Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na wypowiedzeniu, umowa do konca maja, dzisiaj sam zadzwonilem na 22 220 01 91 - DUK C+ i oczywiscie na poczatek standardowa oferta platinium za 99 zl + multi + PVR. Innych ofert z pelna paczka c+ nie ma i nigdy nie było :D

 

Pomarudzilem ze oferuja mi pakiet w ktorym mam placic za uslugi ktorych nie bede mogl odbierac na sprzecie cyfry ale interesuje mnie tylko pelna paczka c+ poniewaz jestem fanem sportu.

Tak od slowa do slowa doszlismy do tego ze padla propozycja silver (64) + pelna paczka c+ (0) + multi (0) + PVR (0) za 64 zł :D zadnego gratisu w postaci hbo, filmbox, cinemax nie chciala mila Pani mi dac :( ale jednak sie zdecydowalem po 15 min od zakonczenia rozmowy tel. ze jako gratis bardzo miła Pani zalatwila mi fimboxa na 6mcy - bardzo miło !

 

Podsumowujac:

 

silver (64) + pelna paczka c+ (0) + multi (0) + PVR (0) + Filmbox na 6mcy za 64 zł !!!

 

Ja jestem bardzo zadowolony, otrzymalem to co sobie zakladalem za uwazam bardzo dobre pieniadze, bede placil o 10 zl mniej niz dotychczas :D

Umowa na 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy abonenci Cyfry, z dotychczasowym pakietem komfort HD, dostają ofertę migracji od pakietu universe

a Ci z pakietem opitmum HD od silver?

i jeszcze jedno

to dla kogo jest w końcu maj gratis?

dla wszystkich?

dla tych którym się umowa skończyła z końcem kwietnia?

czy dla tych, którzy się o to upomną?

jak ktoś "[beep]sko" za maj zapłacił

to może [beep] sobie w brodę? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy jak ja dopiero zajarzyli: http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... ygnie.html

 

A do moderatora - szanuję puryzm językowy ale myślę, że jeśli przeszkadza ci moje "THX", to nie wiem jak możesz wytrzymać z językiem z jakim mamy tu na co dzień do czynienia. Nie będę się rozwodzić - często mimo dobrych chęci nie daje się niektórych postów zrozumieć. Ale co tam braki w gramatyce, ortografii i interpunkcji oraz nie stosowanie polskich znaków, ważne żeby znęcać się nad własnym językiem, a nie stosować nieformalne skróty wymyślone na takie właśnie okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapłaciłem za maj ale nie z głupoty :D tylko z pośpiechu.Jeden meil do działu płatności wystarczył żeby na moim koncie zrobili nadpłatę,w czerwcu będę miał mniej do płacenia.Nie wie czy warto im popuścić stówkę,ale to twoja sprawa.

Mozesz podac na jaki mail wysylales reklamacje?

Zawsze stowka jest stowka i mozna powalczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do moderatora - szanuję puryzm językowy ale myślę, że jeśli przeszkadza ci moje "THX", to nie wiem jak możesz wytrzymać z językiem z jakim mamy tu na co dzień do czynienia. Nie będę się rozwodzić - często mimo dobrych chęci nie daje się niektórych postów zrozumieć. Ale co tam braki w gramatyce, ortografii i interpunkcji oraz nie stosowanie polskich znaków, ważne żeby znęcać się nad własnym językiem, a nie stosować nieformalne skróty wymyślone na takie właśnie okoliczności.

Nie! Nie wytrzymuję. Nad wszystkim i tak nie zapanuję.

Ale czasami – jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapłaciłem za maj ale nie z głupoty :D tylko z pośpiechu.Jeden meil do działu płatności wystarczył żeby na moim koncie zrobili nadpłatę,w czerwcu będę miał mniej do płacenia.Nie wie czy warto im popuścić stówkę,ale to twoja sprawa.

Mozesz podac na jaki mail wysylales reklamacje?

Zawsze stowka jest stowka i mozna powalczyc :)

Pisz przez formularz kontaktowy nc+,zakładka płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w najpierw przysłali fakturę za maj, potem w piątek napisałem im maila że miał być darmowy bo dostałem maila od nich bla,bla,bla

więc konsultantka odpisała że faktycznie i maj będzie darmowy

po czym na kolejny dzień ponownie odpisała że jednak darmowego maja nie będzie dla mnie

bo wypowiedzenie wysłałem im w styczniu,

Po czym z pół godziny później zadzwonił call center z ofertą za 69zł universal+2xcameleon+ philips pvr

więc wytłumaczyłem dziewczęciu dlaczego oferta jest nieatrakcyjna i od tej pory mam spokój :D

a że umowa kończy mi się 28 maja podejrzewam że już nic nie będą proponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlozylem wypowiedzenie w kwietniu, ale jeszcze pod koniec m-ca zmigrowałem, czy będe mial darmowy maj, czy tyczy sie to jedynie osob, które migrowały w maju ? dodam, że normalnie ok. 14 na Ica pojawia mi się rachunek, a do dziś nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy maj jest tylko dla tych co wypowiedzieli umowę z końcem kwietnia i nie zawarli nowej. Jeśli ktoś miał darmowy maj, ale w połowie miesiąca zawarł nową umowę to dostanie rachunek za drugą połowę maja /czyli od chwili obowiązywania nowej umowy/. W nc+ nie ma tak jak było w cyfrze, że za miesiąc , w którym zawarło się umowę nic się nie płaci. W twoim przypadku wystawią ci rachunek za cały maj. Tyle przynajmniej wyczytałem na tym forum. Ja w każdym razie po podpisaniu umowy 15 maja wyczytałem na ica że mam do zapłaty 22,- zł. Nie wiem jak oni to liczyli bo połowa z 49,- zł to 24,50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... wydaje mi się, że drugie zdanie: "Jeśli ktoś miał darmowy maj, ale w połowie miesiąca zawarł nową umowę to dostanie rachunek za drugą połowę maja /czyli od chwili obowiązywania nowej umowy/." i trzecie: "W nc+ nie ma tak jak było w cyfrze, że za miesiąc , w którym zawarło się umowę nic się nie płaci." jest błędne, ale głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę jak podpisywałeś pierwszy raz w c+ np.od połowy miesiąca to płaciłeś już,ale tak nie było przy aneksie. od razu włączali kanały zawarte w aneksie,a opłata była naliczana od następnego miesiąca.a przejście z c+ do nc+ to nowa umowa,a nie aneks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas rozmowy z konsultantem dwa razy dopytałem o darmowy maj (wypowiedzenie wysłane 30 kwietnia, umowa rozwiązana 13 maja, aneks od 14 maja, opłata za maj ściągnięta 13 maja), a jakby tego było mało, wysłałem maila z prośbą o jasne przedstawienie sytuacji. Wczoraj otrzymałem odpowiedź: maj za darmo, opłata za maj pokrywa opłatę za czerwiec i częściowo za lipiec (bo "zostało" z czerwca jeszcze 15 pln). Tak więc nie wiem, skąd sygnały, że maj darmowy tylko w części.

Dopytajcie u źródła, a nie domyślajcie się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...