Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Durda od lat współpracuje z Eurosportem więc z umowami pewnie różnie jest. Jeśli chodzi o "ekspertów" to zdecydowanie nie trawie Jezierskiego i Przytuły chyba jak większość ludzi z forum z tego co widzę więc coś jest na rzeczy. Orłowskiego natomiast widziałbym u konkurencji przy hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jak jest obecnie z tymi prawami w Polsce:

 

Puchar Króla

Puchar Włoch

Puchar Niemiec

 

nc+ sporo zaoszczędziło więc jakby te prawa były wolne to powinni je brać.Niestety zapewne zamiast tego dostaniemy więcej ale do zapłacenia.Jeśli kanały Eleven będą dodatkowo płatne dla posiadaczy już przepłaconego C+ to będzie to wizerunkowa klapa na miarę startu nc+ i niezrozumiałej oferty za 119 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety NC+ straciło Rugby które pojawiło się na kanałach CP :/  dobrze że na razie są eleveny :) za darmo co później .... oraz jeszcze jedno czy ktoś wie co z NBA ?

nc+ nie stracila praw do rugby bo o ile pamietam oni nie mieli praw do mistrzostw swiata od bardzo dawna a pokazywali wczesniej puchar 6 narodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że się dogadali z Eleven( chociaż komentatorzy są bardzo słabi) :-|  :/ Nie ma co marudzić bo mamy wiecej meczów.Przynajmniej NFL będzię  też można obejrzeć.Ciekawi mnie jak będzie wyglądała sytuacja z NBA?Mam nadzieję że zostanie w Canal+ i NSportach, a w ciągu tygodnia będzię wiecej transmisji live.Jeszcze są prawa do NHL czy F1 więc było by + dla NC+ postaranie się o nie.Poczekamy zobaczymy.Bardzo dobrze że Eleveny są dostępne za free dla abonentów paczki Canal+ bo to oni płacą więcej do abonamentu.Dobrze że NC+  zaczyna wyciągać wnioski i zaczyna słuchać w końcu ludzi.Oby tak dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje luzne przemyslenia po weekendzie - jak czytam to forum to nie wierze, naprawde chcecie wyrzucic Debinskiego czy Orlowskiego ??! Przeciez to czolowka nc+. Co Wam oni przeszkadzaja? Mnie na przyklad bardzo podoba sie zaangazowanie tylu komentatorow w obsludze ligi mistrzow czy europejskiej. Zadnego wyrzucenia z pracy. To jest najlepszy zespol komentatorow w Polsce. popatrzcie na Eleven, wedlug mnie tam tylko mozna sluchac Swiecickiego tak na prawde. Miroslawski i cala reszta to ludzie ktorzy dopiero sie ucza.

Ogladalem tez te mecze Eurobasketu weekendowe w Eleven i stwierdzam ze tam jedynie Piotr Szeleszczuk jest dobry do sluchania, reszta bardzo bardzo cienko. Poza tym, drugi polfinal pokazali z odtworzenia ?!!? a w finale ucieli transmisje bezposrednio przed wreczeniem pucharu dla Hiszpanii. Cale to Eleven to amatorka i oby nie wykupili NBA. Nikt tez nic nie mowi o prawach do PLK, czyli Polskiej Ligi Koszykowki, ktos cos wie na ten temat ? Z tego co wiem to prawa Polsatowi sie skonczyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w temacie dwa zdania. Z Cyfrą, nc plus jestem od bardzo dawna. Jako kibic piłkarski w zeszłym roku byłem happy - wszystkie najważniejsze ligi zagraniczne, polska, Liga Mistrzów Liga Europy, Nba nawet rugby. Po pojawieniu się kanałów Eleven martwiłem sie ze bedzie lipa z okrojona ofertą sportowa w tv i koniecznoscia ogladania popzrez strone internetową. Po tym jak dołaczyli Eleveny do nc plus jestem prawie szcześliwy (bo jeszce brakuje F1 i muszę płacić za iple) - podział lig na kilku dystrybutorów daje większe możliwosci obejrzenia meczy bo canal plus nie mial możłiwosci pokazać wszystkiego a teraz jest większy wybór. I za ten wybór jestem skłonny zapłacić nawet więcej niż 20 PLN - bo co to jest teraz dwie dychy? Już tak nie płaczcie że nie bedziecie płacic dodatkowo - dziadujecie jak diabli. A i jeszcze jedno: śmiejecie sie że Canal Plus pokazuje golf. A ja go ogladam i bardzo polubiłem- sadząc po tym ze w trakcie transmisji pojawiaja sie reklamy których wcześneij nie było wychodzi zę sporo ludzi ogląda te transmisje.

Edytowane przez Tiesto12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe Eleven to na razie amatorka pełną parą - wygląda to wszystko tak, że poszli w ilość (za to dość spory plus), a jakość jest dla nich na razie bez znaczenia. Mega opóźniony start na jakichkolwiek platformach tv, słabi komentatorzy, bardzo słaba jakość obrazu.

 

Jeżeli potwierdzą się prawa na przyszły rok (np. F1), to dwa kanały będzie mało.

 

btw NBA w Eleven byłoby na bank lepiej "opakowane" jeżeli chodzi o ilość transmisji - spodziewałbym się cj. 4-5 spotkań w tygodniu, jakieś b2b itp. No i na pewno komentatorem byłby Wojciech M., bo gdzie NBA, tam i on :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ilosc meczy NBA to w zeszlym sezonie bylo niezle (choc zawsze moze byc wiecej), co prawda w sezonie regularnym troche mniej niz poprzednio, ale w playoffs  bylo wiecej. przy nowych prawach to nalezaloby zwrocic uwage na tego typu kwestie jak lepsza jakosc HD czy komentatorzy mogacy komentowac z parkietu finaly NBA, niech lepsze miejsca dostana jak juz sa na meczach tam w Stanach bo ostatnio to przez slaba widocznosc to troche zmyslali, dostep do meczy transmitowanych szczegolnie przez ABC, TNT i ESPN a nie glownie z lokalnych telewizji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak komentator nie otwiera gęby to dla niego wielki plus.

Do [beep]ady posunął się red. Twarowski w "komentarzu" z derbów Londynu. Najpierw chciał wprowadzić zasadę, że sędzia POWIBIEN karać za całokształt a nie za zasługi (2. żółta za ewidentne koszenie). To dziecinada. To kłóci się z zasadami promowanymi w dzisiejszym futbolu (co zresztą Twarowski stale popiera)

Potem wyraził opinie, ze w PL juz po ptokach. Przejaw głupoty bo za chwilę MC stracił punkty. A do maja jak stąd do nieba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008, a czy komentatorzy CANAL+/nsport+ mają podpisane lojalnościówki z nc+? Nie wiem czy możesz na to pytanie odpowiedzieć, ale dążę do tego, czy w weekendy (gdzie pustka piłkarska w CANAL+), komentatorzy mogą ewentualnie komentować w Eleven/Eleven Sports. Na podobnej zasadzie jak np. Edward Durda komentuje w CANAL+ jak i w Eurosporcie.

 

Nie chodzi mi o wyrzucenie z pracy komentatorów, tylko o możliwość komentowania w nowych kanałach. Przecież argument taki, że w weekend mają co robić - Ekstraklapa (6 a nie 8 meczów), dodatkowo w środku tygodnia (co 2-3 tydzień) LM i LE (też mniej meczów, podział z Eurosportem) nie jest "argumentem". W zeszłym sezonie średnio w weekend było około 10 meczów więcej, a kadra nie uszczuplała.

 

Drugą kwestią byłoby, to czy Eleven by ich chciał p[beep]rnąć na weekend.

Umowy są chyba tak skonstruowane, że mogliby komentować w Eleven, bo tak jak piszesz - chociażby Durda robi mecze w Eusporcie. Ale po prostu Patryk Mirosławski chce tworzyć swoją, nową redakcje. Tak mi się wydaje.

 

@TimeSquare, no tak, bo mieszka we Wrocławiu i pracuje w Radio Wrocław :) 

 

Przyszła edycja P6N będzie w nc+. Umowa obowiązuje jeszcze przez dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dogadali się co do właczenia kanałów oraz udzieleniu sublicencji na LM piłakrzy i piłkarek ręcznych to może pokażą wspólnie NBA (np: po 3 albo 4 mecze tygodniowo każda ze stacji).

 

Nie wiem czy to dobry pomysł,choć już o tym pisałem bo jeśli w takie coś wejdą będzie nas to sporo kosztować....

"Eleven" + "Canal+" = spory wydat

Nie sądzę że "11"po 15 października nadal  będzie bezpłatna choć chciałbym by tak było....

Nc+ tylko zyskało na tym że straciło wiele praw sportowych trzeba to otwarcie przyznać...

Takie tam moje zdanie w tym temacie :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth - dopóki Eleven nie wejdzie do CP to niestety mogą z nami zrobić co chcą ;) Czyli zarządzać dodatkowej kasy za Elevena. Jeżeli będą w CP to jak nie będzie darmowy to duża ilość abo zostawi paczkę C+, albo całkiem przerzuci się na CP.

 

Mnie pociesza jedno, że na tt Elevena informują, że na player.pl będą dostępni cały czas to przynajmniej tam się wykupi (z numerem z TMobile jeszcze taniej) i to będzie tak opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze w lipcu pisali mi tak(reklamacja dotyczy wycofania kanałów C+Family 2 i C+Film 2)cyt.Odpowiadając na odwołanie od reklamacji dotyczącej nowej odsłony kanałów CANAL+,zarejestrowane...,uprzejmie informuję,że od 11 maja 2015 roku oferta programów z rodziny Canal+ została wzbogacona o nowe treści filmowe,rozrywkowe i sportowe.Jestem bardzo ciekawy czym Canal+wzbogaciło ofertę sportowo bo ja to widzę zupełnie inaczej.Ale pewnie sie nie znam a operator  ma racje skoro tak pisze.

 

Nie wiem czy to dobry pomysł,choć już o tym pisałem bo jeśli w takie coś wejdą będzie nas to sporo kosztować....

"Eleven" + "Canal+" = spory wydat

Nie sądzę że "11"po 15 października nadal  będzie bezpłatna choć chciałbym by tak było....

Nc+ tylko zyskało na tym że straciło wiele praw sportowych trzeba to otwarcie przyznać...

Takie tam moje zdanie w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...