Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie, jakie mecze beda do ogladania w Multiligach Europy dzisiaj o 19:00 i 21:05? Gdzie mozna znalezc takie info? I czy ogolnie mozna gdzies znalezc taka informacje przed kolejnymi Multiligami, zebym wiedzial co bede mogl obejrzec?  Od 1/8 finalu to juz chyba beda pelne Multiligi, ale w fazie grupowej i 1/8 finalu leca okrojone wersje, nie ma wszystkich meczow ktore sa rozgrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy macie problemy z jakościa obrazu na Eleven ostatnio? Mam NC+ i od kilku dni obraz podczas meczów lubi skoczyć oraz pojawiaja mi się co jakaś minutę, dwie horyzontalne pasy pikselozy. Dodam, że na innych kanałach ów problem nie występuje.

Moim zdaniem jakosc przekazu Eleven od samego poczatku zbyt dobrze nie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już musiałem sobie poza multiligą odpalić Eurosport player z tymi meczychami....tak to jest jak się nie ma praw w 100%....

 

Co ciekawe meczu Sevilla - Molde nie ma też w Eurosport player...lecz w TVP :D Rozdrobnili to masakrycznie :D

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak może zastąpić Zamilskiego, choć to niepotwierdzone. Możliwe, że co tydzień będzie ktoś inny. Nie ustalono tego jeszcze.

 

Za tydzień Magazyn LM w TVN 7 poprowadzi K.Marciniak, Cohade:) W ogóle pelna rozpiska późnym wieczorem tutaj na forum

 

Umkwatata, tak jak napisał @kunkore miejska praw na 100%, ale dziwne to, ze nie podzielili się np w ESP Player wszystkie mecze na żywo, w C+Online wszystko i Multiliga w C+ w całości. Cóż, plus taki, ze aż 11 meczów 1/8 można obejrzeć w całości w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga z godz. 21:05 to jakis zart - tylko 3 mecze?

Augsburg vs LFC

Sporting Lizbona vs Bayer

Sion vs Braga

 

Przeciez gra jeszcze Szachtar z Schalke, Galata z Lazio i Marsylia z Bilbao. Wiem, ze te 2 ostatnie mecze maja Eurosport i TVP, no ale kurde, mogli by dac kogos do komentowania i puscic je - to by byla wtedy dobra Multiliga ... Nie podoba mi sie w takim razie, ze prawa maja Eurosport i TVP - co to za Multiliga jak jakies ochlapy puszczaja a tych lepszych meczow nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga z godz. 21:05 to jakis zart - tylko 3 mecze?

Augsburg vs LFC

Sporting Lizbona vs Bayer

Sion vs Braga

 

Przeciez gra jeszcze Szachtar z Schalke, Galata z Lazio i Marsylia z Bilbao. Wiem, ze te 2 ostatnie mecze maja Eurosport i TVP, no ale kurde, mogli by dac kogos do komentowania i puscic je - to by byla wtedy dobra Multiliga ... Nie podoba mi sie w takim razie, ze prawa maja Eurosport i TVP - co to za Multiliga jak jakies ochlapy puszczaja a tych lepszych meczow nie ma?

Eurosport dziś o 21 ma ogólnie prawa do 4 meczów (3 w playerze) nc+ do 3 a TVP do 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga z godz. 21:05 to jakis zart - tylko 3 mecze?

Augsburg vs LFC

Sporting Lizbona vs Bayer

Sion vs Braga

 

Przeciez gra jeszcze Szachtar z Schalke, Galata z Lazio i Marsylia z Bilbao. Wiem, ze te 2 ostatnie mecze maja Eurosport i TVP, no ale kurde, mogli by dac kogos do komentowania i puscic je - to by byla wtedy dobra Multiliga ... Nie podoba mi sie w takim razie, ze prawa maja Eurosport i TVP - co to za Multiliga jak jakies ochlapy puszczaja a tych lepszych meczow nie ma?

 

 

Zaprzeczasz sam swoim słowom. Piszesz, ze wiesz, że NC+ nie ma praw do reszty spotkań, a za chwilę piszesz, że mogliby dać komentatorów i to skomentować. Otóż skoro nie mają praw do tych spotkań to jak niby mają je pokazać? Już wymienili się meczami z ESP i TVP, więc pokazują te, które mogą. Wiem, że to głupio wygląda, ale inaczej teraz się nie da.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma u Nas takiego SKY jak w Niemczech np. - 10 kanalow spod tej samej marki, wszystkie wydarzenia ladnie posegregowane i Multiliga to Multiliga zawiera z reguly wsyzstkieg spotkania.

 

Na bramce Bragi gra Matheus - to sie wymawia "Mateus" a nie "Mateusz" ... Komentatorzy nC+ mnie zni[beep]i w tym momencie - ciagle slysze o jakims "Mateuszu" w meczu Sion vs Braga ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma u Nas takiego SKY jak w Niemczech np. - 10 kanalow spod tej samej marki, wszystkie wydarzenia ladnie posegregowane i Multiliga to Multiliga zawiera z reguly wsyzstkieg spotkania.

 

Na bramce Bragi gra Matheus - to sie wymawia "Mateus" a nie "Mateusz" ... Komentatorzy nC+ mnie zni[beep]i w tym momencie - ciagle slysze o jakims "Mateuszu" w meczu Sion vs Braga ...

Ta. Może Eleveny pójdą w tym kierunku. Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio LM czy wtorkowe czy środowe było bezpłciowe. Szczerze to w tamtym roku było kiepskie już, ale z tą nową kolejką LM, z wiosenną rundą przyszło studio i jest gorsze od rundy jesiennej. W tym roku to już tragedia. Tego ani oglądac się nie da ani słuchać... Panowie co Wy odwalacie? Za czasów Nki studio trwało nawet do 24 godziny w nocy i człowiek miał niedosyt, chciał by jeszcze te studio trwało i trwało.

Przy Canal+ obecnie jest coś takiego, że po 10 minutach tego w ogóle się oglądać już nie da. Te studio jest bezpłciowe nawet gdy jest Smoku czy Twaro.

 

Zdecydowanie za czasów N studio było na wielkim poziomie. Nawet za czasów Polsatu Sport, gdy mieli nawet kucharza w studiu, który im gotował wyglądało to lepiej, gdzie Gmoch rysował po tablicy taktykę :)

Tu przy Canal+ to wielka tragedia. Panowie zmieńcie formułę, bo nie da rady wytrzymać przy Waszym obecnym wkładzie 20 minut.

Edytowane przez analityk
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio LM czy wtorkowe czy środowe było bezpłciowe. 

No a jakie mogło być skoro we wtorek, gdy czas poświęcili meczowi PSG z Chelsea jako eksperci siedzieli w studiu Krzysiu Przytuła, mający nikłe pojęcie o angielskim futbolu, o francuskim pewnie też i Kazimierz Węgrzyn, który raczej siedzi bardziej w polskiej lidze. Ligi francuskiej nie mają to i o znawce trudniej ale od ligi angielskiej znalazłoby się paru facetów w C+, którzy mają odpowiednią wiedzę.

Jak się zaprasza ekspertów, nie mających nic ciekawego do powiedzenia, same banały w stylu "No Chelsea słabo w lidze, no ale nowy trener grają lepiej, może powalczą" to tak się później to kończy. Nie mówiąc już o doborze komentatorów. W ogóle odnoszę wrażenie że z biegiem czasu jest w tym aspekcie coraz gorzej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, nie mają nikogo kto ciekawie opowiada. A Zarzeczny tuła się po youtubie...

 

I bardzo dobrze, że  żadna stacja TV go nie wpuszcza do siebie, uffffffff! 

 

A co do studia C+ to pełna zgoda z tym wszystkim co napisaliście, jak zobaczyłem i usłyszałem co Dębiński i Karpiński powiedzieli przytoczone wyżej słowa o meczu Gent - Wolfsburg "bla bla ...MUSIMY" i to wejście po meczu Romy z Realem do studia tylko po to by powiedzieć "Za moment zapraszamy na studio skrótów" to myślałem, że śnię.... 

 

Amatorka pełną gębą! 

 

Takiego studia to ja mam dość!! Nie chce takiego, w ogóle nie czuć atmosfery święta piłki nożnej, co jest z tym C+ ?! Odwalają straszną padakę aż ręce opadają :(

 

 

PS. @Artek jak masz to zapodaj obiecaną wczoraj rozpiskę na mecze rewanżowe w LE i obsadę na hit Juventus - Bayern. 

W ogóle ma ktoś już infromacje jak będzie wyglądał podział rewanżów w LE w sensie który mecz w jakiej tv? Z góry dzięki ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Nki studio trwało nawet do 24 godziny w nocy i człowiek miał niedosyt, chciał by jeszcze te studio trwało i trwało.

 

To prawda. :( Zero polotu, zero dynamizmu, zero ciekawych ekspertów, wnoszących świeżość. Nudnoooooooo. Zieeeeeeeew.

Ale najważniejsze, że prowadzący nc+ są zakochani sami w sobie, bo przecież to co w Canal+ to najlepsze. Niestety, znaczek CANAL+ już coraz mniej kojarzy się z kreatywnością i ciekawymi propozycjami.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...