Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop - No czytam, czytam i nie wierzę...Z Twoich wypowiedzi wynika, że MP&Silva to firma charytatywna, która daje prawa za darmo, a na Ekstraklasie nie chce zarobić - w tym co piszesz nie ma żadnej biznesowej logiki...I jak ja jestem zapatrzony w Eleven to nie wiem co powiedzieć o Tobie i nc+.....

A to już jest Twoja interpretacja :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze premierowe magazyny niż kolejny raz ten sam mecz.

Dziś wyraźnie widać że trzeci kanał jest potrzebny od zaraz.Zabrakło miejsca na Fiorentinę o 15 oraz Lazio o 18.Do tego liga francuska cierpi od dawna.W niedzielne wieczory zawsze są 3 mecze na 2 kanały i prawie zawsze odpada Ligue1. Ta sama sytuacja w sobotnie popołudnia.O 16 i 18:15 La Liga, o 18 Serie A. Bardzo często brakuje wtedy miejsca dla PSG o 17.Czasami dają nawet hiszpańskich ogórków zamiast mistrza Francji.A gdzie w tym wszystkim jeszcze Szkocja i Belgia? I ta nieszczęsna F1,która będzie piątym kołem u wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było "nieszczęsnej" F1 to nie wiadomo kiedy doczekalibyśmy się kolejnego kanału, a po pozyskaniu nowych praw trzeci Eleven jest niemal oczywistością. Piłka nożna na tym też skorzysta, w końcu nie będą puszczać F1 przez cały weekend ;)

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było "nieszczęsnej" F1 to nie wiadomo kiedy doczekalibyśmy się kolejnego kanału, a po pozyskaniu nowych praw trzeci Eleven jest niemal oczywistością. Piłka nożna na tym też skorzysta, w końcu nie będą puszczać F1 przez cały weekend ;)

Niestety, nie byłbym taki pewny trzeciego kanału.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga w Elevenie jest w gorszej oprawie, gorszym komentarzem, jedyne co ich ratuje to większa ilość spotkań.

Ty w ogóle posiadasz te Eleveny? Jak dla mnie komentatorzy Eleven nie odstają od tych z C+. Według mnie momentami są lepsi.C+ zawsze ratowało się jedynie dobrym duetem Wolski - Orłowski i w zasadzie tylko oni jak dla mnie mogliby dołączyć do obecnej ekipy komentujacej La Liga w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W INEA są Eleveny więc posiadam więc mogę to obiektywnie ocenić.

Ja również zdecydowałem się je ostatnio wykupic i jestem zadowolony z komentatorów. Nawet Majdan wczoraj dawał radę podczas komentowania spotkania Blackburn vs West Ham. Porównuje oczywiście z komentatorami z C+ gdzie już po prostu nie potrafię słuchać takiego Rudzkiego czy też Roslonia. Wielu innych też obniżylo według mnie loty. Marciniak który dobrze wszedł do stacji i był rewelacyjny dostał do komentowania Premier League i już tak dobrze nie komentuje tej ligi, tak jak to było z francuską, gdy komentował ja jak jeszcze była w C+. Nie wiem jak wczorajsza L+E, ale w tej z zeszłego tygodnia to nawet według mnie dwaj najlepsi dziennikarze tej stacji czyli Smokowski i Twarowski przynudzali ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu są osoby które nie mogą przeboleć że nie ma w C+ że nie słyszą swoich komentatorów , ze jest więcej meczy, ze nie ma studia hmm tylko jakoś nie pamiętam studia przed La Liga z wyjątkiem wiadomo meczu Barcelona - rela madryt zawsze będzie tak że znajdą się ludzie którym zmiany nie będą pasować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...