Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czytaliście list stosowany do TVP Sport podczas pierwszego meczu Barca Elche? totalna kompromitacja tyle powiem.

 

Natomiast Atletico Real i Szpaq szczególnie powiem "Królewski powrót Torresa do Madrytu" tak jakby na złość pewnej części Madrytu jednak wolałem Szpaq niż Madridiste Iwańskiego który 50 razy powie Cristiano Ronaldo a o innych piłkarzach w ogóle nie wspomni.

 

Co do Borka dla mnie ten gość to taki odpowiednik Kuźniara w TVN gość zachowuje się identycznie przerywa wszystkim uważa się za Boga w studio jest stronniczy jeździ po Lewandowskim aż przesadnie szkoda że jego nie można zawiesić by np Kowalczyk poprowadził jakiś czas studio

 

Iwanski to jest kibic Barcelony, przynajmniej z tego co kiedys opowiadal ;)

 

@olis tu i tu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwański i Żewłakow tylko nie wiem czy obaj bracia czy tylko jeden to także wielcy kibice Białych ale stronniczy Iwański mówi że nie ale to słychać.

Ciekawe kto będzie komentować 21 stycznia

 

 

Mecz Chelsea komentował bodajże Węgrzyn ale dostał widowisko jednostronne i weź tu komentuj jednostronny mecz :brawo: . Szkoda że Przemek nie komentuje La Ligi tylko głownie Angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Skrzyński jako reporter nc+ w Katarze.

Dobry ruch, chociaż nc+ powinno się zainteresować prawami do mistrzostw na zasadzie sublicencji, gdyż ilość spotkań prezentowanych przez TVP nie zadowala wielu. Kilka dodatkowych meczów byłoby trafnym uzupełnieniem, przy dużej ich ilości w trakcie dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hicie weekendu zawiódł MC, nie pierwszy raz zresztą. Dla mnie za kadencji Pellegriniego brak postępu w grze tego zespołu. Przy takim potencjale, nazwijmy to, transferowym nie udało się stworzyć zgranego monolitu. Paradoksalnie przekleństwem tego zespołu jest... Aguero. Jakiś czas temu natknąłem się na ciekawy artykuł w "Piłce nożnej", w którym pokazano, że ten napastnik musi mieć pomoc innego wysokiego zawodnika, nie jest w stanie sam grać w ataku, co najlepiej pokazało dzisiejsze spotkanie. Niestety dzieje się to kosztem gry drugiej linii. Arsenal coraz lepszy, niestety bez Szczęsnego, który prawdopodobnie na dłużej stracił miejsce w składzie.

Komentarz Rosłonia i Rudzkiego jak zwykle na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy City pokonało ostatnio jakąś wielka ekipe? W lidze mistrzów są tylko dzięki temu że Roma nie dowiozła 1:0 u Ruskich a potem City ich ograło na ich stadionie.

 

Za miesiąc liga mistrzów a oni przegrywają z przeciętnym Arsenalem. Z Barca pierwszy mecz nie zagra Toure którego jak widać brakuje to standardowo Messi będzie zabierać piłke Aguero. City robi duży krok w tył za tydzień Chelsea a Barca wraca na właściwe tory.A całkiem niedawno Pellegrini wysyłał komentarz z ostrzeżeniem że będą mieć tyle samo pktów a w meczu bezpośrednim będą liderem a na obecną chwile jest -5 a może być -8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal coraz lepszy, niestety bez Szczęsnego, który prawdopodobnie na dłużej stracił miejsce w składzie.

 

Trzeba było nie cwaniakować. Na szczęście nigdy z bramkarzami nie mieliśmy problemu w kadrze, tak więc, jak nie Szczęsny to Boruc albo Fabiański.

 

Ciężko cokolwiek powiedzieć o Ospinie na tę chwilę... Dwa mecze na zero z tyłu, ale on miał raptem kilka podań w swoim kierunku, bo na pewno nie było żadnego groźnego strzału ;)

Na razie jak najbardziej na plus z całą obroną, ale czas pokaże bo mam wrażenie, że jest mega niepewny.

Co nie zmienia faktu, że Wojtek na kilka meczów na 100% się pożegnał z bramką- oby nie do końca sezonu....

 

ps. Te numery karty, które pojawiają się na lidze angielskiej w każdej połowie to jest mega przegięcie... Naprawdę uwazają, że zwalczą przez to streaming ? Przecież każdy rozgarnięty będzie używał swojego deka i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fikcję jest jednak rada - nauka, bo oglądalność telewizyjna jest całkiem dobrze badana i opisana.

Wystarczyło tylko, to jedno zadanie, że "oglądalność telewizyjna jest całkiem dobrze badana i opisana" - to też jest fikcja i nawet nie próbuję tego do końca czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, przecież to jest tylko prognoza! Nie wiem ilu ludzi ma te telemetry załóżmy, że 50tys rozmieszczone jakoś proporcjonalnie, aby odzwierciedlić mniej więcej całą populację. Ale to jest tylko prognoza, z próbki 50 tys. ustalamy oglądalność dla 40 mln. Nie sądzę, aby było to bardzo precyzyjne. Jakistam ogląd daje, ale za bardzo wszyscy wierzą w te badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiafan wygrana nad CSKA wiele by nie zmieniła. Druga kwestia to kiedy mieli wygrać z wielką ekipą? Skoro grali ze słabszymi. Wiem Everton słaby, Southampton słaby, Bayern, Roma, Manchester United, Liverpool.

Zresztą, przecież to Premier League, tutaj każdy może wygrać z każdym.

Mecz zawiódł, ale to nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Bońkowi się chyba pomyliły funkcje. On nie jest prezesem prywatnej filmy, który może sobie wybierać gdzie pójdzie. Jest osobą publiczną, prezesem PZPN i ma obowiązek chodzić do wszelakich mediów. PZPN - to nie jest Prywatny Związek Piłki Nożnej. Ale on myśli, że jako prezes może reklamować bukmacherkę, więc w innych sprawach też tak sobie będzie wybierać i uznawać tylko niektórych. Za taką nową jakość PZPN to ja dziękuję. Tym zachowaniem nawet niweczy dobre rzeczy które zrobił. Bo nic mnie tak nie drażni, jak [beep]owanie, bufonada osób publicznych. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby to Lato powiedział, że dobrowolnie zrezygnował z Euro 2020 bez konsultacji z nikim? Przecież byłby zjechany przez wszystkich że wariat, że [beep], sam rezygnuje, nie daje kibicom szans na następne emocje w Polsce. Chyba nie mamy wątpliwości, jaka by była medialna reakcja. A co ludzie pisali w komentarzach, kiedy to zrobił Boniek? Że dobrze, rozsądnie, zrozumiała decyzja, pełne poparcie itp. Dziennikarskie klakiery to samo. Oglądałem Kołodziejczyka w Asie wywiadu i się zgadzam z nim. Jestem zawsze za tym żeby za dobre chwalić, a za złe ganić. Większość ludzi niestety wyznaje zasadę, że albo tylko chwali osoby które popiera, albo tylko gani przeciwników. Nawałka też się dziwnie zachowuje. Był chyba we wszystkich możliwych telewizjach, nie może tylko jakoś trafić do C+? Przypadek, czy jakaś dziwna niechęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler: Haha 1700 - Sporo przesadziłem. Oni zakładają, że te 1700 gospodarstw odzwierciedla całą Polskę. Jakby tego precyzyjnie nie wykonali to i tak budzi to spore wątpliwości, że jest to reprezentatywne i bardzo naciągane, że akurat tak jest. A potem są z tego wyniki, że 250 tys. oglądało mecz Lecha z Legią... Dalece optymistyczne te ich metody. Ale skoro biznes telewizyjny to akceptuje? :D - Wszak nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roozpiskaaaaaa :D

 

PRIMIERA DIVISION:

Sobota, 24.01:

15:55 | Canal+Sport | Cordoba - Real Madryt (P.Laboga - K.Węgrzyn)

17:55 | Canal+Sport | Elche - FC Barcelona (Ż.Żyżyński - R.Jezierski)

19:55 | Canal+Sport | Atletico Madryt - Rayo Vallecano (A.Marchliński - L.Orłowski)

 

Niedziela, 25.01:

16:55 | Canal+Sport | Athletic Bilbao - Malaga (P.Laboga - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Family | Valencia - Sevilla (Ż.Żyżyński - M.Murawski)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 23.01:

20:25 | nSport+ | Nice - Olympique Marsylia (R.Dębiński - S.Białas)

Sobota, 24.01:

16:55 | nSport+ | Lille - Monaco (K.Marciniak - S.Białas)

Niedziela, 25.01:

20:55 | nSport+ | Saint-Etienne - PSG (T.Smokowski - T.Wieszczycki)

 

 

SERIE A:

Sobota, 24.01:

20:40 | Canal+Family | Lazio Rzym - AC Milan (G.Milko - T.Lipiński)

 

Niedziela, 25.01:

14:55 | Canal+Sport | Inter Mediolan - Torino (F.Surma/K.Bandych - T.Lipiński)

20:40 | Canal+Family | Fiorentina - AS Roma (F.Surma - T.Lipiński)

 

Poniedziałek, 26.01:

20:55 | nSport+ | Napoli - Genoa (G.Milko - F.Surma)

 

 

NBA:

Piątek, 23.01:

02:00 | Canal+Sport | Dallas Mavericks - Chicago Bulls (W.Michałowicz - M.Dydek)

Sobota, 24.01:

04:00 | Canal+Sport | Portland Trail Blazers-Washington Wizard (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Niedziela, 25.01:

21:30 | Canal+Sport | Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder (M.Łopaciński - C.Trybański)

Poniedziałek, 26.01:

01:30 | Canal+Sport | Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

 

Uprzedzam pytania, Wolski i Glen na urlopach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...