koniec firma wyśle listy do miliona klientów, którzy w obu platformach mieli tańsze pakiety.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13655766,Problemy_z_platforma_NC___Dla_wlascicieli_z_Canal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę was seryjnie... Czytałem tyle tych komentarzy i to co wam zaoferowali, że jestem w szoku a jeszcze większym kiedy się zgodziliście.... Cyfrowy Polsat oferuje wszystkie swoje pakiety i kanały w abonamencie za 89 zł a oferta jest bardzo atrakcyjna plus do tego multiroom za dodatkowe 5 zł i dekoder do nagrywania za kolejne 5 zł co daje nam razem 99 zł na miesiąc ...

 

Jeżdżąc ostatnio PolskimBusem na trasie W-wa - 3City zauważyłem, że w mijanych wioskach lekko licząc 90% anten zawieszonych na domach miało logo CP. Jest tanio i dużo kanałów ale jakoś to do mnie nie przemawia. Na co mi masa kanałów wyświetlanych w ramce wielkości znaczka pocztowego w jakości ocierającej się o VHS? Równie dobrze mógłbyś napisać, że taniej i lepiej jest w kablówce (a nie jest) albo, że po co to wszystko, skoro jest DVB-T i gitara...

Tu nie chodzi o to co daje konkurencja a o ceny w NC+, które lekko mówiąc są wkurzające. I piszę to świadom tego, że migrowałem do NC+ na bandyckich zasadach, przełknąłem gorzką pigułę ale wcale nie jestem szczęśliwy...

 

Kolego Orłoś

nie do końca zgodzę się z Twoim zdaniem na temat jakości w CP (obecnie mam i N i C+ i oba wypowiadam. co do CP miałem to miałem zanim jeszcze weszło HD - umowę rozwiązałem bez problemu bo wyłączeniu paczki BBC. Natomiast miałem problem z wypowiedzeniem umowy w Vectra (kablówce) - poszło o sprzeczne zapisy w umowie co do okresu trwania i okresu zobowiązania (sprawa oparła się o prawników - rozwiązanie po mojej myśli)

 

Co do jakości CP nie do końca się zgadzam, ponieważ, CP ma wpływ na jakość swoich programów, natomiast wszystkie inne - obcojęzyczne mają jakość taką jak daje nadawca tylko odpowiednie kodowanie dodane. nie mam zamiaru agitować za żadną platformą, ale nie uważam ze nc+ to taka rewelacja, np Domo+ HD, Kuchnia + HD to koło HD nawet nie leżało (jeden wyskalowany do 16:9 sztucznie a drugi dalej w 4:3). zgodzę się z poprzednikami że kibic piłkarski w CP ma niewiele do szukania i pisałem o tym wcześniej - CP to alternatywa dla osób, dla których sport nie jest na pierwszym miejscu, dlatego na wsiach jest tyle CP. no i CP multiroom ma nieciekawy. ale wszystko ma plusy i minusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I troszkę off topic, ale podzielam zdanie kolegów, żeby nie podniecać się tym że sprawa jest w UOKiK. zachwyt podobny do tego jak wywalili (bądź odeszła na własną prośbę) p. Mońkę. wszyscy Hurra, ale to była zaplanowana akcja na pokaz. Mońka odeszła ceny zostały. (za darmo nie odeszła - musimy zarobić na jej odprawę). nie pierwsza to i nie ostatnia sprawa w UOKiK, ja czekam na konkretne efekty dla nas. u mnie póki co dwie umowy do wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jeśli nie dostałem jeszcze dekoderów no i co idzie za tym nie mam jeszcze nowej oferty mogą zrezygnować jeszcze z migracji?

 

Tak masz prawo zrezgnowac do 10 dni od podpisania umowy na odległość! Bo chyba tak zawarłeś tę umowę! Umowę możesz odmówić bez podawania przyczyny i bez żadnych konsekwencji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez otrzymalem tą ulotke na maila odnosnie znikniecia paru kanalow i mozliwosc wypowiedzenia..chyba standartowo kazdy to dostal...

Hmm, ja nie dostałem. :/

Ale czytałem już ten komunikat na stronie nc+. Tam jest on też podany.

Dostałem i już podjąłem decyzje. Wypowiadam umowę w kwietniu i czekam na telefon. Będzie to pierwsza próba kruszenia lodów. Zawsze mogę wypowiedzenie wycofać. Chcę wytargować platyne za 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem takie pismo. Byłem w N. Zaproponowano Silver za 69 zł czyli wzrost o 21 zł. Przesyłka handlowa D+4. Wypowiedzenie do 19 kwietnia. Ponieważ w warunkach promocji nie ma wykazu za co mam płacić, a w/g mnie Silver /jak już pisałem/ to zajączek wielkanocny - zadzwoniłem na info - Proszę sobie przeczytać na naszej stronie - odpowiedź. Ja z kolei - ale w umowie nic nie ma że mam mieć w domu internet aby zawrzeć umowę. Po drugiej stronie konsternacja - ale ma pan email, więc i internet - tam wszystko jest. O kanały niegwarantowane rozmowa całkiem rozjechała się, nic nie uzyskałem. Tego w C+ nigdy nie było - takiej paranoi. Mail do UOKiK - potem telefon. Sprawa jest znana z kanałami niegwarantowanymi i braku w ogóle wykazu kanałów w proponowanych pakietach. Tu NC+ nie ma szans. Jest już wyrok sądowy dla /chyba 2007r/ Canal+ - muszą dołączyć wykaz co oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skoro mam umowę do 10.2013 pakiet C+Optimum hd + hd promo + hbo + pace pvr za 81,90 to mogę zostać na tych warunkach do końca umowy czy muszę migrowac do nc+

Część pisze, że tak. Część, że będą listy w kwietniu i zmuszą nas do migracji do końca czerwca. Może w przyszłym tygodniu wiele się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez otrzymalem tą ulotke na maila odnosnie znikniecia paru kanalow i mozliwosc wypowiedzenia..chyba standartowo kazdy to dostal...

 

u mnie podobnie jak u niektórych użytkowników brak maila. Specjalnie tym faktem jakoś się nie martwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca w C+ z Superpremium, MR i jednym PVR Pace. Ostatnia propozycja to 99 zł. za Platinium z MR (dalej dwie karty) i Pace PVR, umowa na 18 m-cy. Poczekam, mam nadzieję, że tak jak w C+ nawet po zakończeniu umowy jeszcze przed zdaniem sprzętu będą nakłaniać do powrotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia propozycja to 99 zł. za Platinium z MR (dalej dwie karty) i Pace PVR, umowa na 18 m-cy

 

Do mnie dzwonili przedwczoraj (119+multi i Pace), wczoraj (99+multi i Pace) i dziś też mam 2 połączenia nieznanego numeru - gdyby mi to wszystko zaproponowali za 99 to można by to przemyśleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie zaproponowali

C+ Platyna + HBO-129 zł

Cinemax-15zł

Pace Pvr ten co mam-0zł

Oczywiście gadka,ze doszła Serie A i wytwórnie filmowe.Znowu brak odpowiedzi na pytanie jak to samo zabrali z C+ to obniżki nie było.Na koniec gość przyznaje mi racje bym został w Cyfra+ tak długo jak tylko się da :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...