Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich chociaż staram się tu wpadać regularnie. Mam umowę z C+ do końca sierpnia ale wypowiedzenie jeszcze nie wysłane obecnie posiadam prawie full pakiet z HBO, MR 2 karty, dwa dekodery z twardym dyskiem PEACE i PHILIPS za cenę 107. Dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu miałem telefon z nc+ z ofertą platinium+ HBO+cinemax+axn+mr 2 karty +dekodery mi zostają te co mam za 99zł (to jest cena końcowa do zapłaty za wszystko) i umowę na 12 m-cy. Jak dla mnie oferta wygląda OK ale co wy sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę z C+ mam do końca lipca. Obecnie płacę 61 zł za pakiet Komfort+. Dzisiaj dzwoniłem do nich i pytałem o ofertę. Zaproponowali mi Universe+ + 4xC+ do wyboru za 59 zł - umowa na rok. Jakiś czas temu sami do mnie dzwonili iproponowali Universe+ + 6xC+ za 64 zł. Dali mi kilka minut do namysłu i mieli oddzwonić i już nie zadzwonili. Dzisiaj podczas rozmowy miła pani poinformowała mnie że ona niestety nie ma dla mnie takiego pakietu w cenie 64 zł. Poprosiłem o to by ktoś z handlowców do mnie oddzwonił... Może macie jakiś numer pod który warto dzwonić, gdzie mają naprawdę korzystne oferty?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś mamił konsultant o inflacji, targecie, kontencie, pozyskanych wytwórniach filmowych, poszerzeniu oferty programowej... nagadał sie chłopina pełną czapke, a zaproponował mi Platyne za 99. Mówisz takiemu ze to zwyczajna oferta w każdym stacjonarnym pkcie dostepna a ten swoje... szkoda mojego czasu na takie rozmowy. Jak zacząlem sie rozłączać i go żegnać to rzucił coś o tym ze taki pakiet jak mam to bedzie Comfort+ opcja C+ za 75 zł- nie ma co PROMOCJA NIESŁYCHANA! Poinformowałem by przemyślał, stworzyl coś korzystnego finansowo z Universe + C+ lub Platinum i zadzwonił, bo tak to szkoda wisieć na telefonie. PS- pan mi próbowął wmówić ze ŻADEN SERWIS VOD oferowany w pakiecie Platyna nie działa dla osób migrujących z Cyfry ;) c'mon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zmigrowałem do nc+...pakiet Silver plus 6x Canal+ za 69 zł; umowa na 12 miesięcy, dekoder Peace za 0 zł. Do tej pory miałem C+optimum i umowę do 31.07.2013; za ostatnie 3 miechy placiłem 107 (wczesniej 53,50) . Jakieś 2 tygodnie temu napisałem maila do kiedy mam zdać sprzet, a dziś sami zadzwonili z taka propozycją. Nie było niby dla mnie opcji Universe z paczką 6x c+, tylko pakiet silver. W sumie jestem zadowolony, a też nie mam czasu na zabawę z nimi w negocjacje. Tym bardziej że na przełomie lipca i sierpnia nie będzie mnie w kraju. Pozdro dla negocjujących..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy jest taka opcja czy nie kiedyś miałem 1 kanał axn a od zeszłego roku przy podpisywaniu aneksu dali mi wszystkie.

Chcę się upewnić czy to co mi zaproponowali jest realne i na co zwrócić uwagę jak zadzwonią w środę aby mi nic nie umknęło podczas odczytywania aneksu,a może się wstrzymać do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pierwsza oferta dla mnie platinum 18 miesiecy multuiroom na starych zasadach (2 karty cyfry) 109 zł o hbo w cenie nie ma mowy - za ile myslicie mozna wyciagnac to samo ale z hbo?

 

No cóż, pamiętaj że w Twoim przypadku oferta to tak naprawdę universe+ + 6xc+ + canal+VOD oraz multiroom - nie będziesz miał (oprócz canal+VOD) żadnego VOD oraz nc+go.

Moim zdaniem platinum z dekoderami cyfry jest bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie daję rady. Już dwóm konsultantom próbowałem i twierdzą, że nie mają dla mnie nic oprócz platyny za 99 z HBO i pace 500gb za 0. Natomiast jakbym chciał mediaboxa to dodatkowo 10 pln. Nc+go to 15 pln.

Tak więc rozmowa się kończy na tym, że stwierdzam, że taniej będzie jak zawrę nową umowę (na co konsultant, że okres pomiędzy rozwiązaniem umowy a zawarciem nowej to minimum 3 miesiące - to "straszenie" mnie rozwaliło i chyba jednak pożegnam się z cyfrą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominałem, przypominałem...

a czy platyna z hbo przy starym dekoderze to dobra cena to bym raczej dyskutował. Gdyby mediabox był za 0, to wtedy już bym olał nc+go i podpisał.

A tak to dla mnie wychodzi, że platyna+hbo+mediabox+nc+go to 125 pln, gdzie dla nowych (biorąc pod uwagę, że hbo jest 2 miesiące gratis) - 119 pln. I tu nie chodzi mi o te parę złotych ale o sam fakt, że proponuje mi się taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...