Skocz do zawartości

Migracja do platformy CANAL+ - problemy techniczne


kamix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak pisałem wcześniej miałem podobny problem wszystko jednak zrobiono wczoraj z rana. Podłączyłem nowego mediaboxa+ i uprawnienia poszły na niego po rozmowie z konsultantem. Mam wszystko już z Pakietu Prestige łącznie z seriale+ oraz prapremiery tvp oraz Canal+ VOD do neta jeszcze nie podłączyłem sprzetu bo nie mogę sobie z tym poradzić ale walka trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wisze na telefonie. Z ostatnich info, kanały zostaną podobno włączone jak otrzymam dekoder i podpisze umowe przy kurierze. Tylko, ze dekoder i umowa nie zostały na razie wysłane i nie wiadomo kiedy to nastąpi, podobno z przyczyn technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie ma w nowym systemie, to jak APS ma mi wydac sprzęt? Na jakiej podstawie, jak ciagle jestem w C+?

 

 

[Edit]

 

Najnowsze info po rozmowie z kierownikiem od pomocy technicznej. Umowa jest zawarta, ale nie przeszła do nowego systemu. To już wiedzieliśmy wcześniej. Nie mozna jej anulowac bo już jest zawarta, nie mozna nic w niej zmienić ani jej przesłać, tak jak by rekord był zablokowany. Nie wiedzą co z tym zrobić, nie wiadomo kiedy to rozwiążą. Mam czekac na telefon, jak długo nie wiadomo, raczej w tym tygodniu nie należy sie spodziewać rozwiązania. To na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie przemyślenia po przejrzeniu listy kanałów na głównej SK. Niektóre programy są tylko na PACE a niektóre tylko na mediabox+. Jak bym wymienił Pace na mediabox'a to stracił bym do nich dostęp np.

180. ESPN Classic Sport (tylko na Pace)

181. CBS Drama (tylko na Pace)

182. CBS Reality (tylko na Pace)

183. CBS Action (tylko na Pace)

184. Extreme Sports (tylko na Pace)

185. Travel Channel (tylko na Pace)

186. Trace TV (tylko na Pace)

187. Universal Channel (tylko na Pace)

188. Sci-Fi Channel (tylko na Pace)

189. Sportklub (tylko na Pace),

i co niektórzy mogli by się już czepiać. Dlatego myślę, ze system dobrze zadziałał i przyblokował nas. Prawdopodobnie dopiero 5-IV jak zunifikują liste to się odblokuje i wtedy umowa zostanie wczytana dalej. Być może nie mam racji ale tak mi się po przeczytaniu tej listy kanałów coś takiego nasunęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale skoro chce odebrać dekoder to powinienem mieć taką możliwość.

Po co facet z infolinii mi mówił, że jak Pan nie odbierze w ciągu trzech dni dekodera to wyślemy kurierem.

W moim przypadku chodzi właśnie o dekoder, idą święta, wyjeżdżam i chciałbym go mieć wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez zależy na dekoderze, i przy zawieraniu umowy powiedzieli mi, że programy zostaną włączone w ciągu pół godziny a dekoder w przeciągu trzech dni kurier dostarczy, ale że system trzyma umowę to nic nie zdziałamy. Ja już mam dosyć dzwonienia i kopania się z koniem. Czekam na telefon od nich. Swoją droga to mogli by zadzwonić tak czy siak i poinformować co się dzieje a nie wydzierać im informacje z gardła po 40 minutach czekania aż ktoś odbierze. Całe szczęście, ze dzwoniłem z telefonu służbowego to mnie rachunek nie zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kanałów dla już zmigrowanych; dzwoniłem dziś do pomocy technicznej i powidzieli mi,że np. ESPN America nie działa bo mają jakiś problem i że go "wkrótce" rozwiążą - szczerze się przyznam bez bicia - zmigrowałem, zgodziłem się na większy rachunek a z kanałów dodanych mam tylko nSport; ogólnie zaczyna mnie to poważnie irytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...