Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Janusz z Andrzejem też mają kasę i ją chętnie wydadzą :wink:

Janusz z Andrzejem czasem nie chodzą w skarpetkach do klapek :lol2:;)

pod warunkiem, ze kogoś liga polska i NBA interesuje

NBA mnie interesuje. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie... trwam przy nc+ bo Ekstraklasa..., bo liga angielska... itd.

 

Panowie! Myślę, że nc+ jest z Was dumne. Traci kolejne prawa, podwyższa cenę, a wy... trwacie.

Taki klient to skarb. Z Wami przetrwają. Szkoda, że takich fanatyków coraz mniej przy Canal+ :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Taki klient to skarb. Z Wami przetrwają :D

Dziękuje ;)

Jeszcze mają to co mnie interesuje więc mam z tego zrezygnować?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98 masz rację, ale jakoś w to nie wierze. Tam ( CEV) i w FIVB siedzą naprawdę leśne dziadki i każda zmiana bądź reforma to tylko zmiana czysto teoretyczna albo w ogóle zmiana na gorsze. Moim zdaniem są niereformowalni. NC+ musiała przelicytować, a Polsat podliczył i powiedzieli pas ( szkoda bo siatkę dobrze pokazywali akurat). Ale to już drugi raz, kiedy NC+ mocno przepłaca za prawa. Przypomne żużel i szok środowiska, że chcą dać aż tak dużo. Tam nikt się tego nie spodziewał.

 

A zastanawiacie się kto może komentować siatkę w C+? Teraz chyba nie ma tam nikogo, ale pojawiło się wolne nazwisko na rynku: Bartosz Heller.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ;)

Jeszcze mają to co mnie interesuje więc mam z tego zrezygnować?

 

Broń Boże!

Ale z coraz mniejszą bazą abonentów trudno się utrzymać na dotychczasowym poziomie.

Dodatkowo pewnie większość płaci połowę cenę za Canal+. A nie o to chodzi w biznesie Premium TV :D

 

Pan Solorz najpierw wydał kasę na Plus oraz Iplę. Przez kilka lat było mniej kasy na piłkę. A teraz spokojnie może wydać większa kasę na LM (czy ewentualnie na Ekstraklasę), bo sprzeda to nie tylko na rynku TV (dekoder, tv otwarta, Polsat Sport), ale także w necie (Ipla) i komórce (Plus) np. dla tych co nie mają dekodera CP lub nie mają telewizji ale chętni obejrzą coś w sieci.

 

Niestety, ale platforma nc+ daleko w tyle na rynku TV. Bez wizji na przyszłość.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A zastanawiacie się kto może komentować siatkę w C+? Teraz chyba nie ma tam nikogo, ale pojawiło się wolne nazwisko na rynku: Bartosz Heller.

Choćby Żelek który przez lata zajmował się Siatką w Tempie, to nie jest tak że każdy komentator może komentować tylko jedno bo z tym go kojarzymy. Taki Ignacik wcale nie musi zgrywać wariata bo bez problemu mógłby komentować tenis a taki Mariusz Wróblewski NBA a pisał kiedyś dla Basket-u.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie... trwam przy nc+ bo Ekstraklasa..., bo liga angielska... itd.

 

Panowie! Myślę, że nc+ jest z Was dumne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Traci kolejne prawa, podwyższa cenę, a wy... trwacie.

Taki klient to skarb. Z Wami przetrwają.

 

 

 

Szkoda, że takich fanatyków coraz mniej

 

 

 

przy Canal+ :D

Możliwe, że kieruje nimi swego rodzaju podejście do sprawy uczciwości. Kiedyś korzystali z półdarmowych abonamentów w nc+.Teraz trzeba oddać operatorowi , nawet z nawiązką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie NC+ powinno przejść rewolucje i wprowadzić nowe pakietyzacje z podziałem na sport i film tak jak kiedyś a co za tym idzie obniżyć kwoty bo to już się nie robi śmieszne a smutne.

Ligi hiszpańskie, włoskiej i francuskiej na pewno nie kupią - tak jak piszecie już ją mają na elevanch - taniej byłoby pewnie każdemu abonentowi za darmo udostępnić eleven niż odkupić prawa  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

. Kiedyś korzystali z półdarmowych abonamentów w nc+.Teraz trzeba oddać operatorowi , nawet z nawiązką...

Nigdy nie korzystałem z oferty "pół darmowej" ,124 pln  płacę więc ja nic nie muszę. :P

Przyznam jednak że te abonamenty za 59-69 pln , to nie był dobry pomysł. Pisałem to już kiedyś. :cool:

CP ma o wiele więcej abo i może sobie takie ceny proponować, a NC+ z taką ilością sportu jaki miał do takiej ilości abonentów, to teraz mamy co widać.

Żadnym fanatykiem/fanbojem NC+ nie jestem, żebyście mieli jasność moi szanowni koledzy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według naszych informacji, od sezonu 2018, wybrane transmisje środowych meczów Ligi Mistrzów UEFA powrócą do kanałów bezpłatnych...

 Można obejrzeć za darmo, ale oczywiście chętnie zapłacę dla Was dodatkową 100zł miesięcznie. Oni coś lubią stosować antyreklamę. Przecież wiadomo, że jak będzie LM w DVB-T, to po co jeszcze komu płatna platforma bez LM.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?Będąc w UPC stwierdzasz  ile meczy było w NC+? :lol2:

Przecież to nie takie trudne sprawdzić na jakich kanałach NC+ puszcza ligę mistrzów.Jedyne co było na ogólnodostępnym kanale to skróty w środy na TVN 7

 

Co do LM w siatkówce to oglądając te rozgrywki,mecze odbywają się zwykle we wtorki i środy w godzinach wieczornych,często pokrywając się z LM w piłce nożnej.Dlatego w pierwszym sezonie mając jeszcze obie LM wykorzystają pewnie wszystkie dostępne kanały.W kolejnym wtorkowo-środowe wieczory opanuje siatkówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież to nie takie trudne sprawdzić na jakich kanałach NC+ puszcza ligę mistrzów.Jedyne co było na ogólnodostępnym kanale to skróty w środy na TVN 7

Ciekawe kto bierze NC+ by tylko tvn7 oglądać? :crazy:

Canal+, NSport, 38 Kanał, Canal+Sport Online tam były transmisje. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego, że ktoś kibicuje Legii i ogląda ekstraklasę w C+? Oczywiście, że wkurza mnie strata LM i La Ligi, ale bez przesady, że mam się pogniewać na C+ i nie oglądać polskiej ligi. Przecież to absurd. Tak samo mogą powiedzieć kibice Premier League. Dlatego cały czas piszę, że takie rozdrobnienie praw uderzy prawdziwego kibica po kieszeni i radość niektórych bardzo mnie dziwi. Eleven dodatkowo 10-15 zł i nie wiadomo ile za dostęp do LM. Ja w najgorszym razie rezygnuję z nc+, kupuje C+ w Vectrze i biorę CP. Ale to ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że kieruje nimi swego rodzaju podejście do sprawy uczciwości. Kiedyś korzystali z półdarmowych abonamentów w nc+.Teraz trzeba oddać operatorowi , nawet z nawiązką...

 

No tak... kiedyś całość za pół ceny,teraz cała cena za pół towaru :mrgreen:

 

Z tym argumentem to mogli się powstrzymać. LM w Polsacie, ale będzie też u nas, bo wraca do kanałów bezpłatnych :D

Czytałem to oświadczenie- przyznam że odrazu jako świetny gag rodem z kabaretu to odebrałem :mrgreen::rofl:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto bierze NC+ by tylko tvn7 oglądać? :crazy:

Canal+, NSport, 38 Kanał, Canal+Sport Online tam były transmisje. :P

Ja pisałem że w nc+ nie pokazują meczów na ogólnodostępnym kanale,a Polsat prawdopodobnie pokaże chociaż jeden mecz w kolejce na ogólnodostępnym kanale i tylko o to mi chodziło.Teraz to oświadczenie nc+ to szczyt hipokryzji.Sami nie daadzą nawet jednego meczu na ogólnodostępnym kanale,a pocieszają abonentów faktem że od sezonu 18 prawdopodobnie będzie jeden mecz ogólnodostępny również dla abonentów nc+

Podobnie jest na FB.Kibice się oburzają,a oni pocieszają ,że LM i LE jeszcze ponad rok dostępne w nc+..Ciekawe jak to obliczyli skoro finały LM i LE są w maju.Gdzie jest ten ponad rok?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto bierze NC+ by tylko tvn7 oglądać? :crazy:

Canal+, NSport, 38 Kanał, Canal+Sport Online tam były transmisje. :P

Dużo osób, przypomnę tyle dane oglądalności sportu gdzie w kluczowych momentach max to było 500k a przecież C+ też jest w kablówkach a sama platforma miała 2 mln abo ponad.  W 2015 roku sam pakiet C+ miał 1,4 mln abonentów (łącznie nc+ kablówki) najlepsze transmisje sportowe oglądało raptem ponad 30% tego abonentów. Gadamy tak sobie a sporcie a liczby tego nie potwierdzają, że brak określonych wydarzeń sportowych to będzie klapa. Tak naprawdę ludzi chcących koniecznie oglądać sport jest mało, a takich jak ja nie liczących się z kosztami jeszcze mniej. Większość ludzi ogląda jakiś mecz bo może, bo ma dostęp ale nie koniecznie jest zainteresowana aby go obejrzeć. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... kiedyś całość za pół ceny,teraz cała cena za pół towaru :mrgreen:

 

Czytałem to oświadczenie- przyznam że odrazu jako świetny gag rodem z kabaretu to odebrałem :mrgreen::rofl:

Z tą ceną to 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeżeli Ipla ma działać tak samo, jak działają u nich gale KSW i tak samo, jak "płynnie" działało Euro2016, to lepiej poszukać alternatywnych źródeł sygnału, tych za free ;)

Właśnie sobie uświadomiłem że mam "Vectre Online" :P

Tym samym dostęp do kanałów polsatu. :jupi:

Przez rok zapewne jeszcze dojdą kolejne "słoneczkowe" pozycje, więc mam w poważaniu "docinki" ze strony abo którzy dopiero za rok "posmakują" LM :cool:

NC+ zostaje z wami :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie powstaną kanały Polsat Premium Sport i będzie pozamiatane.

 

Z podziałem na ofertę C+ sport i C+ film niegłupi pomysł.Chyba, że też zaczną tracić prawa filmowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pod warunkiem, że nie powstaną kanały Polsat Premium Sport i będzie pozamiatane.

Spokojnie , aż tak daleko nie wychodźmy w przyszłość. :D

Ważne że mam usługę która w tym momencie baardzo się przyda.

Działa ona stabilnie więc jeśli chodzi o mnie jest dobrze.

Teraz to tylko czekać , czym jeszcze nas zaskoczy nc+ ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipla na swoim fp kreuje się jak koło ratunkowe dla klientów nc+ chcących oglądać LM. Piszą że u nich będzie mozna zobaczyć wszystkie mecze w jakości hd i to bez umowy z  polsatem. 

Nawet doradzają zakup sprzętu o nazwie android tv jeśli tv nie ma wbudowanej aplikacji XD 

 

No i o to mi chodziło!! Wiele razy o tym tutaj pisałem :) Dla nie generalnie sytuacja jest świetna zostaje na minimalnym abo w nc+ lub CP (zobaczymy kto da mniej). Ewentualnie zostanę tylko z DVB-T jak mi się nie trafi oferta za 25-30 zł z multiroomem. Dodatkowo sobie dokupuje 11 i  Iplę w necie i mam komplet. Wychodzi z 50% taniej niż to co dziś :)

 

Serio jak C+Sporty nie będą online na podobnej zasadzie albo ewentualnie rozdział paczki sport i film oraz ten sport za maximum 15-20 zł to nie wiem kto to kupi. Jednak nie wierzę, że zrozumieją i tak zrobią...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...