Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no itak zrobia i już robią ludzie się oburzyli więc damy im pakiet trochę droższe teraz np 2,5,10zł droższe i umowy tylko na 12 miesięcy a za rok bedziemy podnosić ceny żeby nadrobić straty platformy. Teraz najważniejsza jest migracja jak największej liczby osób a za rok odrobimy z takiego załozenia wychodza więc za rok pewnie tutaj znowu bedzie gorąca dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie wezmę platyny za 119zł będę wypowiadał umowę znowu i czekał na ofertę z DUK ale jakie będą ceny nikt nie wie ale raczej będą chcieli odrobić starty więc pakiety będą szły w górę. A teraz chcą zmigrować jak najwięcej abonentów więc dają w promocji paczkę C+ w podobnej cenie co teraz mają abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak cieszą z tego że dostali uniwersal czy silver z paczką Canal za 60-70 zł tylko zapomnieli o jednym

WSZYSTKIE NOWE KANAŁY NC+ penie będzie dodawała do pakietów gold lub platinium i wtedy im uśmiech zniknie z twarzy

i znowu będą narzekania na forum.

Mając paczkę C+ i HBO gilają mnie kanały typu TLC, CBS czy tym podobne [beep]y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no itak zrobia i już robią ludzie się oburzyli więc damy im pakiet trochę droższe teraz np 2,5,10zł droższe i umowy tylko na 12 miesięcy a za rok bedziemy podnosić ceny żeby nadrobić straty platformy. Teraz najważniejsza jest migracja jak największej liczby osób a za rok odrobimy z takiego załozenia wychodza więc za rok pewnie tutaj znowu bedzie gorąca dyskusja

 

Wyśle się wypowiedzenie - wg mnie to jest konieczne, nie ma co czekać na ich ruch. Trzeba tylko nie zapomnieć, żeby to zrobić najpóźniej na początku 2014, tak żeby dotarło do nich na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intresuje mnie taki zestaw:

- universe

- cała paczka c+

- hbo

- MR (mam obecnie die karty niezależne)

- dekoder pace (obecnie płace za 10 zl m-c) + drugi swój

może ktoś wie za ile jest do wyrwania ? chciałbym wiedzieć jak z nimi rozmawiać - obecnie za podobny zestaw płacę 107 zł

jeszcze nie miałem żadnego telefonu, umowa do końca sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju możesz w APS złozyć wypowiedzenie z powodu zakończenia umowy na koniec sierpnia 2013.

I po paru dniach sami zadzwonią albo ty i rozmowa będzie inna i ceny tez będą niższe ale za ile wyrwiesz nie wiem dośc dużo płacisz teraz więc nie wiem czy zejda ci np do 70-80zł za platynę w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intresuje mnie taki zestaw:

- universe

- cała paczka c+

- hbo

- MR (mam obecnie die karty niezależne)

- dekoder pace (obecnie płace za 10 zl m-c) + drugi swój

może ktoś wie za ile jest do wyrwania ? chciałbym wiedzieć jak z nimi rozmawiać - obecnie za podobny zestaw płacę 107 zł

jeszcze nie miałem żadnego telefonu, umowa do końca sierpnia

 

Za 49 zł spokojnie można dostać- praktycznie dają to każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonrb: nie wysyłałes wypowiedzenia ? Jak nie to 30 kwietnia wyslij wypowiedzenie powołując sie na art. 7 par. 1 Regulaminu (odłączenie 13th Street). Umowę będziesz miał do końca maja i cały miesiąc na negocjacje cenowe.

 

Wg mnie za cenę, o której pisze wilos nie dostaniesz tego ale 59 czy tez 64/69 jest mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no itak zrobia i już robią ludzie się oburzyli więc damy im pakiet trochę droższe teraz np 2,5,10zł droższe i umowy tylko na 12 miesięcy a za rok bedziemy podnosić ceny żeby nadrobić straty platformy. Teraz najważniejsza jest migracja jak największej liczby osób a za rok odrobimy z takiego załozenia wychodza więc za rok pewnie tutaj znowu bedzie gorąca dyskusja

 

Wyśle się wypowiedzenie - wg mnie to jest konieczne, nie ma co czekać na ich ruch. Trzeba tylko nie zapomnieć, żeby to zrobić najpóźniej na początku 2014, tak żeby dotarło do nich na czas.

 

Tak było od "zawsze" w cyfrze. Wysyłałeś wypowiedzenie na koniec umowy, dzwonili, dogadywałeś sie i zwykle miałes pakiet kilkadziesiąt % taniej od ceny dla nowych. Sam przez wiele lat to zaniedbywałem i płaciłem koło 100, gdy przy wysłanym wypowiedzeniu pare lat temu od razu zjechałem na 42 i teraz już zawsze tak robię, gdy umowwa sie kończy albo w takiej sytuacji jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kilkadziesiąt postów wcześniej za ten pakiet plus JESZCZE CINEMAX i FILMBOX dostał za 49 zł

 

Przeleciałem 285 postów wyżej i nie było takiego wpisu. Możesz zalinkować ?

 

wow....jestem pod wrażeniem myślałem że będę musiał płacic tyle co teraz lub więcej a tu proszę... jeszcze dzisiaj pofatyguje się na pocztę - dzięki za info!

 

Weż pod uwagę, że jak dotrze i będzie odebrane 30 kwietnia to czasu na negocjacje teoretycznie nie będziesz mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju możesz w APS złozyć wypowiedzenie z powodu zakończenia umowy na koniec sierpnia 2013.

I po paru dniach sami zadzwonią albo ty i rozmowa będzie inna i ceny tez będą niższe ale za ile wyrwiesz nie wiem dośc dużo płacisz teraz więc nie wiem czy zejda ci np do 70-80zł za platynę w promocji

Lepiej w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intresuje mnie taki zestaw:

- universe

- cała paczka c+

- hbo

- MR (mam obecnie die karty niezależne)

- dekoder pace (obecnie płace za 10 zl m-c) + drugi swój

może ktoś wie za ile jest do wyrwania ? chciałbym wiedzieć jak z nimi rozmawiać - obecnie za podobny zestaw płacę 107 zł

jeszcze nie miałem żadnego telefonu, umowa do końca sierpnia

 

Za 49 zł spokojnie można dostać- praktycznie dają to każdemu

 

 

Ba ,za 25 dają 1 :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc i za podpowiedzi dzięki Forum mam tak niską ofertę :)

nie niską,a atrakcyjną :wink:

 

 

 

Wszyscy się tak cieszą z tego że dostali uniwersal czy silver z paczką Canal za 60-70 zł tylko zapomnieli o jednym

WSZYSTKIE NOWE KANAŁY NC+ penie będzie dodawała do pakietów gold lub platinium i wtedy im uśmiech zniknie z twarzy

i znowu będą narzekania na forum.

najpierw zobacz czym się różnią pakiety.universe od i silver i w górę.zuważyłeś już?tylko zawartaścią canal+ i usługami internetowymi.jakoś nie widzę,aby było więcej kanałów w silver,aniżeli w universe......(prócz c+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonrb: nie wysyłałes wypowiedzenia ? Jak nie to 30 kwietnia wyslij wypowiedzenie powołując sie na art. 7 par. 1 Regulaminu (odłączenie 13th Street). Umowę będziesz miał do końca maja i cały miesiąc na negocjacje cenowe.

 

Wg mnie za cenę, o której pisze wilos nie dostaniesz tego ale 59 czy tez 64/69 jest mozliwe.

Czy jesli złoże dziś wypowiedzenie (odłączenie 13th Street) to rozwiązanie umowy nastąpi z końcem maja, czy kwietnia?! (mam umowe wazna do listopada 2013)Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...