Skocz do zawartości

Migracja do platformy CANAL+ - problemy techniczne


kamix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna wiedzieli o łączeniu platform od ponad roku. Kto tam pracuje, że nie przetestowali transferu danych między systemami? Co za napruty małolat układa listę kanałów, bo chyba nikt trzeźwy albo rozgarnięty tego nie popełnił. Jak możliwe, ze taka firma tak olewa ludzi dzięki którym mają za co żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna wiedzieli o łączeniu platform od ponad roku. Kto tam pracuje, że nie przetestowali transferu danych między systemami? Co za napruty małolat układa listę kanałów, bo chyba nikt trzeźwy albo rozgarnięty tego nie popełnił. Jak możliwe, ze taka firma tak olewa ludzi dzięki którym mają za co żyć?

 

Ekxzackly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna wiedzieli o łączeniu platform od ponad roku. Kto tam pracuje, że nie przetestowali transferu danych między systemami? Co za napruty małolat układa listę kanałów, bo chyba nikt trzeźwy albo rozgarnięty tego nie popełnił. Jak możliwe, ze taka firma tak olewa ludzi dzięki którym mają za co żyć?

Przerosło ich to i muszą od nowa się uczyć technicznego fachu. Minie rok to będzie grało w dziale technicznym i problemów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jaką to jest skalę. Czy to mała liczba migrujących, czy może tylko Ci nieliczni wybrańcy.

Najlepsze jest to, że od czwartku nie mogą sobie z tym problemem poradzić.

 

W piątek mi konsultant (ten z którym zawierałem umowę, zadzwonił) powiedział, że jutro będę mógł odebrać dekoder i wszystko będzie działać. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może można byłoby anulować tamte umowy i przez te 20 minut zrobić nową, albo ręcznie importować te umowy. Tylko do tego ktoś musi pracować w tej firmie, a nie dzień po stracie robić sobie wolny weekend.

Najgorzej, że nie ma żadnego info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie do qr... nędzy zawsze patrzymy aby miec jak najwięcej za jak najmniej ! A tutaj nagle podniecacie sie jakąs nc+ z cenami z kosmosu! Ja mam Superpremium za 99pln. a aby miec podobne kanały w nc+ musiałbym bulić przynajmniej 50% więcej! Nie ich doczekanie! I tak mi muszą zmienić gol i weekend na family a c+ sport zastanie,ponieważ jakby nie dali ich w zamian to od razu rezygnuje! Także zastanówcie sie ci co macie paczki C+ i HBO 10 razy,zanim podpiszecie z CeNką!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie do qr... nędzy zawsze patrzymy aby miec jak najwięcej za jak najmniej ! A tutaj nagle podniecacie sie jakąs nc+ z cenami z kosmosu! Ja mam Superpremium za 99pln. a aby miec podobne kanały w nc+ musiałbym bulić przynajmniej 50% więcej! Nie ich doczekanie! I tak mi muszą zmienić gol i weekend na family a c+ sport zastanie,ponieważ jakby nie dali ich w zamian to od razu rezygnuje! Także zastanówcie sie ci co macie paczki C+ i HBO 10 razy,zanim podpiszecie z CeNką!!!

 

OFF TOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam ten sam problem wszystko było ok dopóki nie doszło do wklepywania MEDIABOXA I MUSZĘ CZEKAĆ DO PONIEDZIAŁKU pakiet platyna z history hd kolsultant mówił że to sprawa dla informatyków a oni pracują od poniedziałku do piątku od 8.00-do 14.00 ja migrowałem w piątek więz to nie tylko czwartek jest felerny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do konsultanta w piątek, był z działu migracji. Musiał coś sprawdzić w systemie, kazał poczekać, nie wyciszył mikrofonu. Co słyszałem w tle? Jedna wielka impreza, wszystcy się śmiali, jakby sobie kawały opowiadali, itp. a ludzie czekali po kilkadziesiąt minut na dodzwonienie się do nich.

Także już wiadomo co oni robią w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...