Skocz do zawartości

Migracja do platformy CANAL+ - problemy techniczne


kamix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po 2 telefonie z NC+ ugrałem w cenie 114 zł pakiet Platinum +, z dekoderem Turbo oraz multiroomem PREMIUM oraz bez opłaty aktywacyjnej. Dzisiaj udałem się po odbiór dekoderów do punktu i okazuje się, że koleś nie widzi w systemie, że ma wydać mi dekodery. Śmiał się, że z co drugim klientem ma ten sam problem i ma jutro sprawdzić i dać mi znać. Trochę się wkurzyłem ale poczekam.

Druga sprawa, że po zalogowaniu się do ICA w aktualnie posiadaych ofertach widnieje PLATINUM NC+ PG 149zł oraz opcje dodatkowe ASIC ACCOUNT NC+ VN1.99zł,

VNET BUNDLE PLATINUM NC+ VB8zł , C+ MULTIROOM NC+ OM20zł, CDEK NC+ NAJEM20zł.

Czy w ICA macie też podane ceny bez uwzględnionych rabatów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień na linii frontu.Dzisiaj w APS-ie system już działał,już miałem mediaboxa w swoich łapskach a tu zonk.Coś się znowu posypało bo tym razem system nie widzi dekoderów u dystrybutora.Ma je na stanie ale jak by ich nie miał.Po wpisaniu numeru seryjnego system wyrzuca błąd "Dekoder nie na sprzedaż".Trudno,czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jutro wysyłam poleconym odstąpienie od umowy zawartej przez telefon.......dodzwonić się nie można a wielu kanalow po prostu nie ma! wyszukałem recznie ale sa zakodowane! poza tym wielkie g.....tam maja, za to 54 zl UNIVERSE+, doloze 6 zl i będzie ponad 12 kanalow więcej, w tym dokument, który mnie interesuje.......w CP, tu nawet History dokupić nie mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania techniczne co do migracji z cyfry+ na nc+. mam w mieszkaniu wyprowadzone wejscia antenowe w kazdym pokoju (polaczone wszystkie do talerza). jezeli pzeszedlbym na nc+ to czy wystarczy dekodery podlaczyc do tych wejsc i wszystko bedzie dzalalo? (obecnie tak dziala cyfra+ w 3 pokojach). czy trzeba dodatkowo jakos laczyc dekodery ze soba? czy to prawda ze trzeba parowac karty miedzy glownym dekoderem a dodatkowymi jak to jest np w polsacie cyfrowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania techniczne co do migracji z cyfry+ na nc+. mam w mieszkaniu wyprowadzone wejscia antenowe w kazdym pokoju (polaczone wszystkie do talerza). jezeli pzeszedlbym na nc+ to czy wystarczy dekodery podlaczyc do tych wejsc i wszystko bedzie dzalalo? (obecnie tak dziala cyfra+ w 3 pokojach). czy trzeba dodatkowo jakos laczyc dekodery ze soba? czy to prawda ze trzeba parowac karty miedzy glownym dekoderem a dodatkowymi jak to jest np w polsacie cyfrowym?

tak będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po przejsciu dopakietu platinum zgaslo chyba z 10 programow a wlaczyli kilka, n sport chodzi ale nie swieci espn. W icoku kazali jechac do apsu, wiec bylem i nic. Mam dwie karty i dwa tunery Sagemcom od cyfry iswoj Globo. DZwonilem kilkanascie razy do nich i mowia stale ze maja problemy z tym kanalem . Wg mnie brak jest na tym kanale systemu seca i jak tego nie zrobia to nici z ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie szlak zaraz trafi z tą migracją niby jestem zmigrowany ale nie dokońca i nie mogę odebrać mediaboxa cze4kam już tydzien a wczoraj się dowiedziałem że to ich wina i moze to potrwać jeszcze bynajmniej tydzien i moje pytanie czy gdy tak długo czekam z ich winy moge się domagać aby mi dali coś gratis na miesiąc -dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dodzwonić się do pomocy technicznej, i ponaciskać, mi w trakcie takiej trochę ostrzejszej rozmowy przepchnęli umowę i na drugi dzień został mi wysłany kurierem dekoder. Tylko upewnić się, ze na pewno rozmawia się z pomocą techniczną. Tel. 22 3104747, wybrać 1 jak jesteś z C+ i później 4 ( długo czekałem, prawie 45 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...