Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telefony z nc+ codziennie z propozycją pozostania ( wypowiedzenie z C+ i n-ki zarejestrowane). Wczorajsza oferta dla mnie jako abonenta Cyfry : Platinium za 109 złotych. Grzecznie podziękowałem, wyjaśniając po raz kolejny, że po 30 kwietnia zdaję wszystkie karty i pobrany sprzęt. Konsultanci nie mogą zrozumieć, że klient ma dosyć tych wszystkich jajec po fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja....canal + platinum... Ludzie co wy za brednie wypisujecie???? Nigdy nie było takiej oferty!!!! Ani też nie ma takiej oferty.. Wyjaśnienia, platyna sam w sobie zawiera wszystkie kanały z paczki canal + !!!! Rozumiem pakiet un.+ paczka 6x canal!!! Co niektórzy nawet nie wiedzą co negocjują... Pytanie czemu pisanie bzdury typu platyna + 6 x canal+ służą ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komfort+ z paczką canal+, za średnio 50zł/m-c. Umowa kończy mi się dopiero w lipcu i pomyślałem, że skoro można wyciągnąć kilka wartiościowych kanałó, multiroom itd. to warto wypowiedzieć.

 

Czy te atrakcyjne oferty dotyczą klientów, którym kończy się umowa czy wszystkich? Swoją drogą do kiedy można teraz wypowiedzieć umowę, bo nie moge znaleźc tej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja....canal + platinum... Ludzie co wy za brednie wypisujecie???? Nigdy nie było takiej oferty!!!! Ani też nie ma takiej oferty.. Wyjaśnienia, platyna sam w sobie zawiera wszystkie kanały z paczki canal + !!!! Rozumiem pakiet un.+ paczka 6x canal!!! Co niektórzy nawet nie wiedzą co negocjują... Pytanie czemu pisanie bzdury typu platyna + 6 x canal+ służą ????

 

tak nazywają to KONSULTANCI nc+ więc o co tyle krzyku ?

nazywają to pakiet PLATINUM i dopiero jak się dopytać to mówią że jest to:

universe/silver/gold (wszystko to jest identycznie to samo) + OPCJA CANAL+ PLATINUM czyli paczka 6x C +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja....canal + platinum... Ludzie co wy za brednie wypisujecie???? Nigdy nie było takiej oferty!!!! Ani też nie ma takiej oferty.. Wyjaśnienia, platyna sam w sobie zawiera wszystkie kanały z paczki canal + !!!! Rozumiem pakiet un.+ paczka 6x canal!!! Co niektórzy nawet nie wiedzą co negocjują... Pytanie czemu pisanie bzdury typu platyna + 6 x canal+ służą ????

Istnieje coś takiego jak pakiet Canal+ Platinum zawierający wszystkie kanały z pakietu Universe+, 6*Canal+ i VOD i parę innych dodatków. Poza tym jest opcja dodatkowa Canal+ Platinum zawierająca wyłącznie 6 kanałów Canal+ bez dodatków. Przeczytaj sobie odpowiednie dokumenty na stronie http://ncplus.pl/dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to bawi jak mogę odpisać osobie która wylewa największe frustracje

i ciągle węszy spisek wśród większości użytkowników bo dostali to co on za prawie połowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale umowę trzeba wymówić z miesięcznym wyprzedzeniem...

jeśli chcesz z nich zrezygnować to trochę późno.

teraz będzie Cię obowiązywać 3 miesięczne wypowiedzenie...

ale jak przejdzie na czas nieokreślony to płacisz tyle samo co dotychczas

To jest dla mnie bardzo dobre rozwiązanie i mniej więcej coś takiego mówili mi dzisiaj w infolinii tylko nie bardzo mogłem skumać jak to ma się odbywać. Czyli wysyłam takie coś i przez 3 miechy mam spokój i oglądam to co mam obecnie za te same pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godunow - straszny z Ciebie krzykacz... Chyba też frustrat z powodu przepłacenia za pakiet, z którego pełnej funkcjonalności nie skorzystasz z powodu ograniczeń Pace'a. Miałem Npremium za 69 zł i C+ z HBO Cinemaxem i Filmboxami za 130 i dobrze wiem, że ich oferty zależą od tego ile się płaciło.

Zmigrowałem z N-ki do Silver+ 6C+ za 64 zł a konsultanci dzwoniący z Cyfry dalej udają, że takiej oferty dla mnie nie ma a jak im podaję SWÓJ nr umowy w N odpowiadają, że nie mogą się zalogować. Poczekam, przecież maj zaoferowali za free i jak pozwolą wziąć dowolny pakiet z C+ i HBO w podobnej cenie jak dla Nkowców to ofertę przyjmę a jak nie to trudno, będę korzystał z przedłużonej Nki, która miała być do innego mieszkania.

A Tobie @Godunow polecam reklamację, bo kupiłeś nowe auto, ale jakby bez klimy i wycieraczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi69, nie sądzę żeby Kol. @godunow czegokolwiek Wam zazdrościł, zresztą, tak samo i ja mam do informacji podawanych przez olbrzymie gremium o charakterze bardziej sensacyjnym, stosunek raczej pobłażliwy, ale uwierz mi, że życzliwy.

 

Dlatego zamiast szydzić, zastanów się sam czy Kol. @godunow nie ma tu choć trochę racji?

 

Jeśliby Ci bowiem ktoś sprzedawał towar wart przynajmniej dwa razy więcej za kwotę znacznie poniżej jego wartości, to czy nie przychodziłoby Ci do głowy, że coś tu nie jest do końca w porządku?

 

Tu akurat nie jest ważne, czy @godunow zapłacił 99, a ktoś inny 179, ale czy te obecnie proponowane ceny, praktycznie za to samo, a zawierające się w przedziale 59-74 (przedział to mój strzał), to real, czy raczej matrix?

 

Póki zatem nie ma tego nikt na papierze, to będziemy się temu przyglądać z niesłabnącym zainteresowaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale umowę trzeba wymówić z miesięcznym wyprzedzeniem...

jeśli chcesz z nich zrezygnować to trochę późno.

teraz będzie Cię obowiązywać 3 miesięczne wypowiedzenie...

ale jak przejdzie na czas nieokreślony to płacisz tyle samo co dotychczas

To jest dla mnie bardzo dobre rozwiązanie i mniej więcej coś takiego mówili mi dzisiaj w infolinii tylko nie bardzo mogłem skumać jak to ma się odbywać. Czyli wysyłam takie coś i przez 3 miechy mam spokój i oglądam to co mam obecnie za te same pieniądze?

Jesli konczy ci sie umowa z koncem kwietnia a nie wyslales wypowiedzenia to od maja umowa przejdzie na czas nieokreslony i oplata za abonament bedzie wyzsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli konczy ci sie umowa z koncem kwietnia a nie wyslales wypowiedzenia to od maja umowa przejdzie na czas nieokreslony i oplata za abonament bedzie wyzsza

Tak tyle, że z tego co wiem abonenci Cyfry mają czas na wypowiedzenie do 30 kwietnia, jutro jest 29 a liczy się data wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi69, nie sądzę żeby Kol. @godunow czegokolwiek Wam zazdrościł, zresztą, tak samo i ja mam do informacji podawanych przez olbrzymie gremium o charakterze bardziej sensacyjnym, stosunek raczej pobłażliwy, ale uwierz mi, że życzliwy.

 

Dlatego zamiast szydzić, zastanów się sam czy Kol. @godunow nie ma tu choć trochę racji?

 

Jeśliby Ci bowiem ktoś sprzedawał towar wart przynajmniej dwa razy więcej za kwotę znacznie poniżej jego wartości, to czy nie przychodziłoby Ci do głowy, że coś tu nie jest do końca w porządku?

 

Tu akurat nie jest ważne, czy @godunow zapłacił 99, a ktoś inny 179, ale czy te obecnie proponowane ceny, praktycznie za to samo, a zawierające się w przedziale 59-74 (przedział to mój strzał), to real, czy raczej matrix?

 

Póki zatem nie ma tego nikt na papierze, to będziemy się temu przyglądać z niesłabnącym zainteresowaniem. ;)

 

Ja jeszcze nie mam obecnie podpisanej nowej umowy (wypowiedzenie wysłane), ale dziwie się tym Twoim podejrzeniom.

Przecież już tak jest kolejny rok ,że cały czas ktoś jedzie na rabatach , a jak ktoś jest nie w temacie to płaci pełną kwotę.

Sam obecnie płacę 62 zł za C+ Optimum , i jakoś nie zauważyłem bym miał coś gorszego od osób które płaciły za to po ok 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi69, nie sądzę żeby Kol. @godunow czegokolwiek Wam zazdrościł, zresztą, tak samo i ja mam do informacji podawanych przez olbrzymie gremium o charakterze bardziej sensacyjnym, stosunek raczej pobłażliwy, ale uwierz mi, że życzliwy.

 

Dlatego zamiast szydzić, zastanów się sam czy Kol. @godunow nie ma tu choć trochę racji?

 

Jeśliby Ci bowiem ktoś sprzedawał towar wart przynajmniej dwa razy więcej za kwotę znacznie poniżej jego wartości, to czy nie przychodziłoby Ci do głowy, że coś tu nie jest do końca w porządku?

 

Tu akurat nie jest ważne, czy @godunow zapłacił 99, a ktoś inny 179, ale czy te obecnie proponowane ceny, praktycznie za to samo, a zawierające się w przedziale 59-74 (przedział to mój strzał), to real, czy raczej matrix?

 

Póki zatem nie ma tego nikt na papierze, to będziemy się temu przyglądać z niesłabnącym zainteresowaniem. ;)

Ale Ty przynajmniej nie powtarzasz się co chwilę prosząc o numery umowy. Im chodzi o pakiet Uniwerse+6xCanal ale piszą Platinum bo zapewne konsultanci tak to nazywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jego Cień - oczywiscie ze informacje podawane przez forumowiczow z zerowym stazem moga budzic watpliwosci i maja prawo. Tylko ze kolega godunow poddaje takiej watpliwosci wszystkie informacje nawet udzielane przez osoby z kilkuletnim stazem na forum. Czy ja mam jakas potrzebe zeby komus wciskac kity ? W jakim celu mialbym to robic. Podalem potwierdzona przez konsultanta kwote 64zl nie mowilem ani o 49 zl ani o 59zl i tez jestem bajkopisarzem . No sory ale jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...