Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim na FB odpowiadają że mecz w nSporcie też więc raczej można się spodziewać transmisji. ;) Canal+ jakoś tak ma że jak coś jest na dwóch antenach to podają zawsze tą "premium", a zapominają o nSport+, nie pierwszy raz taka sytuacja. ;)

EDIT: Dobra, Twaro wyjaśnił. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelek nie najgorzej. Natomiast nawiązałbym do Wolskiego, który w podbramkowych sytuacjach zaczyna krzyczeć, i na dodatek u niego zagranie "nieprawdopodobne", "niezwykłe" lub "magiczne" zdarza się średnio raz na pięć minut.

I jeszcze ten Dębiński w studio, nie wiem dlaczego on jest irytujący dla mnie.

A w składzie moją naprawdę świetne osoby: Smokowski, Twaroswski, Gleń, Rudzki, Mielcarski, a wczoraj doceniłem też Lipińskiego.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelek wczoraj kolejny raz potwierdził, że komentowanie meczów powinien zostawić w spokoju i zająć się reporterką. A tak w ogóle, wczoraj mieliśmy małe przygotowanie do tego, co UEFA wprowadza za 2 lata (?), czyli rozłożenie meczów LM na dwie pory. Jak Wam się oglądało mecz Dortmundu z Monaco o takiej porze? Moim osobistym zdaniem jest to "zamach" na tradycję Champions League. Każde dziecko dzisiaj wie, że Liga Mistrzów = spotkania o 20:45. Oglądając wczoraj mecz o wcześniejszej porze kompletnie nie czułem rangi tego spotkania, klimatu i otoczki meczu. Czułem się jakbym oglądał jakiś zwykły mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cieszę ze dwie pory na mecze znaleźli. Wiadomo tradycja itp, ale dzięki temu da sie cztery mecze live obejrzeć a to zawsze in plus.

 

Co do Zelka to nie wiem co on Wam przeszkadza? Gość zawsze perfekcyjnie przygotowany do komentowania.

 

Nieporozumienie to jest Murawski! Mbappe na 10 sposobów wymawiał, a mial tez co chwila problem z Raphael Guerreiro,dla niego to "Guerier"... Dobrze ze Sarkiego i Kalu Uche tam nie zrobił z niego eh. Masakra jak mozna na ten etap rozgrywki dawać Murawskiego!!

 

W ogóle C+ i ich dobór komentatorów zawsze budził brak zrozumienia.. Twarowski i Wolski to gdzie??!! Skoro to LM to niech komentują najlepsi a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z tego pomysłu, bo czasem były tego samego dnia dwa fajne mecze i nie trzeba było wybierać, który oglądać. Przyzwyczaimy się :). Wczoraj też co prawda nie czułem, że to mecz LM, ale to wina drużyn, dramatycznych wydarzeń z poprzedniego dnia i beznadziejnego komentarza.

Tak przy okazji ciekawe kiedy poznamy jakie mecze play off NBA będą transmitowane.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z z tym meczem o 18:45 (oczywiście nie pamiętając o tym co się wydarzyło we wtorek). Podwójna dawka Champions League na wielki plus. Ja tam się cieszę, że od sezonu 18/19 będą te dwa mecze o 19 :)

 

Co do Żelka - dla mnie to naprawdę dobry komentator. Wczoraj zszedł poniżej swojego poziomu, ale przecież o tym, że komentuje dowiedział się na 24 godziny przed meczem. Trochę wyrozumiałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z tego pomysłu, bo czasem były tego samego dnia dwa fajne mecze i nie trzeba było wybierać, który oglądać. Przyzwyczaimy się :). Wczoraj też co prawda nie czułem, że to mecz LM, ale to wina drużyn, dramatycznych wydarzeń z poprzedniego dnia i beznadziejnego komentarza.

Tak przy okazji ciekawe kiedy poznamy jakie mecze play off NBA będą transmitowane.

Na ich stronie przelecialo mi gdzies ze pokaza spotkania w sobote i niedziele o 21.00 wiec wypada na Pacers vs Cavaliers w sobote i Trail Blazers vs Warriors w niedziele .

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też cenię i lubie Żelka, ale wczoraj trochę nie udźwignął ;) ciekawe, że potrafił drzeć się z emocji jak komentowal mecze eliminacyjne LM, a jak dostał szanse życia w ćwiercfinale to wyszło jakoś tak bez powera.

 

Mam nadzieję, że na rewanże w Hiszpanii pojedzie Rafał Wolski, on w wielkie widowiska wtapia się idealnie. No i już prawie wszystkie angielskie drużyny zdążyły odpaść, a Twaro jeszcze nic nie komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe transmisje NBA :

 

15.04 (sobota)

21:00 Canal+Sport 2 Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers

 

16.04 (niedziela)

19:00 Canal+Sport Washington Wizards - Atlanta Hawks

21:30 Canal+Sport Golden State Warriors - Portland Trail Blazers

 

22.04 (sobota)

01:00 Canal+Sport Chicago Bulls - Boston Celtics

21:00 Canal+Sport 2 Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

 

23.04 (niedziela)

21:30 Canal+Sport Oklahoma City Thunder - Houston Rockets

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...