Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu szok. 30 minut minęło następny telefon z zastrzeżonego. Oczywiście Pani przeprasza ale koleżanka zaznaczyła kontakt kolejny. Oferta dalej 109zł z MR. Powiedziała, że skoro to mnie nie satysfakcjonuje to zaznacza w systemie i że ponowią konntakt w ciągu tygodnia, max 2 bo coś innego niby ma się pojawić. Pewnie bajka, ale ja na pewno nie mam zamiaru się spieszyć. Mój cel na dzisiaj Platinum + HBO + MR za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietnia 2013, nie rezygnowałem z powodu zmiany kanałów gwarantowanych, lecz dlatego, że od maja umowa by przeszła na czas nieokreślony.

Proponują mi universe+ z pace pvr za 49 zł na 12 miesięcy. Nic taniej, bo to i tak już "duży" upust. Gdyby nie oferta jaka jest skierowana do migrujących z N, to pewnie bym przed końcem miesiąca przedłużył umowę na tych warunkach. Ale w takim wypadku, czuję się poszkodowany względem abonentów N. Jak nie dadzą oferty jak dla N-kowiczów lub podobnej, to odchodzę z tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robić,wysyłać wypowiedzenie czy jeszcze czekać? Teraz płacę 67zł za to co mam,umowa do listopada więc zbytnio mi się nie spieszy ale jeśli oferta dla nas byłaby podobna do tych z nki to chyba warto by napisać rezygnację,jak myślicie?W końcu wypowiedzenie można wycofać jakby poszło coś nie po mojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem.

Wypowiedzenie złożone z powodu końca umowy.

Miałem Platinum + MR za 20 zł + canal+ wszystko za 92 zł. Gdy ja dzwoniłem ceny pakietów były jak dla nowych, MR mniej jak za 10 zł nie chcieli dać. Dałem sobie spokój.

Wczoraj zadzwonił dosyć kumaty i konkretny konsultant i BEZ PROBLEMU dał mi to co chciałem. Silver-64 zł, MR-0 zł, Dekoder PACE PVR 500 GB - 0 zł, History HD - 1,99. Suma 65,99 zł. na 12 m-cy.

 

Jeszcze jedno. Universal dawał mi za 49, Golda za 89 zł. Wszystko w opcji z MR za O zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie,siostra posiada Cyfre+ z pakietem Kompakt HD, zalezy jej tylko i wylacznie na Mini Mini tak aby dzieci mogly ogldac,jest szansa przejsc z tego pakietu na ten 'nowy' DVB-T? Czy to jest tylko dla nowych? Ewentualnie o co moze walczyc przy pakiecie Comfort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Canal+ Optimum HD z opcją HD Optimum Promo i dekoderem Philips PVR. Umowa kończy mi się w lipcu tego roku, aktualnie nie mam Multiroomu. Czy jest możliwość żebym przeszedł do nc+ z MR, ale na warunkach cyfry - z 2 kartami Cameleon(bo rozumiem, że dzięki temu można oglądać TV w dwóch różnych miejscach bez problemu). Jak to zrobić? Czy pierw muszę wziąć MR od Cyfry i dopiero negocjować warunki z nc+ czy jest możliwość, że nie mając teraz MR, ale posiadając 1 kartę Cameleon zaproponują mi "stary" MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon od NC+.

Posiadam Prestiż za 130 złotych.

Pakiet ALL za 159 z MR Cyfry.

Powiedziałem, że jak w cenie będzie MR Premium to wezmę.

Niestety za MR premium chcieli dopłaty 15 złotych miesięcznie.

Czyli wiadomo ile dla nich wart jest pakiet VOD - 15 złotych.

Podziękowałem i życzyłem miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Cyfrowiczów nie dają nic ciekawego drożyzna na maksa oszaleli chyba albo z kuta.... się na głowy pozamieniali.

Chyba trzeba przeczekać tylko dlaczego czekac musza ci co płacicli najwięcej do tej pory !!!

 

Pieniądze N-wiczów są lepsze od naszych? Nie chcą to [beep] im w [beep]ę. Żegnam ich bez żalu. :P Umowa do końca maja i pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytam własnie forum c+ i pewna uzytkowniczka napisała.Dostałam dzisiaj na 12 miesięcy universe + 6xcanal+ + paczka hbo za 69zł. wzięłam.Widać ze ceny coraz lepsze napisałem w tamtym tytygodniu wypowiedzenie umowy ktora kończy mi sie w maju jak dostane taka oferte plus history hd to sie skusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem pierwszy telefon z nc+ po połączeniu.

 

propozycja:

platinum 99 zł + 10 zł MR

paczka hbo 6 ms gratis, kolejne 6 ms za 20 zł.

czyli całość wychodzi 120 zł miesięcznie.

 

kulturalnie podziękowałem i powiedziałem, że jak powyższe będzie za 99 zł to wtedy proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle moich uzgodnień dzisiaj zadzwonili do mnie z DUK, ze względu na złożone wypowiedzenie z dniem 30.04.

Pani jeszcze raz zaproponowała mi C+Comfort za 79zł, 12 m-cy.

 

Odpowiedziałem, że oferta, która by mnie zainteresowała to maks 69 zł za pakiet U+, 6xC+. Padła odpowiedź, że do U+ nie można dobrać paczki C+. Na to odpowiedziałem, że abonenci przechodzący z n dostają taką ofertę. Również przytoczyłem fakt, że osoby, które w pierwszej kolejności przeszły do nc+ na pakiet Silver, otrzymali w cenie 64 zł 6xC+. Po chwili konsultacji z przełożonym odpowiedziała, że być może dla n-kowców dają teraz takie warunki, ale oni o tym nie wiedzą i dla abonentów cyfry takich ofert teraz nie ma, będą się kontaktować jak coś się zmieni.

 

P.S. Gdybym cofnął wypowiedzenie moja umowa przejdzie na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia, będę płacił łącznie 91 zł (C+Kompakt + dekoder HD) za to samo co w tym momencie oferują mi za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone , umowa do końca kwietnia

Telefon z nc+ i oferta , comfort+ 29zł z muliroomem na starych zasadach czyli 2 karty , lub universe+ z multiroomem za 49 zł

podziękowałem , do tej pory płaciłem za optimum HD i multiroom 53,50

 

Czemu podziękowałeś? Jeśli nie zależy Ci na kanałach C+ to ta oferta jest jak najbardziej dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone , umowa do końca kwietnia

Telefon z nc+ i oferta , comfort+ 29zł z muliroomem na starych zasadach czyli 2 karty , lub universe+ z multiroomem za 49 zł

podziękowałem , do tej pory płaciłem za optimum HD i multiroom 53,50

 

Czemu podziękowałeś? Jeśli nie zależy Ci na kanałach C+ to ta oferta jest jak najbardziej dobra.

 

Wiem że jest dobra .

Napisałem tak dla wiadomości innych ze można coś takiego dostać.

Ja już straciłem zainteresowanie TV satelitarną , Naziemna mi wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godunow, to błąd zrobiłeś! Tu ludzie dostają Universe+ 6x Canal+ za 49zł!! HAHAHA! :D

Jakoś nie widziałem ludzi c cyfry by tak dostali..

A tu na forum jedni piszą że za 30 zeta dostali wszystko i jeszcze obiecane że po pysku mogą dostać w ramach promocji.

Ja przed migracją za Optimum Hd +canal płaciłem 89 złotych.. i to przez 18 miesięcy ( co prawda przez rok były jakieś bonusy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno n;kowcom ktorzy mieli npremium i hbo daja za 69 daja za ta sama cene canal 6x + hbo bez vod itp. za ta same cene? z checia bym wzial takie cos. jak to zrobic? dzownic do konsultatnow czy poczekac na ich ruch? wypowiedzenie wyslane i potwierdzone, jestem po jednym telefonie od nich w ktorym odrzucilem ich oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...