Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, ze odchodzą, bo oni czuja to samo co wiele osób tutaj piszących, czyli:

- zjazd L+ czy L+E, porównanie tych programów teraz a 10 lat temu te historyczne ogląda się świetnie

- studia do LM jakieś nijakie, te pierwsze z 2013 miały iskrę, a tera w zasadzie "musimy, musimy..." z reszta wybrany mecz Bayernu i będą "musieli" 2 min poświecić na Juve i Barcelonę

- brak nowych programów ligowych, bo ja lifestylowych nie oglądam, nudzi mnie to a interesują mnie konkrety

- obniżenie poziomu dla tzw gimbazy czyli publiczność, ekstraklasa po godzinach itd.

- myśle ze oni oglądają Eleven i taki Eleven Gol bije na łeb aktualne programy C+ i pod katem checi i merytoryki - Twaro i Smoku to właśnie taki zapał i pasja jak ludzie z Elevena, pewnie im się przypominają stare dobre czasy

- utrata praw, pewnie najlepiej wiedza jak są szanse na ich odzyskanie

 

Ja tam w internety w ich wykonaniu nie wierze. Stawiam tez na CP albo Elevena ewentualnie nowa platforma, bo jakby się zmyli pojedynczo ale we dwójkę??

O matko, ale bzdury :D Naprawdę Wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bein i Dazn byłoby fajną alternatywą, ale skoro prawa są wykupione już to z czym oni niby mieli by wejść? Chyba że hiszp, fra i włoska bo polska i angielska jeszcze 2 sezony pełne,  a niemiecka dopiero co wykupione przez eleven- ale to trochę bieda na początek dla takich koncernów

 

@plockier

ale że niby co ;]

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weszłaby jakaś nowa marka to musieliby kosztować ~15 zł, żeby być konkurencyjnymi w stosunku do ES. Eleven + druga paczka nadal wyjdzie taniej niż C+.

A ekstraklasa ze swoimi wymaganiami finansowymi i "poziomem" pewnie skończy w końcu w dedykowanym kanale.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Przecież właśnie o tym napisałem, że takie Bein nie ma z czym wejść a Ty się prujesz o kasę i bajkopisarstwo...

Nawet jak nic się nie zmieni to już mamy rozstrzał od nowego sezonu na polsat(gdzie na 100% będzie LM dodatkowo płatna) +eleven+nc+ z ligami, więc chyba oczywiste, że w perspektywie czasu fajnie by było by wpadła jedna telewizja i zaczęła zgarniać wszystko razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowisko nc+ na facebooku

 

Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski zdecydowali się kontynuować swoją dziennikarską karierę poza platformą nc+. Ich decyzja nie miała nic wspólnego z sytuacją na rynku sportowych praw telewizyjnych. Platforma nc+ posiada prawa do Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA do końca tego sezonu (maj 2018), a także do LOTTO Ekstraklasy oraz angielskiej Premier League do końca sezonu 2018/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...