Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak. Tak jak napisal Intermatio stadiony zawsze w LM i LE musza byc przedstawiane jakos "xxx Stadium". Nie mozna uzywac nazwy ze sponsorami itp.

 

Teraz juz chyba wszystko jasne z ta multiliga w TVN7. Przepraszam za moja nadmierna reakcje.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 poza tym czy ktos wie co to jest Football League ? czy chodzi o nizsze klasy rozrywkowe w Anglii - czyli championship itd. ?

 

To kolejno 1,2,3 Liga Angielska, w posiadaniu Canal+ jest tylko BPL czyli ta najwyższa klasa rozgrywkowa.

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 99% pewien, że BPL oraz NBA zostaną w C+. Wydaje mi się, że to była część umowy pomiędzy Eleven i ncplus. Tam głupi ludzie nie siedzą i tak szybkie wpuszczenie ich na platformę (a co za tym idzie - możliwość zarobku dla Eleven) daje dużo do myślenia.

Tajników umów nie znamy, ale każdy musi mieć coś dla siebie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby BPL została, bo na razie jakość komentatorów Eleven to jakiś śmiech na salii - jeżeli z tej całej wesołej gromadki Święcicki jest najlepszy, to ja nie mam pytań - gość byłby jednym z najsłabszych komentatorów w C+.

 

Tak btw kto wczoraj komentował mecz Borussi z Hoffenheim na ES2 jako główny obok Hajty? Bo ciągle zapominam zapytać, a gość jest jednym z lepszych w swoim fachu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może fajnie byłoby jakby nawet Eleven kupił Premier League i się lekko rozrósł np do 4 kanałów prawdziwego HD. Raczej to nierealne. Pewnie i tak nie pokazywałby więcej niż 1 mecz Premier League z godziny 16:00 w soboty, ale może wybory redakcji Eleven byłyby trafniejsze. Bo jak można wybrać transmisję meczu Manchesteru United grającego u siebie z ostatnim w tabeli Sunderlandem nad spotkanie niepokonanego Leicester (4 miejsce) grającego u siebie z piątym w tabeli Arsenalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 99% pewien, że BPL oraz NBA zostaną w C+. Wydaje mi się, że to była część umowy pomiędzy Eleven i ncplus. Tam głupi ludzie nie siedzą i tak szybkie wpuszczenie ich na platformę (a co za tym idzie - możliwość zarobku dla Eleven) daje dużo do myślenia.

Tajników umów nie znamy, ale każdy musi mieć coś dla siebie :)

Ci głupi ludzie właśnie spowodowali masowe odejścia  z NC+  ich super wypasioną oferta sportową. Pomijam podwyżki cen   i   dodatkowe 10zł  za 2 C+  czyli Discovery i Seriale.  Patrząc tutaj na przedłużenia większość bierze 6x   czyli nie zarobią na tych dodatkowych 2 kanałach.    Eleven nie jest na wyłączność  NC+  i może się  pojawić w Polsacie. A co jeśli jednak Liga Angielska z NBA trafi do 11  ? Skończy się monopol i zniknie Pan  UŁA Michałowicz i  i skok nowych abonentów Polsatu.  Każdy scenariusz jest możliwy .A dołaczenie Eleven? Jak dla mnie musieli ich wręcz dodać bo tam się gotowało bez La Ligi  chyba nie widziałeś ja zaspamowali im skrzynki i facebook   + akcja z kaktusami     telefony  itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pewnie i tak nie pokazywałby więcej niż 1 mecz Premier League z godziny 16:00 w soboty, ale może wybory redakcji Eleven byłyby trafniejsze. Bo jak można wybrać transmisję meczu Manchesteru United grającego u siebie z ostatnim w tabeli Sunderlandem nad spotkanie niepokonanego Leicester (4 miejsce) grającego u siebie z piątym w tabeli Arsenalem.

Po pierwsze to żaden nadawca europejski mający prawa do BPL który nadaje z czy to HB czy Astry czy innego satelity pokrywającego wiązką wyspy nie dostanie pozwolenia do więcej niż 1 meczu o 16-stej.

Wypadałoby to wiedzieć a nie na każdym możliwym forum jęczeć o więcej niż jeden mecz w tej godzinie.

 

Po drugie to jako kibic United też uważam, że dla dobra ogółu fanów BPL powinni pokazać teoretycznie ciekawiej zapowiadający sie mecz Arsenalu.

Ale jest jedno ale robiące za to wielką różnicę. To mianowicie tzw. oglądalność klubu i nazwijmy to np. baza kibiców na świecie.

C+ nie robi niczego dziwnego, wręcz przeciwnie, każdy posiadacz praw do BPL pokazuje United zawsze bo z tego ma abonentów. Nie twierdzę, że fanów Arsenalu czy The Blues nie ma. Są oczywiście i jest ich dużo, jednak sporo mniej mimo wszystko.

Czyli reasumując.

1.Ciekawiej zapowiada się  mecz Leicester-Arsenal bez dwóch zdań. Choć czy taki będzie to okaże się po.

2.Redakcja uwzględniła to co napisałem wyżej choć przyznaję, że mogli zrobić inaczej.

3.Bez dwóch zdań powinni pokazywać wszystkie topowe drużyny co tydzień i jest na to sposób. Jest nim wykup praw do meczy o 16-stej w internecie lub kablu. Tak jest we Francji czy Hiszpanii.

Jasnym jest, że polski C+ nie skorzysta z tej opcji dlaczego to nie wiem.

 

Pozdro dla wszystkich fanów BPL

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artek to chyba ta ramowke z powietrza bierze ...

Niby gdzie to jest w programie TV? Skad on to wzial?

Gdzie-ta-_shpnrqp.png

 

Z resza nie wiem po co Wam te ramowki - kazdy chyba sobie potrafi odpalic program TV i sprawdzic co leci interesujacego.

Może i info o transmisjach można znaleźć w każdym programie, ale rozpiska komentatorów dla niektórych także jest bezcenna, więc opanuj tą bezsensowną krytykę. Popieram przedmówców - dzięki wielkie Artek! Przed każdą kolejką czekam na Twoją rozpiskę. :)

Taak, przepraszam. Mój błąd :) Przejęzyczenie.

 

Durda, Łopaciński, Dryła...ma kto komentować :)

 

Wystarczy pomyśleć, że się po prostu pomyliłem.. ;) Wrzucam tyle materiału, że czasami nieunikniony jest błąd. :) A ramówki mam prosto od nc+, już w weekend, więc źrodło jest wiarygodne. Spokojnie.

 

Widzisz, Ty uważasz, że komentarz jest nie ważny. Szanuję Twoje zdanie, ale dla niektórych może to być sprawa priorytetowa, bo jak komentuje Jacek Jońca przykładowo lepiej już wyciszyć głos, a efekt jest fatalny. A jak komentuje Andrzej Twarowski to najlepiej włączyć głośniki na cały regulator i delektować się pięknem komentarza sportowego. Ty uważasz, że na TVN7 lecą śmieci, a wielu uważa takie ligi jak japońska czy koreańska, które Ty oglądasz za śmieciowe (ja nie). Więc szanuj czyjeś zdanie, naaprawdę. Jeśli innym użytkownikom będzie przeszkadzać rozpiska, to nie będę jej robić. Na razie widzę, w sumie niepotrzebne pochwały, bo to nic wielkiego :D  Ale dzięki. Już chyba ze dwa lata robię takowe. Zresztą, Umkwatata, skończmy ten bezsensowny pojedynek.

 

Ktoś wyżej pisał o rozpiskach 11. Jeśli ktoś mnie nie uprzedzi, też mogę zacząć robić. A tak poza tym wszystkie rozpiski macie na 2x45min.info, satkurier.pl czy www.taksiegra.com ;) Jakby ktoś nie wiedział, polecam.

Dzięki Artek za cenne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie jestem w stanie zrozumieć tego, że w Eurosporcie skróty Bundesligi są z komentarzem, w Eleven magazyny lig są z komentarzem, a w Canal+ magazyn ligi angielskiej jest emitowany bez. Za mało jest ludzi znających się na Premier League w redakcji Canal+ :)? Poza tym dziwne, że o naszej ligowej piłce magazynów jest bez liku, a o angielskiej nie mógłby powstać choć jeden?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie jestem w stanie zrozumieć tego, że w Eurosporcie skróty Bundesligi są z komentarzem, w Eleven magazyny lig są z komentarzem, a w Canal+ magazyn ligi angielskiej jest emitowany bez. Za mało jest ludzi znających się na Premier League w redakcji Canal+ :)? Poza tym dziwne, że o naszej ligowej piłce magazynów jest bez liku, a o angielskiej nie mógłby powstać choć jeden?

 

Tak samo jak teraz nie chce się stworzyć magazynu na wzór Sport+ Extra z omówieniem angielskiej, LM i LE np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za Eleven w nc+ powinna być uzależniona od wysokości aktualnego abonamentu bez opcji dodatkowych.

Ktoś ma abonament 60 zł z C+ powinien dopłacać,a pozostali z abonamentem 70 zł i więcej Eleven za darmo.

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinno być tak, że mam ścieżkę (jak w Europie, może w Elevenie tak zrobią jak się ich będzie cisnęło na tt i fb) do wyboru - i mam komentarz albo stadion. Nieważne czy to skróty czy mecz...natomiast narzucanie mi stadionu mi się nie podoba, bo ja "oglądam" słuchając, bo pracuje i zerkam jednym okiem i odgłosy stadionu mi nic nie dają....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...