Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Comfort to sprawa wygląda tak. Ja mam pakiet start hd za 13zł, wysłałem wypowiedzenie. W pon. tel za 34 zł pójdzie. Wczoraj dzwonię, mówią mi to samo - 34 zł. Ale jeszcze wczoraj dostaję emaila od nich, że im przykro, że rezygnuję etc i jak coś to specjalny numer dla mnie, zadzwoń. Dzwonię kręcę nosem i pakiet Comfort za 29zł poszedł. Jednak jak się chce to można.

Czy dostałeś ten pakiet razem z tematycznymi NC+, to znaczy Hyper, domo i innymi?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego wszyscy piszą że podpisali umowy migracyjne z NC+ - Koleś kilkanaście postó wcześniej napisał że dostał PLATYNE+HBO+CINEMAX+FILMBOX za 49 zł - umowa na 18 msc

Akurat w ta ofertę nie wierze, bo oferty są dostosowane do tego co się miało do tej pory, nie wiem co koleś mógłby mieć wcześniej żeby to dostać, poza tym jakoś więcej osób nie ma z takimi opcjami. Za 49 to mysle że Universe + 6xC+ i ewentualnie jakis bonus na pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy

o Abonament. Gorąco zachęcamy do pozostania w gronie naszych

Abonentów i odwołania wypowiedzenia.

 

W dalszym ciągu będą Państwo mogli korzystać z usług CYFRY+

na warunkach wcześniej zawartej Umowy, z zastrzeżeniem ewentualnych

zmian programowych i wyłączeniem okresowych promocji.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy Państwu

kanał nSport, na warunkach obecnej Umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

W celu odwołania wypowiedzenia prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum

Abonenta pod specjalnie dedykowanym numerem 22 22 00 191.

 

 

Pozdrawiamy,

nc+

 

Jeśli ktoś może nich dzwoni i korzysta. Ja Comfort+ dostałem za 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

 

dostałem w końcu dobra ofertę!

Umowa kończy się za dwa tygodnie...

Do tej pory 2 telefony od nich i oba platinum za 99.

Dostałem wczoraj maila i smsa że nowa oferta dla mnie jest, więc zadzwoniłem pod numer który podali i mówię konkretnie:

Interesuje mnie tylko sport i nie będę płacił stówy. Gość poszedł zapytać i zaproponował PLATINUM na 12 miesięcy za 69zł.

Oferta dobra, ale chcieli mnie zostawić z moim phillipsem ale kategorycznie powiedziałem że tego G. nie chce. Mogłem wziąć za darmo pace, też nie chciałem.

Powiedziałem że jeśli oferta będzie z dekoderem z Nki z dyskiem to jestem chętny. Mają się odezwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru płacić.

Jak nie dadzą za darmo albo za symboliczną kwotę to się żegnamy.

ZA długo mam już tego philiipsa a pace tylko trochę lepszy.

Więc albo dekoder Nki albo do widzenia.

Ciśnienia już nie mam, przeżyje bez tv :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dzwoniłem wczoraj na infolinie pod wieczór, około 20. Także dostałem smsa, że niby mają dla mnie przygotowaną ofertę i prosili o kontakt pod wskazanym numerem. Pomyślałem, że zadzwonię i sprawdzę, czy dostali moje wypowiedzenie. Wypowiedzenie doszło. Oferta, dokładnie taka jak kilkanaście dni temu: platyna za 99zł (bez MR i żadnych deków). Zapytałem pani jak to jest, że abonenci n'ki dostają oferty typu universe+6xc+ ++hbo za około 65zł, a mnie (nas-abonentów c+) próbują tak oskubać. Pani powiedziała, że nic nie wie o tych ofertach dla nki. Infolinia nki jest w Krakowie, c+ w Warszawie i nie mają podobno żadnej wymiany informacji co do ofert, jakie dostają abonenci n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Inwestycja we własny sprzęt teraz jest trochę ryzykowna. A co jeśli za rok zaczną parować ?

 

teraz też to robią.ale jak bedą chcieli to zrobić w 100 procentach,to niestety,ale nie obejdzie sie bez modułów.takie sa prawa rynku.nawet uparte upc dało już moduły,a polsat od dawna to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali Univers + 6c+ +MR + Pace za 59 zł. HBO za 25. Odmówiłem

Czyli jak dobrze rozumię, daja Universe+ i do tego przez cały okres umowy wszystkie canal+ (6 programów)?

Czyli to tak jak pakiet PLATINUM. Nie mów, że do tego MR i PACE PVR HD za 0PLN.

Nie napisałeś, na jaki okres? Czyżby na 12 miesięcy?

Ja mam obecnie Canal+Optimum + MR + PACE PVR HD i płacę za to 53,50PLN do końca czerwca, a ostatnie trzy miesiące tj. do 30 września już po 107PLN. Jeżeli mógłbym pozostać przy starym MR (dwie niezależne karty) + dekoder PACE i oferta taka jak Platinum, tylko, że nazwana Universe+ z gratisami, to ja bym się pisał. Proszę uściślij swój post. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali Univers + 6c+ +MR + Pace za 59 zł. HBO za 25. Odmówiłem

Czyli jak dobrze rozumię, daja Universe+ i do tego przez cały okres umowy wszystkie canal+ (6 programów)?

Czyli to tak jak pakiet PLATINUM. Nie mów, że do tego MR i PACE PVR HD za 0PLN.

Nie napisałeś, na jaki okres? Czyżby na 12 miesięcy?

Ja mam obecnie Canal+Optimum + MR + PACE PVR HD i płacę za to 53,50PLN do końca czerwca, a ostatnie trzy miesiące tj. do 30 września już po 107PLN. Jeżeli mógłbym pozostać przy starym MR (dwie niezależne karty) + dekoder PACE i oferta taka jak Platinum, tylko, że nazwana Universe+ z gratisami, to ja bym się pisał. Proszę uściślij swój post. ;)

Spokojnie, bez podniecania się. Kilka osób już podało tu takie oferty tylko zapomnieli dodać, że są abo enki.

Dziś dogadałem się z córkąco do ewentualnego braku kanału Mninimini, więc droga do CP otwarta. Mnie już żadne Platinum za 99 zł nie interesują. W maju kończy mi się umową z C+, więc jutro wysyłam wypowiedzenie i spokojnie czekam. Zaproponują w maju coś podobnego do enkowiczów to zostanę, jak będzie wyraźnie gorsza oferta to po 15 latach pożegnam się z Canal+. Nie zamierzam być w NC+ abo drugiej kategorii bo poczułbym się jak jeleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...