Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+ to się stacza i stacza. Niech zrobią normalne ceny za pakiet Canal+ (20-25zł za całą paczkę), ewentualnie rozdzielenie sportu i filmu za 10-15zł, bo inaczej nikt nie będzie tych ich kanałów oglądał i zniknął z rynku.

To wygląda tak - tracimy najlepsze prawa, ale żeby nie było, że nic nie robimy, to macie siatkówkę, macie golf, ręczną, regaty.... Teraz jeszcze wyjechali z pucharem Rosji - jak chciałbym oglądać takie kontenty, to bym sobie kupił pakiet w CP za 20zł, a nie płacił za Canal+. Tak więc myślę, że za rok mogę też się pożegnać z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podwyżkę zrobił na ich miejscu... Szczerze, to wolałbym, aby robili 2 lige polską, niż jakieś ruskie gnioty... Jeszcze trochę i można zrobić R.I.P. nad C+ :razz:

 

 

Za rok, to się zmieni jak Kowalski włączy Canal+ Sport, a tam Puchar Rosji, zamiast Ligi Mistrzów.

 

Kowalski to za rok będzie w za :censored: stylu komentował LM, a nie ją włączał...  :popcorn::rofl: 

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podwyżkę zrobił na ich miejscu... Szczerze, to wolałbym, aby robili 2 lige polską, niż jakieś ruskie gnioty... Jeszcze trochę i można zrobić R.I.P. nad C+ :razz:

 

 

 

Kowalski to za rok będzie w za :censored: stylu komentował LM, a nie ją włączał...  :popcorn::rofl:

2 liga Polska i mecze takiego ŁKSu,Radomiaka czy Jastrzębia z pewnością miałyby kilkukrotnie wyższą oglądalność od pucharu rassiji ;)

 

 

moja umowa sie konczy w maju i jesli nie dadza jakiejs super oferty w stylu, same c+ za 15zł przy pakiecie podstawowym np 20 no to niestety sie pozegnamy

Edytowane przez eSeS44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się wyjaśni w pierwszych miesiącach 2018 roku kiedy to poznamy nadawców na polskim rynku rozgrywek La Liga, Serie A oraz Ligue 1 od sezonu 18/19, jak i na koniec roku 2018 lub na początku 2019 kiedy to poznamy wyniki przetargów na Premier League i Ekstraklasy od sezonu 19/20. Nie ma sensu teraz pisać, że Canal+Sport już jest trupem czy coś w tym stylu. To, że obecnie nc+ przechodzi kryzys nie oznacza, że w przyszłych latach nie zadziała pozytywnie i nie pozyska czegoś wartościowego. Nasze pisanie niczego tu nie zmieni, tak samo jak nie zmieni tego odejście panów Twarowskiego i Smokowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupują praw to źle, jak kupią to jeszcze gorzej. Nie rozumiem. Przecież każdy zdrowo myślący człowiek wie, że to nie zastąpi LaLigi, ale przynajmniej zapcha czas antenowy podczas, gdy żadna inna liga nie gra :P

Lepiej, gdyby obniżyli abonament (a powinni to zrobić już dawno, bo stracili ponad 50% ramówki!), zamiast kupować takie gnioty. Podnosić to potrafią, ale gdy stracą prawa to głowa w piasek i tyle ich widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. I mogliby wprowadzić jakieś nowe programy. Dziennikarzy mają 4 razy więcej niż Eleven, ludzi na zapleczu teź ze trzy razy więcej, a to jednak stacja Patryka Mirosławskiego robi Deadline Day, a nie Canal+...

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki sentyment do Canal+ i od lat kibicowałem im w najważniejszych przetargach.

Eleven posiadam oczywiście od samego początku, ale dla mnie zawsze była to stacja nr 2 (nawet mimo posiadania ligi hiszpańskiej w swojej ofercie).

 

W tej chwili Canal+ to dla mnie trup. Bez pomysłu, bez perspektyw. 

Teoretycznie mogą się lekko odbić wykupując ligę hiszpańską, do tego zachowując Ekstraklasę i Premier League, ale nie bądźmy naiwni - to się nie wydarzy.

 

Z drugiej strony - czy serio jest się czym martwić?

Realizacja kanałów sportowych (nie licząc Canal+) naprawdę poszło w ostatnich latach mocno do przodu. Eleven fantastycznie się rozwija, platforma Cyfrowego Polsatu staje się bardzo atrakcyjna dla kibiców piłki nożnej... jest życie po Canal+. Myślę, że to będzie lepsze życie. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to kompletne dno pod względem technicznym jakość obrazu HD - pikseloza, bitrate tylko 7 Mb/s, a jakość dźwięku to szkoda nawet komentować.

Subskrybuje powyższe kanały jedynie ze względu na mecze La Ligi.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Electrixxx, dlatego trzeba się cieszyć. Canal+ spocżęło na laurach i przestało się rozwijać.

 

@begos, jak chcesz się na siłę czepiać, to ok - stacja Eleven to rzeczywiście kompletne dno bez perspektyw:) nie to co Canal+ - świetlana przyszłość przed nimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli ja za dyszkę dostaje tyle spotkań, fajnie opakowanych to naprawdę nie potrzeba jakości 4k, żeby rozkoszować sie meczem, a ludzie, którzy ciągle narzekają na jakość Elevenów naprawdę nie rozumiem. OK. czasami jakieś zacięcia są, ale trwają one sekundę bądź 2, a tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...