Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna kwestia, wielu abo nie wie, że C+ stracił, te 3 ligi. Mam na myśli takich co oglądają mecz od czasu do czasu. Oni się zorientują w połowie września, że coś nie gra :P Albo po magazynie Sport+. To też nie mała grupa (mam kilka starszy osób w swojej rodzinie - facetów) i oni trzymają paczkę C+, żeby zobaczyć np. Gran Derbi. Jeżeli tego tram nie będzie to wywalą paczkę C+ - to bardzo proste.

 

Do tej pory nc+ miała monopol (i już pomijam, że olewali nas coraz bardziej - mniej spotkań czy brak multiligi LM) i nie było żadnej alternatywy, więc jakby tego nie robili i kibice i Janusze, a teraz po prostu wyrasta ciekawa oferta gdzieś indziej. Weźcie pod uwagę ile oni spotkań pokażą a ile pokazuje nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. NC+ dobrze wie jaka jest moc tych niszowych lig i dlatego wydzwaniali i na szybko, na siłę starali się przedłużać umowy ludziom nierzadko kłamiąc 'że liga hiszpańska NA PEWNO zostaje z nami'

 

Dokładnie, ta zwłoka z La Liga to jak dar z nieba dla NC+. Co dzień tysiące umów się przedłuża i każdy dzień zwłoki to możliwość mamienia ludzi o trwających przetargach itp. itd

Nie jestem jasnowidzem i nie wiem co i jak tylko ciekawe ile umów zostało podpisane na paczkę C+ przez np. 2 osttnie miesiące przez tych co chcieli tam oglądać Real czy Barcelonę? Ciekawe czy wzięli by Canal+ wiedząc o braku La Liga? Pytanie retoryczne jak sądzę.

Dobrze, że przetarg na BPL jest jasny, bez żadnych dziwnych pośredników z ustalonym terminem. Tu zainteresowani abonenci nie będą już ściemniani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ktoś tu kiedyś napisał że "ekstraklapę" trzeba wspierać bo jest nasza.Ja mam inne zdanie wspierać to można polski przemysł bo go już prawie nie ma ,wszędzie tylko centra logistyczne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poczekamy rok-dwa i zobaczymy, jak będzie brylował ten słup na naszym rynku i czy nc+ będzie drukować swoje klepsydry! A La Liga jest u nas ligą niszową z tej prostej przyczyny, że mieszkamy w Polsce a nie w Hiszpanii i średnio 10 tys. widzów ich meczy u nas. O lidze włoskiej, francuskiej, belgijskiej i szkockiej to już w ogóle nie ma co wspominać.

 

Tak więc zagorzali fani tych niszowych rozgrywek - zamiast siedzieć tu i hejtować na forum czym prędzej uciekajcie z nc+, wypowiadajcie umowy przed terminem, ustawiajcie się w długie kolejki przed punktami sprzedaży nc+! Wszak dla tych waszych ulubionych meczów koszty zerwania umowy z nc+ przed terminem to pryszcz, to poświęcenie dla sprawy! Biegnijcie czym prędzej szukać Eleven w najbliższej kablówce albo na streamie u buka z laptopa podłączonego do telewizora na 1/4 ekranu lub zainwestujcie w PS4! Nikt po was płakał nie będzie, a już na pewno nie władze nc+! :jupi:

I cieszysz się z tego, że płacisz tyle samo za ofertę, z której ubyło aż 5 lig? Jeśli tak to gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać że nc+ została kasa która była przeznaczona na zakup praw, eleven natomiast swoje przychody rozłoży na opłaty z 1, 2 platform plus z sieci kablowych

Nie zapominaj, że dużo więcej kosztowały ich prawa do Ekstraklasy. A to jeszcze nie koniec wojny z Eleven o prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie ze niektórzy maja kablówkę i tam pakiet C+,znajomy już zrezygnował z tej paczki a miał taka możliwość i czeka na dołączenie kanałów 11.Ile jest takich abonentów którzy kupili paczkę C+SPORT w kraju,obstawiam ze dużo.On akurat jest fanem LL .

Na te chwile powiedzial ze nie będzie tyle bulił za te paczkę C+,(40zl),a bez l.mistrzów się obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawni są co niektórzy twierdząc że La Liga to liga niszowa :D ja wielkim fanem ligi hiszpańskiej nie jestem, ale strata tej ligi to duży cios i niedołączenie Eleven do swojej oferty NC+ BARDZO odczuje po nadesłanych wypowiedzeniach już wkrótce.

 

Dokładnie, wystarczy spojrzeć kto w dwóch ostatnich latach wygrywał Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Jeśli komuś wydaje się, że La Liga to tylko El Clasico, to bardzo słabo zna się na piłce. Polecam, tym bardziej, że następna kolejka obszernie pokazywana będzie w Eleven, żeby popatrzeć na taki mecz Atletico - Sevilla. Powinniście zmienić zdanie na temat tej "niszowej" ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać że nc+ została kasa która była przeznaczona na zakup praw

Nie zapominaj, że dużo więcej kosztowały ich prawa do Ekstraklasy. A to jeszcze nie koniec wojny z Eleven o prawa.

 

Że nie wspomnimy iż ta niby kasa nie została po prostu zainwestowana w biznes który musi się rozwijać.

Ciekawe w co teraz NC+ włoży tą kasę panie @Krzyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze kolega kingofsouth. Mnie też to dotknęło i przedłużyłem umowę. Po prostu teraz cena nie jest adekwatna do zawartości. Może się to komuś podobać lub nie, ale NC+ będzie tracić klientów. Płacąc blisko 100 pln szału nie ma. Gwoździem do budowanej trumny jest strata La Liga. Zresztą wystarczy poczytać posty w dziale CP. Ludzie zmieniają operatora.

Mając wiedzę o braku ligi hiszpańskiej, nie przedłużyłbym umowy. Raz, nie za te pieniądze i nie na dwa lata. Mi pozostaje czekać na wolne okienko transferowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem od samego początku posiadania tej opcji premium czyli od 2009 r tylko i wyłącznie dla ich oferty filmowo-serialowej,moją prywatna oglądalność ligi zawsze zaczynała się od ligi polskiej a kończyła na mało atrakcyjnej dla mnie lidze francuskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko w wersji mobilnej, albo jak rzucisz przeglądarkę na połowę ekranu to zmienia się MENU i po kliknięciu w ">" nadal widnieje hiszpańska. Natomiast w full wersji nie ma to fakt - teraz to zauważyłem, bo mam na połowę ekranu. Jednak po kliknięciu przekierowuje na główną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na to spojrzał od strony biznesowej. NC+ ma około 2,5 mln abonentów, z czego jakaś część przyszła ze względu na piłkę za która trzeba zapłacić powiedzmy 100zl (tak wiem że ceny są rożne ale dużo osób ma prestiż itd.) Jeżeli przez takie zubożenie oferty stracili by 10 tys klientów to jest 0,4% czyli prawie nic to w skali roku daje to 12 mln czyli prawie tyle ile kosztowały prawa do LaLiga a co by było gdyby w jakimś okresie czasu odeszło 200 tys (8% abonentów wydaje się być realne, oczywiście nie od razu ale powiedzmy w ciągu 12 miesięcy) ludzi, to w skali roku jest już strata 240 mln. Pytanie czy ich na to stać? Czasem lepiej nie zarobić nic na prawach a nie dopuścić do straty klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się to komuś podobać lub nie, ale NC+ będzie tracić klientów. Płacąc blisko 100 pln szału nie ma. Gwoździem do budowanej trumny jest strata La Liga. Zresztą wystarczy poczytać posty w dziale CP. Ludzie zmieniają operatora.

 

I gdzie niby pójdą? Do solorzy, którzy nie mają ŻADNEGO kontentu premium? Prosze Cie, nie bądź śmieszny. Nc+ ma ukształtowaną liczbę abonentów w okolicach 2 mln i są to ludzie, którzy świadomie wybrali tą platformą z uwagi właśnie na kontent premium filmu oraz sportu. Ci ludzie w tym momencie nigdzie się stąd nie ruszą, bo w dalszym ciągu mają LM, ekstraklasę i ligę angielską na swojej platformie. Jedyne o co będą walczyć to niższa cena abonamentu przy przedłużaniu umów. A jeśli do oferty dołączy te amatorskie Eleven to nikt ani przez chwilę nie pomyśli o odejściu.

 

NC+ ma około 2,5 mln abonentów, z czego jakaś część przyszła ze względu na piłkę za która trzeba zapłacić powiedzmy 100zl. Jeżeli przez takie zubożenie oferty stracili by 10 tys klientów to jest 0,4% czyli prawie nic to w skali roku daje to 12 mln czyli prawie tyle ile kosztowały prawa do LaLiga a co by było gdyby w jakimś okresie czasu odeszło 200 tys (8% abonentów wydaje się być realne, oczywiście nie od razu ale powiedzmy w ciągu 12 miesięcy).

 

200 tys. powiadasz? Zadaje Ci proste pytanie. Gdzie taka liczba abonentów by przeszła? Napisałeś, że jakaś częśc 2,5 mln osób ma nc+ ze względu na piłkę. Nie "jakaś", a zdecydowana większość. Pozostała część jest w nc+ dla kontentu premium filmowego. Gdy człowiek ma w nosie jedno i drugie to bierze solorzy i płaci 50zł i ma podstawowe kanały. Z nc+ w tym momencie odejdzie mały odsetek ludzi (tak jak to bywa od dobrych 2 lat przy każdym wyniku kwartalnym ). Jeśli nc+ dołączy Eleveny to nie odejdzie choćbyułamek promila z tych twoich 10 tys. klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare weź pod uwagę, że jak teraz nie włączą Elevena, a włączyłby ich CP to są już ugotowani, bo premium oznacza wybór, a za chwilę w C+ wyboru nie będzie (po 20 w ndz. masz gołą ramówkę, a co będzie w zimie ? - 5 spotkań BPL i nic więcej...) To nie jest żadne premium...Oni priorytetowo muszą dołączyć 11, bo pewnie BeIn zapoda tam swoją angielską, jak ją łyknie za rok, a wtedy dołączenie 11 do nc+ może już nie być takie proste.

 

C+ słynął z dobrych lig i polskiej i był wybierany, teraz została mu tylko angielska (LM nie ma co liczyć, bo tego nigdy nie było w Cyfrze+ a miała się doskonale, więc wartość tego produktu jest jaka jest). Od lat przełączjąc kanały miałeś: polską, angielską, hiszpańską, włoską i francuską + magazyn Sport+. Jak ostatnio go oglądałem to zał było patrzeć 25 min angielskiej a potem pół h skrótów PL, które już zapodowały kolejno Liga+ i L+Extra...

 

Tak więc wielu odda tę paczkę, bo nie będą mieli wyboru, jakiego nie dawał im CP. Eleven po prostu będzie nowym Canal+Sport i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda Eleveny - spoko. Pytanie tylko KTO ZA TO ZAPŁACI. Bo jeśli myślą że za 3-4 dni wyjadą z super-newsem ELEVEN W NC+ za jedyne 20zł na miesiąc to mogą mnie pocałować w d.

 

No i to jest właściwe pytanie. Tutaj jest teraz zadanie nc+, aby właściwie rozegrać pakietem kanałów Eleven. Moje zdanie jest takie , że dla abonentów całości paczki Canal+ te kanały powinny być za free. Dla pozostałych cena powinna być adekwatna do oferty ( stawiam MAX 10zł ). Jeśli nc+ właściwie to rozegra to może na tym całym pojawienie się Eleven nawet zyskać. Co innego paczka Canal+, która straciła bardzo wiele z oferty.

 

Nawet 1 złotówki extra im nie dam, bo dlaczego mam płacić extra za to co dotychczas miałem w cenie ? Warunki umowy zmieniły się bez mojej wiedzy ?

 

Nie przesadzaj, bo dodatkowe pakiety ( tj. HBO czy Cinemax ) możesz sobie dobrowolnie włączać i wyłączać w trakcie umowy. Nie musisz zmieniać warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nc+ straci Premier League po 8 latach odchodzę i przejdę tam gdzie takowa liga będzie. Bajki dla synka znajdę w każdym pakiecie na każdej platformie, a tylko tego oprócz sportu potrzebuję, bo filmy i tak jadę z neta...

 

Dziś program tv, jutro oferta.

Dwa dni temu Arab z Bein pisał że La Liga w Eleven, to się śmiali że [beep] i [beep]. Po 24h La Liga trafiła do Eleven.

A ponoć wczoraj coś o CP pisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak straca Lige Angielska to tez sie nic nie stanie.

Ludzie zostana dla LM .Ekstraklasy i żuzla.

Znaczy stanie się...NC+ będzie mieć jeszcze wieksze zyski a klienci mniej kasy w portfelach.

 

80 zl na miech to nie sa żadne niebotyczne pieniadze.

Z tamtymi trzema ligami to było az śmiesznie mało.

Teraz będzie w sam raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darbo

Wyjaśnij mi sens przejścia abonenta nc+, który jest tutaj dla piłki, do solorzy. Wytłumacz mi to, bo dla mnie to nie jest logiczne.

@Intermario

Jeśli utracą za rok ligę angielską to będzie oznaczało ich koniec. To ta liga zaraz obok LM i ekstraklasy robi za największy magnes wśród ludzi. Razem jest warta tyle ile La Liga, Serie A i Ligue 1 razem wzięte.

 

Za kilka miesięcy przetarg na Premier League. Jeśli przegrają, to mogę nazwać się szczęśliwcem, bo umowa kończy mi się dokładnie miesiąc po zakończeniu sezonu Premier League. Czyli po prostu oddam sprzęt i przejdę tam gdzie będą

rozgrywki które preferuję. W chwili obecnej, widząc co się dzieje, wolałbym że PL kupiło Eleven/Bein, wtedy przechodząc dostałbym z powrotem to co nc+ teraz straciło.

LM przez lata oglądałem tylko od fazy pucharowej i dam radę, a Ekstraklapę raz widziałem 2 lata temu podczas hitu chyba Lech - Legia i zasnąłem w połowie meczu. Tyle w temacie.

 

No i widzicie. Stracili La Ligę ? NIC SIĘ NIE STAŁO. Stracą angielską ? NIC SIĘ NIE STAŁO. Nadal będą zarabiać.

Przez takie myślenie zaczynam się zastanawiać czy aby niektórzy tu nie są konsultantami nc+ próbującymi walczyć w obronie swojego pracodawcy, bo naprawdę NIE ROZUMIEM jak może Was interesować czy i ile NC+ zarobi ZAMIAST

co Wy będziecie oglądać.

No chyba że zasada 0 kontentu to Wasz cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darbo

Wyjaśnij mi sens przejścia abonenta nc+, który jest tutaj dla piłki, do solorzy. Wytłumacz mi to, bo dla mnie to nie jest logiczne.

@Intermario

Jeśli utracą za rok ligę angielską to będzie oznaczało ich koniec. To ta liga zaraz obok LM i ekstraklasy robi za największy magnes wśród ludzi. Razem jest warta tyle ile La Liga, Serie A i Ligue 1 razem wzięte.

 

@TimesSquare ale to dlatego jest tyle warta co C+ przyłożył się do jej opakowania - po prostu. Masz magazyny przed kolejką, masz skróty w sb wieczorem itd. Inne ligi nie mogły liczyć na takie opakowanie. Jak teraz taki 11 opakuje swoje ligi, już nie mówiąc o ogromnej ilości spotkań - to dopiero się może okazać co C+ miał i stracił, albo nie wykorzystał w pełni potencjału. Zobacz jak BeIN pokazuje te ligi zagranicą - nawet lepiej niż nasz C+ BPL....Nc+ tak samo nie wykorzystywał potencjału LE i tak można w kółko niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem ci, że tenże fan futbolu czyli np.ja bez zająknienia uciekam do CP jezeli 11 kupi BPL.

Bo ogladanie 11 zapewne wyjdzie taniej u Zygmunta. I zapewniam cię, że LM nie zatrzyma mnie fana BPL przy NC+ skoro w CP będzie taniej. Tak samo jak LM nie spowodowała do niedawna że uciekłem z Cyfry do N.

O paczce C+ bez BPL nawet nie wspominajmy bo ona wtedy leży i kwiczy.

 

Pełna zgoda. Bez BPL Canal+ traci jeszcze więcej niż przy stracie Serie A, Ligue 1 i La Ligi. I jeśli tak się stanie to przejście do solorzy jest w pełni zrozumiałem w tym momencie.

 

Pamiętajmy jedno. Jest to temat "SPORT W NC+". W momencie dodania kanałów Eleven do nc+ oferta sportowa staje się jeszcze lepsza od tej co była jeszcze w maju. Jeśli nc+ dobrze to rozegra, to może wyjść szczęśliwą ręką w całym tym zamieszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...