Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie zapłacić tą kwotę wyższą czy poczekać na rozpatrzenie reklamacji?

ja w podobnych sytuacjach pisząc reklamacje, zaznaczałem ze owszem zapłace ale jedynie kwotę która była uzgodniona, poniewaz nie bede płacił za czyjeś niedopatrzenia i pomyłki. podaje ze rozmowy są nagrywane, podaje numery z których była rozmowa (swój, ew. domowy), prosze o sprawdzenie i weryfikacje, a jeśli nie to prosze o rozwiązanie umowy z winy operatora. sądze ze na luzie załatwisz, a zeby byc uczciwym zapłać tyle, ile było ustalone w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem esa:

"Potwierdzamy rozwiązanie Państwa umowy z dniem 31.07 br. Gdyby zmienili Państwo decyzje, prosimy o kontakt pod nr tel 22 22 00191".

Poje...ło ich juz całkiem?!

Przecież to oni ustalili że umowa jest na czas określony... W takim wypadku oczekuję pięknego listu-laurki z jakąś super ofertą, a nie że mogę zmienić decyzję i co... przechodzę na czas określony dwa razy drożej?!

I dlaczego zwracają się do mnie per "wy"? 0rofl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą że jesteś razem z żona dlatego per WY - PAŃSTWO. Myślą że wszyscy ci którzy wzieliu Multiroom mają żony. Logicznie nie.

 

 

 

Poczytaj kilka stron wstecz też mam taka samą sytuacje jak Ty(@magda60),od momentu reklamacji minęło już 12 dni i żadnego odzewu z ich strony jak do tej pory.

 

To jeszcze 18 dni poczekasz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był Universe to oferta bardzo dobra, ale w Comforcie brakuje sporo podstawowych kanałów.

Oczywiście masz rację. Każdy musi usiąść i porównać jakie kanały ogląda. Mi tylko brakuje w tym pakiecie eurosportu 2, filmboxa i foxlife - pozostałych nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "CANAL+ START HD" za 44, niedługo przechodzi na za 56zł poza promocją... Dzwoni konsultantka i proponuje mi najpierw jakieś badziewia za 80-100zł a potem, gdy tłumaczę, że chcę tylko programy z serii Canal+, oferuje mi promocyjnie (!) pakiet za 59zł (droższy, niż 56zł) zawierający Canal+ (tylko to mnie interesuje, resztę mam z Polsatu).

 

Mówię do pani, że to jest ta wasza rewolucyjna oferta, że wszystko jest 2x droższe... Przytkało ją.

Czy w tej nc+ naprawdę nie ma odpowiednika "CANAL+ START HD"???? Urąga mojej inteligencji wchodzenie na kontrakt promocyjny droższy, niż umowa bez kontraktu.

Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna za 99zł na 18 m-cy...

 

Szczęka mi opadła... zajefajnie...

Więc informuję gościa, że taka oferta jest od wczoraj dla każdego klienta z ulicy... wystarczy wejść na ich stronę i zamówić on-line - jest Platyna za 99 na 12 m-cy...

odpowiedź: eee... nie wiem... bo ja się nie zajmuję ofertami dla nowych klientów...

grzecznie więc podziękowałem za informacje... poinformowałem tylko, że dopóki nie będzie U+6xC+ to nie mają dla mnie oferty...

Ja w taki sposób pożegnałem się kilka lat temu z Erą ponieważ dostałem identyczną propozycję na przedłużenie umowy jak klient z ulicy :D. Mechanizm jest prosty wciśnijmy dla klienta co się da jak najdrożej bo może nie wie jakie są aktualnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobną sytuację mam teraz z komórkami... mam 2 numery w Orange, ale chyba NJU mnie przywita z nr Orange - choć to ten sam właściciel...

a z tv- to w zasadzie to najpierw rodzicom załatwiłem C+ a potem jak się przeniosłem na swoje to też w C+ wyposażyłem... w sumie to C+ pączkuje, ale nikt mi w takie sentymenty nie będzie wchodził i głaskał, że dobrze robię, bo liczy się zysk teraz i jak najwięcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos chce moja PROMOCJE po cesji z ''nc+''

 

Pakiet C+ GOLD (opcja C+ PREMIERE za 0 zł na 12 m-cy) & HBO HD (0 zł na 12 m-cy) & CINEMAX HD (0 zł na 12 m-cy) & HISTORY HD za 80,99 zł z dekoderem TurboBox+.Wszystko na 12 m-cy do 31 maja 2014

 

No chyba ze 80,99 zł za drogo za takie coś ;-)

 

Z miłą checia zrobie cesje umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed chwili. Umowa do końca miesiąca. Do tej pory miałem Canal plus kompakt za który płaciłem 68 złotych.

Obecnie 2 oferty:

A. Canal plus Unierse do tego canal plus sport, canal plus film i canal plus oraz jeden spośród pozostałych Canal plus do wyboru za 69 złotych

B. Canal Plus Universe i wszystkie 6 canal plus do tego dekoder turbo z 250 G za darmo przez cały okres umowy i za darmo aktywacja - wszystko za 79 złotych.

 

Myślicie ze ta druga oferta jest ok.

I jak jest z anteną 90? Powiedziano mi ze muszę ją sobie kupic gdzieś samodzielnie - myśłałem że będę mógł ją odebrać w punkcie razem z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...