Skocz do zawartości

Migracja do platformy CANAL+ - problemy techniczne


kamix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam nadzieje, że nasza droga prze mękę dobiegła końca. Gratuluje @Kamix!!! Ja czekam na kuriera, wolałem nie ryzykować, ze w moim mieście będzie problem z dekoderami. Jak dzwoniłem dzisiaj do oficjalnego APS'a C+ to nie mieli mediabox'ów.

 

[Edit]

 

Idzie się dodzwonic, ze trzy razy słyszałem, ze trwa aktualizacja bazy danych, ale za czwartm razem udało sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieje, że nasza droga prze mękę dobiegła końca. Gratuluje @Kamix!!! Ja czekam na kuriera, wolałem nie ryzykować, ze w moim mieście będzie problem z dekoderami. Jak dzwoniłem dzisiaj do oficjalnego APS'a C+ to nie mieli mediabox'ów.

 

[Edit]

 

Idzie się dodzwonic, ze trzy razy słyszałem, ze trwa aktualizacja bazy danych, ale za czwartm razem udało sie.

 

Mam nadzieje, ze w Wawie znajde jednego mediaboxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja migrowalem w niedziele. Jestem abonentem N i Cyfry+ zmigrowalem do Nc+ z poziomu N gdyz chcialem zachowac swojego turboboxa a umowe z Cyfra+ wypowiedzialem. Dostalem pakiet All inclusive+ za 179zl i tak mniej place niz poprzednio za dwie. Umowe zawarlem w niedziele popoludniu a wieczorem mialem dostepna pelna ofere pakietu. A wiec wydaje sie ze wszystko ok ale nie do konca. Na nastepny dzien zadzwonilem i chcialem dokupic multiroom premium czyli ten dodatkowy bialy dekoder i zaczal sie problem. Konsultant stwierdzil ze mojej umowy tak naprawde jeszcze nie ma i nie moge nic w tej chwili dokupic, ta sytuacja trwa do dzisiaj a niedawno uslyszalem ze multiroom bede mogl dokupic po pierwszym kwietnia. Czyli reasumujac niby jestem abonentem Nc+ a niby nie jestem. Macie te same spostrzezenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po migracji na Platinum + mam problem - nadal nie wyświetla mi się nSport HD (brak uprawnień) ale mam Multiroom i na drugim TV z modułem CAM ten sam nSport HD działa, a nic nie konfigurowałem

 

próbowałem się zalogować do ICA - nie idzie, dzwoniłem na infolinię żeby wysłać uprawnienia na kartę, podałem 12 cyfr z karty - system twierdzi że nieprawidłowe

 

no i se można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi napisac koledzy czy ktos z was ma swoj sprzet ..a nie od nich i czy ma juz nc+ i wszystkie dzialajace kanaly?:)

Witam, nie wiem co rozumiesz pod "własny sprzęt", ja mam własnego ADB2849 po nnk i światHD i w sobotę w 5 minut po telefonie konsultanta wszystkie kanały świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja migrowalem w niedziele. Jestem abonentem N i Cyfry+ zmigrowalem do Nc+ z poziomu N gdyz chcialem zachowac swojego turboboxa a umowe z Cyfra+ wypowiedzialem. Dostalem pakiet All inclusive+ za 179zl i tak mniej place niz poprzednio za dwie. Umowe zawarlem w niedziele popoludniu a wieczorem mialem dostepna pelna ofere pakietu. A wiec wydaje sie ze wszystko ok ale nie do konca. Na nastepny dzien zadzwonilem i chcialem dokupic multiroom premium czyli ten dodatkowy bialy dekoder i zaczal sie problem. Konsultant stwierdzil ze mojej umowy tak naprawde jeszcze nie ma i nie moge nic w tej chwili dokupic, ta sytuacja trwa do dzisiaj a niedawno uslyszalem ze multiroom bede mogl dokupic po pierwszym kwietnia. Czyli reasumujac niby jestem abonentem Nc+ a niby nie jestem. Macie te same spostrzezenia???

 

Ja migrowałem w poniedziałek, pakiet All Inclusive za 179 zł + 3 x MR z odbiorem dekoderów w APS. Pojechałem wczoraj popołudniu po dekodery i okazało się że gość nie może ich wbić do systemu!! Stare zdałem i zostałem bez tv z umową w nc+. Dzisiaj to samo i nie wiadomo kiedy!!! Masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił konsultant i powiedział, że dziś będę mógl odebrać dekoder i przy okazji zapytał się jakie chce mieć hasło literowe, które posłuży do kontaktu z nc.

Dziś, pół godziny temu udało się odebrać dekoder wraz z umową.

Mamy nowy numer abonenta, nowy numer umowy. Na umowie jest hasło literowe, które wczoraj podawałem oraz czterocyfrowe hasło cyfrowe. Pewnie do logowania do ICA, itp.

 

Tak czy tak po prawie tygodniu udało sie odebrać dekoder. Pewnie jak bedziesz miał umowę to zadzwonisz do call center i ustalisz hasło literowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dodzwonienie się do działu technicznego równa się z cudem zapytam tutaj może ktoś miał podobny przypadek.

Po uzgodnieniu umowy na migrację do NC+ z Cyfry wszystkie kanały działają tylko na jednym dekoderze,na drugim brak nowych kanałów z eNki,reszta chodzi po staremu.

Miał ktoś podobnie i jest opcja temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów byłej Cyfry+ co mieli Multiroom dwie karty powinni dawać dekodery ADB i 2 karty Conax a to po to żeby ludzi zachęcać do nowych technologi :) a tak nie chce mi się kabli ciągnąć po domu :D

 

Żart?

 

Rozważam (co nie znaczy, że migruję) migrację tylko dlatego, że mogę to zrobić na swoim sprzęcie i swoich kartach. Jeśli spróbowaliby mnie przenieść na swoich parowanych turboszajsdekoderach made in n, to pokazałbym im środkowy palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś się orientuje jak sprawdzić czy migracja została wprowadzona do systemu, bo migrowałem jakieś 6h temu, a w ICA nadal mi pokazuje że jestem na starym pakiecie w C+ ?

 

Ja migrowałem we wtorek.Jutro idę do APS i wymieniam Pace na mediabox.Na koncie C+ w ICA mam nadal stary pakiet.A to fragmenty korespondencji z nimi:

 

"Odnosząc się do kolejnej kwestii, wyjaśniam, że po odbiorze dekodera będzie mógł Pan utworzyć nowe konto w ICA, gdzie dane dotyczące oferty zostaną zaktualizowane."

 

"Informacje dotyczące wybranej oferty widoczne będą w systemie po odebraniu nowego dekodera."

 

"Informacje o dekoderze oraz o ofercie programowej będą widoczne po odebraniu sprzętu."

 

Więc chyba nie ma co się martwić na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam mediaboxa i aktywowany pakiet Platinium.

W ICA C+ są moje stare dane z C+, stary pakiet itp.

Natomiast mogę sie zalogować do ICA n - ica.n.pl - i tam sa już widoczne dane nowego pakietu i sprzętu.

Nowy pakiet został aktywowany po 15 min od podłączenia mediaboxa, a w ICA byłem po godzinie.

Także trzeba czekać na pojawienie się kanałów z nowego pakietu i będzie można się logować do ICA n wg nowych danych (nowy nr umowy, nowe hasło literowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się odebrać dekoder. Pomogła dopiero groźba skorzystania z możliwości wycofania się, z umowy telefonicznej. Nagle moja umowa, cudownym sposobem pojawiła się w systemie. Walczyłem z tym od 22.03. Tak więc nie dajcie sobie w "kaszę dmuchać" tylko ostro z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...