Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócę jeszcze do wyboru meczów LM. Czy tam pracuje ktoś ogarnięty? Ja wiem, że Real to marka, ma wielu kibiców, ale to jest ostatnia kolejka, zapowiada się jednostronny mecz. Gzie pojedynek o 1. miejsce w grupie C, czyli starcie Benfica - Atletico? To samo z meczem PSV - CSKA.

 

W środę też pojechali po bandzie. Serio mecz Barcelona - Bayer jest najważniejszym wydarzeniem dnia? A Chelsea - Porto, a Olympiakos - Arsenal? Mecz Dinamo - Bayern też kompletnie z czapy. W tym samym czasie mecz o awans, czyli Roma - BATE, poza tym ciekawe widowisko Zenit - Gent.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w naszych telewizjach to było problemem. Czy to TVP, Polsat, nSport czy C+. Zawsze patrzyli na markę, nazwę drużyny, a nie emocje, wymiar sportowy i ważność wydarzenia. Woleli zawsze pokazywać mecz Realu, Barcelony, Bayernu, które wielokrotnie grały ostatni mecz o nic, niż mecz słabszych drużyn, gdzie jednak walka była o awans.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport nie brałby meczów w opisany przez Ciebie sposób z jednego prostego powodu - Bundesliga :) Najprędzej widzę tam spotkania sobotnie o 13.40, poniedziałkowe o 21 i niedzielne o 13 (oczywiście jeżeli są o tej godzinie rozgrywane).

Zobacz na ramówkę w Rumunii, w Eurosporcie 2 jest Bundesliga a w Eurosporcie 1 Premier League

 

Nie wiem co wy tak z tym rzekomym sojuszem C+ z Eurosportem.

Pytanie czy anglikom takie coś będzie pasowało? oni mają mnóstwo obostrzeń dla kupującego więc nie byłbym wcale pewny czy to przejdzie.

To są bardzo specyficzne prawa i sprzedający też taki jest co każdy zainteresowany powinien wiedzieć.

Niech mi ktoś pokaże gdzie na świecie różne podmioty w jednym kraju pokazują BPL.

 

Podobnie jak co niektórzy dla których jak Eleven wykupi BPL to od razu w necie pokaże wszystkie mecze o 16-stej [ w necie można przypomnę ]

Ale i w przypadku transmisji w internecie jest również cała masa zastrzeżeń z których jedno dotyczy jakości streamingów.

Na dziś streamy 11 są na poziomie Bangladeszu [ obym się nie zdziwił na korzyść tychże ] więc zapomnijmy.

W Rumunii jakoś Eurosport podzielił się prawami z Dolce Sport i Premier League nic do tego nie miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do tematu - przeglądam posty - czytam, że ludzie tęsknią za PPP - facepalm - czytam dalej - czytam, że studio LM było lepsze w N - double facepalm. Niektórym przydałby się mały spacer, aby wywiało im te brednie z głowy. :roll:

Owszem, studio Ligi Mistrzów w n było lepsze. U prowadzących i u gości było widać entuzjazm, że żyją LM, że im się chce. Tuzimek z Polem potrafili coś ciekawego powiedzieć o każdym meczu, a dzisiaj prowadzący wyglądają jakby chcieli to studio jak najszybciej opuścić, zgarnąć kasę i wyjść. Jedyne, co moim zdaniem zmieniło się na plus, to to, że skróty z meczów, które były transmitowane są z oryginalnym komentarzem. Ponadto brakuje komentarza Ryczela, który komentował z emocjami, po prostu żył meczem, który komentował. dzisiaj skazani jesteśmy na smęty w wykonaniu Olbrychta czy Dębińskiego, którzy nadają się co najwyżej do Ekstraklasy i to tych gorszych meczów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Rumunii jakoś Eurosport podzielił się prawami z Dolce Sport i Premier League nic do tego nie miało.

No fakt, ale to nie jest tak, ze BPL nic do tego nie miało tylko się zgodziło jak sądzę bo z tego co wiem to najpierw Eurosport w Rumunii sam kupił prawa w 2013, a odstąpił licencję na chyba 2 mecze Dolce na bieżący sezon tylko o ile się nie mylę.

I zapewniam cię, że musieli mieć zgodę na to.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do tematu - przeglądam posty - czytam, że ludzie tęsknią za PPP - facepalm - czytam dalej - czytam, że studio LM było lepsze w N - double facepalm. Niektórym przydałby się mały spacer, aby wywiało im te brednie z głowy. :roll:

Czemu nie wrócić do tego - tym bardziej jeżeli programy byłyby na dobrym poziomie. Po całym zamieszaniu związanym z letnimi przetargami to najwięcej właśnie nSport ucierpiał najbardziej. Bo głównie tam były pokazywane mecze ligi francuskiej, włoskiej czy mecze ekstraklasy ostatniego wyboru. Według mnie program typu "Gwiżdżę na to" czy "nWieczór" jak najbardziej mogłyby powrócić. Co do PPP czy "Sport+Extra" - według mnie gdyby zdobyli prawa do pokazywania bramek z innych lig europejskich - wydaje mi się, że warto byłoby do tych programów wrócić. Jednakże omawianie ligi angielskiej i naszej ekstraklasy, która już jest omawiana w trzech magazynach wydaje mi się niepotrzebne. Chyba, że podciągnęlibyśmy jeszcze pod to LM i LE.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to prawda, tyle że w ogóle w Rumunii Premier League jest pokazywana dopiero od grudnia 2013 jeśli chodzi o obecny przetarg.

no ktoś miał problemy z kasą

 

https://satkurier.pl/news/94361/eurosport-z-prawami-do-premier-league-w-rumunii.html

 

wynika z tego iz coś tam pokazali na początku sezonu ci co nie mieli szmalu.

I to też coś tam mówi dlaczego w Rumunii tak jest. Wyjątek potwierdzający regułę jak sądze

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie studio dużo straciło jak wywalili Pana Sławka i ekspertów, którzy zaczynali w studio o 20. Fajna była formuła jak Pol czy ktoś inny siedział tam cały czas i dopowiadał. Do tego Pan Sławek komentujący sprawy arbitrów. W kolejny sezonie to wywalili, ale jakoś studio było żywe, widać było chęci i entuzjazm. Teraz po prostu tak wieje nudą, że tego się nie da, nie dość, że oni nie omawiają jakoś w szerszym spektrum tych spotkań, tylko zachwycają się pojedynczymi zagraniami czy je krytykują - zero omawiania piłkarzy, zero ciekawostek, zero jakiegoś polotu czy wieści z klubu - to jeszcze kończą omawiać o 0.05.....no kurde....ja tego nie mogę pojąć! To wkrótce po polskiej lidze będzie ich główny produkt. Dlaczego nie wrócą do formuły z pierwszego sezonu? A jak się komentatorzy czy sprawozdawcy nie umieją zaangażować - no to co brakuje ludzi na rynku ??

 

Tak samo z niektórymi komentatorami, niestety, ale poza Wolskim czy Twarowskim oraz Smokowskim, którego uwielbiam za polot (wczorajszy mecz Piast - Ruch - bardzo fajny z jego komentarzem) to inni mi nie pasują - szczególnie jak słyszę w Eleven bardzo dobrego Mirosławskiego i genialnego Święcickiego (ze świetnym duecie z Czachowskim). Co do pozostałych to dla mnie Ryczel jest o wiele lepszy od Pełki, Skrzyńskiego, Rosłonia (kiedyś go lubiłem, ale teraz jest dla mnie zbyt monotonny) o Dembińskim, Labodze czy Lipińskim nie wspominając - ostatni trzej może i mają sporą wiedzę, ale ja nie umiem się emocjonować ich komentarzem, po prostu się nie da, nie potrafią rozpalić przed TV - a jako fan ligi włoskiej próbowałem lata z Lipińskim...

 

I tak sobie myślę, że gdyby C+ stracił BPL to może ktoś przewietrzyliby tam kadrę i poszukali nowych twarzy. Brakuje mi w C+ takich duetów jak w Eleven Mirosławski - Ćwiąkała czy Święcicki - Czachowski. W C+ takich duetów niestety nie ma poza rzadkim układem Wolski - Węgrzyn oni są równie świetni jak Święcicki - Czachowski. Jednak C+ ma za dużo ludzi i po prostu trafić na komentarz Wolski - Węgrzyn graniczy z cudem....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Mam wrażenie, że od paru dni żyję w innej rzeczywistości. Ileż to było wylewania pomyj na n-kę, że beznadziejne studio, że brak komentatorów, że irytujący Ryczel, beznadziejny Jagoda, że jak tacy ludzie do tak elitarnego produktu jak LM i jak LM powędruje do C+ to wtedy będzie studio i komentarz godny produktu. A dziś? Tęsknota za Ryczelem, studiem z n, PPP? Narzekanie przy tym na prawie całą redakcję C+... Dziwne rzeczy.

 

Ryczel bardzo żył meczem i to z jednej strony było fajne, ale, żeby był on od razu jakimś świetnym komentatorem... Z kolei w C+ jest teraz mega nudno, brakuje tam życia, entuzjazmu, to prawda. Dziś bezsensu też jest z jednej strony utrzymywać tak dużą redakcję, przy tak dużych stratach. Większość komentatorów ograniczyła się dziś tylko do LM i Ekstraklasy, Anglię komentuje stara ekipa. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do tematu - przeglądam posty - czytam, że ludzie tęsknią za PPP - facepalm - czytam dalej - czytam, że studio LM było lepsze w N - double facepalm. Niektórym przydałby się mały spacer, aby wywiało im te brednie z głowy. :roll:

Dlaczego? To, że mam inne zdanie to już mam się puknąć w łeb? :P

 

Fakt, to studio LM jest takie monotonne, nudne, bez życia. Szkoda. I jak ktoś wyżej podkreślił, takie programy jak nWieczór mogłyby zapełnić ramówkę nSportu+. Nazwę możnaby zmienić na Sport+ (a magazyn o 23:00 nazwać inaczej lub w ogóle go wywalić, bo stracił sens), nie wiem Info+Sport czy InfoSport+ albo minisport+ jak to kiedyś było...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o tym, że kilka lat temu na forum 99% ludzi narzekało na PPP, narzekali na komentatorów i ekspertów z N, narzekali na jakość pokazywania LM w N. A teraz co? Nagle za tym tęsknią? Czegoś tu nie rozumiem. Jeden z userów tęskni nawet za Polem i Tuzimkiem w studio.  :crazy:

 

Ktoś tutaj pisał, że Mirosławski jest bardzo dobry i pewnie stawiałby go na równi z Wolskim, Twarowskim czy Pełką. No sorry, ale dla mnie chłop jest co najwyżej dobry. Żeby od razu tak się nim zachwycać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei lubię Ryczela, bo facet faktycznie żył meczem, nie lubiłem go wcześniej, bo nie miałem N i słabo znałem. Natomiast dla mnie mistrzostwem świata był jego komentarz z meczu Malaga - BVB, po których de facto wyleciał, po prostu oglądałem dzięki niemu mecz na stojąco i kompletnie nie rozumiem  decyzji nc+, bo mają rzeszę komentatorów, którzy są może i dobrymi ekspertami, ale są zbyt spokojni w komentarzu, nie budują emocji - a ja mecz dzięki Ryczelowi zapamiętałem i naprawdę mi go szkoda (mógłby go Eleven wsysnąć ;) ).

 

Skróty meczów z 18 wydawało mi się, że były w nocnym magazynie, tyle, że pokazali same bramki - przynajmniej CSKA - VFL. Wydaje mi się, że wcześniej w ogóle ich nie było.

 

Taki magazyn chyba jest ale robiony przez UEFA, jednak ja chciałbym też coś takiego, ale gadające głowy w studio.

 

Ja ich generalnie nie rozumiem dlaczego np. w poniedziałek nie zrobią Sport+Extra (albo po 22 w niedzielę) i omówienie BPL, LM i LE - pogadaliby godzinkę, publicystyka, gazety (a nie głupi tt) i byłoby fajnie...ale ja mam wrażenie, że jak dostali strzał z tymi 3ma ligami to jakoś nie ma pomysłu i też zauważam taki nijaki entuzjazm w studio - szczególnie to widać w tym o 23, gdzie już tak siedzą żeby siedzieć, nie ma jakoś polotu...Może to też kwestia, że czują, że coś się kończy (w pracy zwykle taka atmosfera się odbija i trudno to ukryć, może tutaj jest podobnie tzn. niepewność jutra...) - w zeszłym roku jeszcze było to studio jakoś takie bardziej żywe, a teraz chyba widzą, że wkrótce zostanie im 75% polskiej LM i 50% LE...Jednak mnie ten magazyn naprawdę nudzi....Ligę+Ekstra też coraz rzadziej oglądam odkąd jest wiele spotkań o 20 w Eleven....I pomyśleć, że kiedyś nagrywałem sobie L+Ekstra (w zasadzie przez lata) żeby obejrzeć, a dziś mnie już do niej nie ciągnie, bo zrobiła się strasznie przewidywalna i za dużo w niej takich reportaży a'la Ekstraklasa po godzinach aniżeli fajnej publicystyki...Co do Ligi+, która oglądałem w 50% to bez komentarza....też program kultowy, jeszcze z Zarzecznym to się oglądało, potem było gorzej, ale jednak można było posłuchać wywodów, a to co jest teraz to oglądałem dwa razy i po 15 przełączyłem....sorry, ale się nie da....

 

Ciekawi mnie to że wcześnie Ryczela nie lubiłeś bo nie miałeś n.Jak można nie lubić czegoś czego się nie zna ?

No właśnie ten komentarz był stronniczy czyli popełniony pierwszy grzech komentatora.

To go skreśliło i słusznie się stało.

 

Nie masz racji. Dokładnie odwrotnie wszystko :) Skróty meczów wcześniejszych były w studiu LM po 20 pokazane. W magazynie skrótów były jedynie gole.Nieuważnie oglądasz

 

S+E w takiej formule by nie wypalił.LE nie czymś wyjątkowym i te rozgrywki nie leżą C+. Ja mam opinie że prawa do LE powinna miec jednak inna bo one są traktowane po macoszemu. Dodatkowo abonent też ma jakąś granicę oglądania tej piłki.Liga angilska też ma sporo magazynów.

Ja bym się natomiast zgodził w kwestii mini magazaynu przed LM. Takiej zapowiedzi (nie UEFowskiej) żeby widz miał porządek w głowie przed daną kolejką.

 

Niewątpliwie od tego sezonu zauważalny jest spadek entuzjazmu.

Stracili sporo. Pewnie odpadnie liga angielska (jednak).

Ja mimo wszystko mam pogląd że te ligi wrócą do C+. To jest zbyt cwany gracz żeby dał sobie tak po prostu wszystko odebrać i zostać z niczym.Tak niektórzy sądzą i mogą sobie sądzić.

 

No jak ktoś ma ochotę to może cały czas tworzyć teorie że te ligi już nigdy nie wrócą do c+. I że na 100 % bein zgarnie od nich europejskie puchary a spółka ekstraklasa stworzy własny kanał i polska piłka wyleci z C+.

Wtedy niektórzy byliby szczęśliwi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w C+ brakuje programu o najprostszej z możliwych formuł - gadanie o piłce. Liga+Extra już jakiś czas temu straciła formułę dyskusji o polskiej lidze. Już kilka razy były sytuacje, że zaczynał się ciekawy wątek, ale trzeba było go uciąć - bo a to Turbokozak, a to kontrowersje, a to "Trzecia połowa". Wszystkie te elementy to fajna sprawa, ale mam wrażenie, że zaczynają dominować nad sednem, jakim powinna być właśnie rozmowa. A przecież Twarowski i Smokowski to świetni dziennikarze, którzy potrafią bardzo dobrze moderować dyskusję. Może warto zrezygnować z niektórych "wrzutek", by program stał się troszkę płynniejszy.

 

Tak samo ze studiem Ligi Mistrzów. Sam nie wiem, czy niezbędna jest forma "studia skrótów". Pogawędka o pozostałych meczach jest na ogół sympatyczna, ale dość jałowa - nic dziwnego, skoro prowadzący tych spotkań nie oglądali. 

 

Z drugiej strony opowieści, jak to świetnie było za czasów n, trochę mnie bawią. Pamiętam co działo się przy okazji fuzji: płacze, lamenty, narzekania - że Ryczel, że Jagoda, że Kalinowski. Niektórym się nigdy nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie fuzja z n to był pocałunek śmierci dla C+. Pozyskali nowe prawa, doszli nowi ludzie, ale przez zły marketing i problemy finansowe C+ stał się normalną stacją, a nie produktem elitarnym. Pamiętam jeszcze kilka lat temu posiadanie C+ to był spory prestiż, a teraz? Ma go praktycznie każdy.

 

To wtedy właśnie poczuli się tak pewnie, że mieli wszystko gdzieś. No bo kto im podskoczy? Polsat, którego nie interesuje piłka premium? Nie wzięli wtedy pod uwagę, że na rynek może wejść nowy gracz, który pokaże jak wykorzystywać prawa. Nie wiadomo po co zlikwidowali Sport+ Extra, który był świetnym magazynem o europejskiej piłce (tłumaczyli niby, że we wtorek będzie LM i nie ma miejsca, ale przecież są inne dni). Olewali masakrycznie Ligę Europejską, włoska była strasznie marginalizowana i spychana na boczny tor. Z Ligue 1 było podobnie, ale dopiero w ostatnim sezonie posiadania praw.

 

Z sezonu na sezon coraz bardziej psuli studio. Wcześniej jeszcze widać było jakąś chęć, był Pol/Tuzimek, którzy coś ciekawego dodali i zawsze pojawiał się temat do rozmowy. A teraz? Siedzi dwóch gości, pogadają o głównym meczu i tyle. Geniusz, który wpadł na pomysł, żeby nie pokazywać skrótów meczów z 16 i 18 w magazynie skrótów po 23 powinien dyscyplinarnie wylecieć z roboty.

 

Zepsuli też naszą Ekstraklasę. Nie robią już studia Super Piątku ze stadionu (a to miało zawsze świetny klimat no i mógł przyjść np. piłkarz), Liga + Extra też straciła błysk. W tym sezonie zlikwidowali świetną oprawę graficzną, usunęli gościa z prasy (Rudzki/Bugajski), a do tego kompletnie spi.... cykl "Liga od kuchni", która teraz to bardziej przypomina kulisy robione przez klub na YouTube`a. Już nawet nie wspominam o skrótach, bo w nich też kombinują. Raz jest reporter, raz komentator, cyrk na kółkach.

 

Najbardziej boli jednak zniszczenie Ligi+. Zawsze oglądało się ten program bardzo przyjemnie, bo nie dość, że były ciekawe analizy to jeszcze normalna dyskusja o meczach. A teraz? Wyjdzie Dębiński albo Wodziński (który kompletnie się do tego nie nadaje, zestresowany, mylący się, czytający wszystko z kartki ; wystarczy zobaczyć wczorajszy program)pogada coś, pokaże skrót i do widzenia. Serio nawet na tym muszą oszczędzać?

 

Ten sezon to już kompletna klapa. Utrata 3 lig, utrata połowy 2 lig (Ekstraklasa i Europejska) i prawie utrata Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. W zamian golf, jeździectwo, jakieś Drift Masters i Copa del Rey, żeby się chwalić meczami Barcy i Realu. No cóż, jak stracą angielską co jest bardzo prawdopodobne to już będzie chyba schyłek C+.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k@ "prawie utrata Ligi Mistrzów w piłce ręcznej" te prawie wygląda tak,że swoją drużynę Wisłę Płock oglądam nie w 11-ce a w Canal Sport+. Jakby C+byłby kanałem stricte sportowym to mogę się zgodzić ale jest kanałem filmowo-sportowym i do schyłku mu chyba nadal daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Dokładnie odwrotnie wszystko :) Skróty meczów wcześniejszych były w studiu LM po 20 pokazane. W magazynie skrótów były jedynie gole.Nieuważnie oglądasz

 

 

Tylko że od pokazywania skrótów jest magazyn skrótów, a nie studio przedmeczowe. Po to się ogląda ten magazyn ze skrótami żeby zobaczyć skróty, same gole to trochę mało nie każdy zainteresowany musi oglądać studio przedmeczowe. Zresztą ktoś już pisał, że przez te skróty mają mało czasu w studio przedmeczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to że wcześnie Ryczela nie lubiłeś bo nie miałeś n.Jak można nie lubić czegoś czego się nie zna ?

No właśnie ten komentarz był stronniczy czyli popełniony pierwszy grzech komentatora.

To go skreśliło i słusznie się stało.

 

Nie masz racji. Dokładnie odwrotnie wszystko :) Skróty meczów wcześniejszych były w studiu LM po 20 pokazane. W magazynie skrótów były jedynie gole.Nieuważnie oglądasz

 

S+E w takiej formule by nie wypalił.LE nie czymś wyjątkowym i te rozgrywki nie leżą C+. Ja mam opinie że prawa do LE powinna miec jednak inna bo one są traktowane po macoszemu. Dodatkowo abonent też ma jakąś granicę oglądania tej piłki.Liga angilska też ma sporo magazynów.

Ja bym się natomiast zgodził w kwestii mini magazaynu przed LM. Takiej zapowiedzi (nie UEFowskiej) żeby widz miał porządek w głowie przed daną kolejką.

 

Niewątpliwie od tego sezonu zauważalny jest spadek entuzjazmu.

Stracili sporo. Pewnie odpadnie liga angielska (jednak).

Ja mimo wszystko mam pogląd że te ligi wrócą do C+. To jest zbyt cwany gracz żeby dał sobie tak po prostu wszystko odebrać i zostać z niczym.Tak niektórzy sądzą i mogą sobie sądzić.

 

No jak ktoś ma ochotę to może cały czas tworzyć teorie że te ligi już nigdy nie wrócą do c+. I że na 100 % bein zgarnie od nich europejskie puchary a spółka ekstraklasa stworzy własny kanał i polska piłka wyleci z C+.

Wtedy niektórzy byliby szczęśliwi.

 

Ryczela kojarzyłem jedynie z serwisów z TVN24 i nie bardzo lubiłem, ale jak się chłop zachwycał w meczu to mnie to urzekło, bo uwielbiam takich komentatorów. A to, że był stronniczy i co z tego? Szpakowski komentujący BVB nie był ? :) Ja tam już wolę stronniczego, który jest za Polakami w klubie, bo nie sądzę, że ktoś wtedy kibicował Maladze (poza jakimiś fanclubami, ale to inna historia). Natomiast komentator nie jest od nienagannej polszczyzny czy używania górnolotnych wyrazów (wiemy o kogo chodzi) - tylko ma budować emocje (dla mnie ma się drzeć ;) ) - nie musi nawet budować poprawnie i stylistycznie zdań, bo ja oglądam mecz a nie widowisko w teatrze, więc Ryczel jest dla mnie dobrym komentatorem i na pewno lepszym od rzeszy komentatorów "bez życia".

 

Bramki po 23 pokazali, no pełny skrót to nie i zgadzam się, że taki skrót o 20 to kompletny idiotyzm i szkoda czasu antenowego...

 

To po co kupili LE, jeżeli ją olewają ? Jedno wyklucza drugie....

 

Moim zdaniem spadek entuzjazmu wynika z prostej zasady. Tam są kontrakty tak? Więc mniej meczów, mnie pracy = mniej kasy :) Większa rywalizacja o mecze itd.....Moim zdaniem powinni rozstać się z 50% kadry i atmosfera by się odświeżyła, bo teraz jest nudno i wyczuwa się brak entuzjazmu - ja nie umiem po LM na studiu wytrzymać...po prostu masakrycznie mnie nudzi....

 

 

Ja myślę, że w C+ brakuje programu o najprostszej z możliwych formuł - gadanie o piłce. Liga+Extra już jakiś czas temu straciła formułę dyskusji o polskiej lidze. Już kilka razy były sytuacje, że zaczynał się ciekawy wątek, ale trzeba było go uciąć - bo a to Turbokozak, a to kontrowersje, a to "Trzecia połowa". Wszystkie te elementy to fajna sprawa, ale mam wrażenie, że zaczynają dominować nad sednem, jakim powinna być właśnie rozmowa. A przecież Twarowski i Smokowski to świetni dziennikarze, którzy potrafią bardzo dobrze moderować dyskusję. Może warto zrezygnować z niektórych "wrzutek", by program stał się troszkę płynniejszy.

 

Tak samo ze studiem Ligi Mistrzów. Sam nie wiem, czy niezbędna jest forma "studia skrótów". Pogawędka o pozostałych meczach jest na ogół sympatyczna, ale dość jałowa - nic dziwnego, skoro prowadzący tych spotkań nie oglądali. 

 

Otóż to! Trafiłeś w sedno, ja też lubiłem Turbokozaka, trzecią połowe czy od kuchni....no ale właśnie zaczyna się ciekawa gadka - a oni gonią, gonią, gonią potem włączają Kozaka (przełączam, bo już mi się to znudziło), gadaja to zaczynam słuchać mija parę minut....a oni robią "Pomidora"....OMG! I znów coś się zaczyna ciekawie...Trzecia połowa (jak ja już bramki znam) OMG! No i w końcu tak mnie znudzili, że od 5 kolejek nie oglądałem L+Ekstra.....Kompletny brak publicystyki, za dużo Brawo Sport! To mnie irytuje coraz bardziej.....Tylko czekam jak w LM będzie tak, że pokażą bramki a potem wrzucą ploty z tt....ja nie wiem, czy oni tego naprawdę nie czują? Kiedyś byli wyznacznikiem jakości, ale po prostu jest coraz słabiej, o było dobre to likwidują (ekspreci, Sławek, liga+) a to co nowe jest dobre nie wiem dla kogo, chyba wielbicieli DTX...no ale może tego oczekuje społeczeństwo? Generalnie to szkoda gadać. Mają tyle kanałów, tyle anten (jak nigdy wcześniej), ale ja mam wrażenie, że jest ubogo...już pomijając stratę tych trzech lig, ale żeby zobaczyć jakieś omówienie to zapomnij....Tak samo nie rozumiem dlaczego nie ma omawiania grup po LE ? To po co oni to kupowali ? C+ słynął z opakowania swoich transmisji, a tutaj z LM i LE coraz gorzej....Jedyny plus, że multiliga wróciła....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermario,ale ja sobie nie życzę przenoszenia stolicy Polski do Dortmundu. Jakie za przeproszeniem "Musimy"- to nie polski klub do [beep]y. Szpakowski jasne,że sercem był za LFC jak grał z Milanem czy pewnie za Dortmundem,ale nigdy by sobie na coś takiego nie pozwolił. Tym różni sie prawdziwy komentator od człowieka z TVN, bo wiemy,że tam jest selekcja negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...