Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nc+ to jest problem ale bynajmniej nie techniczny, bo ten temat był juz poruszany kilka lat temu. Zwykły brak dobrej woli ale nikt nie wie z czego wynikający, zdarzyło się kilka razy, że był dostępny oryginalny komentarz, później można było właczyc sam dźwiek ze stadionu w Serie A ale szybko się tym zajęli.

Oby Eleven nie poszło tą drogą i pozwoliło na wybór ścieżki dźwiękowej.

 

A z sobotnim meczem to jest kpina z abonentów i brak szacunku. Za C+ płacą nie tylko kibice Man Utd, kibice Arsenalu i innych zespołów płacą za to, żeby oglądać swoje drużyny i najciekawsze mecze a nie ciągle MU. Płacę za C+ i jeśli Arsenalu mecz zapowiada się najciekawiej to mam prawo obejrzeć Arsenal a nie Man Utd grający u siebie z najsłabszym zespołem w lidze.

Dlaczego ludzie płacący abonament mają szukać meczów w internecie jeśłi ich drużyna rozgrywa teoretycznie dużo ciekawsze spotkanie niż Man Utd?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wytlumaczy mi ktos z jakiego powodu w sobote jest puszczany o 16 mecz manu z sunderlandem zamiast arsenalu z leicester?????? rozumiem ze moze nie jestem obiektywny(wierny kibic arsenalu) ale mecz 4 miejsca z 5 jest raczej ciekawszy niz 2 z 20!!!!

 

Bo w Canal+Sport są reklamy, i musi być oglądalność, a nie najciekawsze mecze. To nie pierwszy taki wybór Canal+ i pewnie nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za Eleven w nc+ powinna być uzależniona od wysokości aktualnego abonamentu bez opcji dodatkowych.

Ktoś ma abonament 60 zł z C+ powinien dopłacać,a pozostali z abonamentem 70 zł i więcej Eleven za darmo.

 

A co mnie obchodzi ile ktoś płaci za to, co ja sobie wynegocjowałem ? Mam extra+8xC+ i HBO za 54,90 i mało mnie interesuje, że ktoś za to płaci 40zł czy 100zł- ktoś się zgodził to tak ma.

Eleven będzie płatny dla wszystkich po równo- ewentualnie będzie droższy dla tych co nie mają paczki C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ musi z głową podejść do ceny za Eleven. U mnie w Bydgoszczy w kablówkach Gawex Eleveny są w najtańszych pakietach za 41zł (w tym samym pakiecie jest jeszcze Polsat Sport, Polsat Sport News, nSport+, Eurosport, Orange Sport, Sportklub). Poza tym jeśli te kanały zostaną dołączone do CP (prędzej czy później pewnie tak się stanie) to z pewnością do pakietu sportowego za 59zł.

 

Swoją drogą ciekawe czy oni myślą o 3 kanale? Przy tylu prawach to wręcz wskazane. Już teraz mecze PSG są praktycznie tylko z retransmisji.



EKSTRAKLASA:


20:05 | Canal+Sport | Lech - Górnik Z. (MECZ KOLEJKI) (A.Marchliński - K.Węgrzyn, reporterzy: F.Surma, M.Wróblewski, moderator: F.Surma, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

 

Chyba tylko w Ekstraklasie spotkanie dwóch ostatnich drużyn tabeli może być meczem kolejki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi ile ktoś płaci za to, co ja sobie wynegocjowałem ? Mam extra+8xC+ i HBO za 54,90 i mało mnie interesuje, że ktoś za to płaci 40zł czy 100zł- ktoś się zgodził to tak ma.

Eleven będzie płatny dla wszystkich po równo- ewentualnie będzie droższy dla tych co nie mają paczki C+

Ja płacę 80 i jestem z byłej CYFRY+, a Ty pewnie dostałeś za 54,90 bo miałeś n i może nie wymieniałeś dekodera - powinieneś dopłacać i tyle.

Choć konsultanci mówią przedłużającym umowy, że dla tych z paczką z C+ - Eleven ma być za 0 zł.

Jednak nie można wierzyć w ich kłamstwa.

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy oni myślą o 3 kanale? Przy tylu prawach to wręcz wskazane. Już teraz mecze PSG są praktycznie tylko z retransmisji.

 

Jak okrzepną, odnajdą się na rynku, wejdą do innych operatorów i dorzucą komentatorów, to wtedy to będzie konieczność.

 

Wyobraźmy sobie że dochodzi jeszcze F1 i NBA, to w weekend dwa kanały byłyby zapchane na amen, biorąc pod uwagę, że wiekszość wyścigów odbywa się w Europie i rozpoczyna o 14, a niedzielne mecze NBA na Europę są o 19/21:30. Z punktu widzenia kibica oglądanie powtórek, bez transmisji live, jest niezbyt atrakcyjne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym się już powoli szykował na BPL w Elevenie, bo jak widać wykupują z angielskiej też wszystko jak leci. Przez lata ten puchar był za drogi dla polskich stacji, a oni sobie wykupili...więc na BPL bym w C+ nie liczył, bo pewnie zagną parol bez problemu...to dopiero będą jaja jak ludzie zaczną masowo oddawać paczkę C+, bo nie ukrywajmy większość ma C+ dla sportu ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, we Francji też Bein wszystko kupił ale przetarg na Premier League przegrali.

Wcale nie przegrali tylko odpuścili i wiele branżowych mediów pisało, że pozwolili wygrać C+ ten przetarg.

Zastosowali tam inna politykę niż w Pl bo podkupili narodową ligę. U nas deko inaczej.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven powinien mieć 3 albo cztery kanały przy tylu prawach. Odkąd ruszyły Włochy i Hiszpania to juz w zasadzie nie pokazują szkockiej i belgijskiej, na NFL też nie ma miejsca (niedziela 19:00 i 22:30), pokazują tylko poniedziałkowy i czwartkowy mecz w środku nocy. W styczniu zaczyna się FA Cup i ciekawe co wtedy, będzie leciała pewnie hiszpańska a z Pucharu Anglii tylko ze dwa mecze.

 

A wracając do jutrzejszego meczu Premier League o 16:00. C+ to ponoć kanał premium, powinni więc pokazywać produkt premium, czyli najciekawsze mecze a nie co tydzień Man Utd, nawet jakby grał z zespołem, który wszystko przegrywa po 0:5. Kryteriami oglądalności to się może kierować TVP albo Polsat i pokazywać mecze Barcelona - Astana zamiast tych ciekawszych. Jak C+ będzie kiedyś dostępny dla wszystkich za 5 zł to wtedy niech sobie wybierają te medialne kluby ale dopóki po kilkadziesiąt złotych miesięcznie płacą zarówno kibice Man Utd, jak Arsenalu i pozostałych klubów, to mają pokazywać te najciekawsze mecze.

Edytowane przez lukaszo85
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co te narzekania? Leicester - Arsenal? Blagam ...

Manchester United ma wiecej pilkarzy światowego formatu niz dwie powyzsze druzyny razem wziete.

Arsenal? Jakby ktos nie wiedzial, to ten zespol ktory przegral z Dinamo Zagrzeb w LM. Chcialbym przypomniec, ze Dinamo Zagrzeb rok w rok bije rekordy jesli chodzi o najgorszy wystep w LM i nie wygralo meczu w tych rozgrywkach od 12 lat.

Leicester? Przeciez tam graja same no-name'y, nikogo ta druzyna nie interesuje, ma dobry start sezonu i tyle, i tak beda sie bronic przed spadkiem ...

 

Serio brak mi slow na te bezsensowne narzekania, ze nie wybrali GORSZEGO meczu ...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty serio mówisz? Co z tego, że United ma medialnych zawodników? Grają z ostatnią drużyną w tabeli, prawdopodobnie będzie mecz do jednej bramki. Mecz Arsenal - Leicester po prostu zapowiada się ciekawiej. To tak samo jakby w jednym czasie był mecz Barcelona - Levante i Real - Valencia, a wybrano by mecz Barcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co te narzekania? Leicester - Arsenal? Blagam ...

Manchester United ma wiecej pilkarzy światowego formatu niz dwie powyzsze druzyny razem wziete.

Arsenal? Jakby ktos nie wiedzial, to ten zespol ktory przegral z Dinamo Zagrzeb w LM. Chcialbym przypomniec, ze Dinamo Zagrzeb rok w rok bije rekordy jesli chodzi o najgorszy wystep w LM i nie wygralo meczu w tych rozgrywkach od 12 lat.

Leicester? Przeciez tam graja same no-name'y, nikogo ta druzyna nie interesuje, ma dobry start sezonu i tyle, i tak beda sie bronic przed spadkiem ...

 

Serio brak mi slow na te bezsensowne narzekania, ze nie wybrali GORSZEGO meczu ...

Spotkanie Leicester - Arsenal zapowiada się ciekawiej od starcia United ze strasznie słabo grającym w tym sezonie Sunderlandem. Ty sobie możesz pisać co chcesz ale faktów nie zmienisz.

No i co z tego, że Arsenal przegrał z Dinamo Zagrzeb? Barcelona dopiero co dostała lanie z Celtą Vigo, no i co z tego wynika? Teraz telewizja ma nie puszczać ich meczów?

Piszesz że w Leicester grają same "no name'y" a kto gra w Sunderlandzie, gwiazdy światowego formatu? Walczyć o utrzymanie to będzie do końca rywal drużyny z Manchesteru. Leicester interesuje fanów Premier League o wiele bardziej niż Sunderland, skończ wreszcie pisać kompletne głupoty bo oczy krwawią od czytania twoich [beep]n.

Niech wreszcie jakiś moderator zainteresuje się postami tego człowieka.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale porazka w lidze (gdzie sie gra kilkadziesiat meczow) a w Lidze Mistrzow (gdzie gra sie od kilku do kilkunastu meczow a prestiz jest wiekszy) to roznica.

Poza tym nie rozumiem tego zainteresowania Arsenalem ... Przeciez to wiecznie czwarta druzyna w lidze (poza poprzednim sezonem wyjatkowo) i wiecznie odpadajaca w 1/8 LM, ten sam trener od chyba 15 lat i te same bledy.

 

Canal+ podjal dobra decyzje i tyle, nie wiem po co ogladac druzyny ktore nic nie osiagna, jak Arsenal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znaczącego ? Zdecydowanie United na przestrzeni paru lat...bo Arsenal to wiecznie walczy a i tak kończy 4 w lidze i dopiero ostatnio zdobyli puchar kraju

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że woolwich'e byli pokazywani ze względu na "jaracza" szczęsnego. Nie ze względu na osiągnięcia(bo woolwich'e ich nie mają) tylko na polaka w składzie. Zdecydowanie ciekawszy mecz, ale mniej jest ogarniętych kibiców Wooli z C+ niż kibiców United. Wygrał pieniądz, a nie zdrowy rozsądek. Smuci brak walczaków z Leicester, ale zadowala brak dzieciaków dziadka, który co sezon udaje, że gra o mistrza

Edytowane przez jintae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ktoś uważa, że mecz United-Sunderland zapowiada siw ciekawiej niż Leicester-Arsenal? ...dziwne. Oczywiście potrafię zrozumieć kibiców United czy Sunderlandu, ale obiektywny fan Premier League zdecydowanie wybierze mecz "Lester" z Kanonierami. Moja drużyna o 16 grac nie bedzie i zupełnie obiektywnie oceniam, żeby nie było :)

 

A gwiazdy...dla fana BPL zawodnicy Leicester to również gwiazdy, tak samo jak i piłkarze Arsenału, Manchesteru United czy Newcastle. Tym bardziej w takiej formie.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ktoś uważa, że mecz United-Sunderland zapowiada siw ciekawiej niż Leicester-Arsenal? ...

Mało kto tak uważa, ja nawiedzony kibic [ czy fan czy oglądacz jak zwał tak zwał ] od gdzieś tak połowy lat 80-tych oznajmiam że:

 

Zdecydowanie ciekawiej dla fanów całej ligi zapowiada się mecz Arsenalu bez dwóch zdań, inna sprawa czy taki będzie ale o tym się dowiemy przed 18-stą.

Jednakże redakcja wybrała United ze względu na medialność klubu. To się oczywiście nie podoba neutralnym kibicom BPL i ja to rozumiem, ale zrozumcie też a przynajmniej postarajcie się zrozumieć drugą stronę.

Hejt jaki na forum C+ urządziło kilku nawiedzonych kolesi którym nie wystarcza jeden temat o BPL tylko zaczynają następne o wyborze tego meczu to parodia.

Szkoda, że tam nie ma moderatora takiego jak np. @bogdan bo musieliby wszyscy zakładać co chwila nowe konta.

Ach tam w ogóle nie ma moda zapomniałem o tym.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja sportowa C+ to od wielu lat prywatny folwark kilku panów, a pamiętam lata kiedy praktycznie jako abonent w sobotę miałem MU TV.

Były ankiety, wybory redakcji, cuda niewidy a i tak wszystko wróciło do punktu wyjścia.

Kibice AFC, CFC, LFC czy MC od lat są pomijani przy wyborze sobotniego meczu o godzinie 16-tej; wielkrotnie pamiętam bardzo ciekawe spotkania innych drużyn topu, ale i tak szły transmisje MU ze Stoke, WBA, Crystal Palace czy Hull.

Pamietam wojny na FB, na forum C+; pamiętam że kilka razy pod ogromną presją fanów zmienili w ostatnich dniach transmisję MU na znacznie ciekawsze mecze kolejki, ale pamietam że jak dziś jak przez cały bity tydzień był w programie mecz Arsenalu z jakąś rewelacją ligową u siebie, siadam w sobotę o 16-ej a tu... MU ze Stoke. Okazało się że zmienili transmisję w piątek wieczorem...

Obowiązkiem C+ jest pokazywać NAJCIEKAWSZE mecze kolejki, a gnojenie beznadziejnego, zamykającego tabelę Sunderlandu do takowych raczej nie należy.

 

Jako kibic Arsenalu mający C+ jestem przyzwyczajony do oglądania sobotnich spotkań z godz. 16-tej na streamach, ale akurat ten mecz serio powinni pokazać w tv.

Cóż, pozostaje życzyć utraty praw na rzecz Eleven; może tam w redakcji nie siedzą sami fanatycy MU i dobór spotkań będzie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...