Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obwiniam tutaj C+ za tę sprawę z nielegalnymi transmisjami w barach.

Chodzi o to że mają produkt, którego nie mogą wykorzystać w 100%.
Eleven jednego razu zapodawał jednocześnie 3 mecze ligi włoskiej LIVE a innym razem zapodał 10/10 meczów La Liga.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy zobaczymy , nie spekulujemy . Wydaje mi się ze niezależnie od LM i LE priorytetem powinna być Premier League , Ekstaklasa( piłka krajowa ) i powrót La Ligi i Ligue1. Za jakiś czas kończy się przetarg na F1 która kiedyś była w dawnej cyfrze + także może się dziać na rynku. O innych dyscyplinach już nie pisze :)Dopuki nie ma oficjalnych wyników nie spekulujmy ze tak czy tak. Kasa od abonentów wpływa co miesiąc , stracili 3 ligi + jakiś % Ekstraklasy także kasę mają! Myśle ze eleveny nie maja aż tak dużo abonentów, dlatego robią promocje także nie sądzę aby to wszystko utrzymały :)

Wsz przegrali a nagle odzyskaja coś? Zrozum że kasy nie ma, wszystko idzie do centrali we Francji a tam jest jeszcze gorzej. Problemy mają wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań pisać bzdury, że kasy nie mają. Gdyby tak było nie startowali by w przetargu. Polsat ich przebił i tyle, podobnie jak we Francji.

Wszystkie prawa od MP&Silva były nie do wyjęcia. Przegrali dwa przetargi, na LM i La Ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę, że niektórym kończą się umowy terminowe (np. mnie w styczniu) i nie wiem czy poczekam do końca sezonu 2017/2018 płacąc bardzo wysokie ceny za nc+. Na razie się nie unoszę ale może być tak, że będę zmuszony wybierać pomiędzy Premiership a LM. A jako, że jestem abonentem Plusa myślę, że raczej CP w tym wypadku wygra.

 

Dokładnie to dotyczy mnie. Kończy mi się jakoś luty - marzec ;) I też nie przedłużę specjalnie z powodu 1/4, 1/2 i finału...Trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po utracie LaLigi dziurę wypełnili prawami do Copa del Rey, to może po utracie praw do UEFA Champions League zakupią… UEFA Women's Champions League :D Zawsze to jakaś różnorodność :P I liczenie się również z płcią przeciwną w sporcie, a nie ciągle tylko faceci ;) Chyba dotąd jeszcze żadna telewizja w Polsce tego nie pokazywała. Przynajmniej ja nie przypominam sobie. Skoro Polsat po utracie NFL wzięło kobiece LFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mocna konkurencja w postaci Eleven, to i Polsat wyczuł okazję i zrobił skok na miłośników piłki. I też nie wierzę, że Eleven mając 4 topowe ligi zagraniczne i kilka innych ciekawych praw(w tym F1), nie podniesie cen za swoją paczkę,

 

Czy Eleven podniesie cenę?

Tak, ale raczej dopiero gdy pozyska Ekstraklasę!

 

Mój operator za pakiet Eleven pobiera 5, 9, 11 i 16 zł. A to oznacza, że pobierając nawet 5 zł to pewnie zarabia. Taka różnica (od 5 do 16 zł) pokazuje, że operator znacznie mniej płaci Elevenowi "od abonenta", niż ciągnie od klienta. Nawet jeśli Eleven podniesie cenę operatorowi, to u dużych graczy przy obecnych cenach (16 zł) operator ma z czego brać :D

 

Ruch z LM dla Polsatu to świetna sprawa, gdy na rynku Eleveny. Teraz Polsat Sport jeszcze lepiej uzupełnia się z Elevenem, Eurosportem i TVP. A to wszystko w jednym dekoderze, przy w miarę dobrych cenach (w porównaniu z nc+).

 

Ja z Canal+ u swojego operatora rezygnuję już we wrześniu. Tym bardziej, że ceny w kablu kosmiczne. Nie będzie żal, gdy pakiet coraz gorszy. I taka prawda.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport pokazywało mecze Medyku Konin w tych rozgrywkach w poprzednich latach.

Ale jedna drużyna, to nie to samo co pokazywanie całej ligi z odpowiednią otoczką ;)

 

A nc+ ma chyba jeszcze jakieś kobiety dziennikarki od piłki nożnej, więc przynajmniej do czegoś by się nadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś, tylko Daria i Paulina z merytoryką zadawanych pytań wciągają nie jednego męskiego dziennikarza piłkarskiego nosem. Sonia za to jest słaba do tej reporterki piłkarskiej.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ i piłka nożna kobiet :D Poziom kobiecej piłki nożnej to dno. Jeśli to na serio z tym substytutem LM to się nie dziwię, że abonenci NC+ płacą takie pieniądze za swoje pakiety... Nawet jakby ładnie opakować za przeproszeniem g....o i powiedzieć, że to kontent premium to część ludzi to łyknie popijając jedynką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś, tylko Daria i Paulina z merytoryką zadawanych pytań wciągają nie jednego męskiego dziennikarza piłkarskiego nosem. Sonia za to jest słaba do tej reporterki piłkarskiej.

Dla mnie jakieś, bo nie znam ich z imienia i nazwiska i doświadczenia ;) I jakieś nie w sensie, że byle jakie, średnie, itp., tylko jakieś wymieniając kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reporterki to na pewno nie jeden facet przełączyłby kanał tylko aby zobaczyć świetną Darię.. Jak już jesteśmy przy kobietach i piłce nożnej, polecam obejrzeć na YT Turbokozak z Katarzyną Kiedrzynek która gra w PSG.. super dziewczyna. :D

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to dotyczy mnie. Kończy mi się jakoś luty - marzec ;) I też nie przedłużę specjalnie z powodu 1/4, 1/2 i finału...Trudno :)

 

Ok. A teraz tak kończy Ci się umowa w marcu z NC+ i podpisujesz umowę z Polsatem 24 czy 30 miesięcy i co dalej? Myślisz, że Polsat poda w marcu szczegóły gdzie będzie pokazywana LM? No chyba nie liczycie, że na TV Polsat czy na Polsat Sport jakieś dobre mecze pokażą o ile w ogóle na tych kanałach pokażą LM oprócz oczywiście polskiej drużyny. Za dużo ich ta LM kosztowała aby oddać w tej cenie co teraz abonent płaci. Na pewno coś wykombinują, jeżeli nie PPV to stworzą nowe kanały dodatkowo płatne a Ty podpisując w marcu umowę na pewno we wrześniu za nie dopłacisz chcąc je uruchomić.

 

Podsumowując nie lepiej przedłużyć umowę na najkrótszy możliwy termin (12 miesięcy) z pakietem niższym nawet kosztem C+? Możesz też na 1/4 i 1/2 uruchomić C+ z możliwością wyłączenia. I tak pewnie wyszło by taniej utrzymać pakiet NC+ od września do marca i we wrześniu podpisać umowę z Polsatem dublując się niż od razu podejmować decyzje w marcu gdzie jeszcze na pewno nie wiadomo jak to będzie wyglądało.

 

A może Polsat policzy i stwierdzi, że udostępni innym swoje kanały LM i wyjdzie taniej bez zmian platformy? Sam mam dylemat co zrobić aby mieć tą LM ale na to jest za wcześnie, żeby cokolwiek robić dlatego spokojnie trzeba to przeczekać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, Polsat zbyt dużo się wykosztował za prawa do LM i LE aby zwróciło się im to nadając na zwykłych kanałach. Nie wydaje mi się aby to poszło w PPV, raczej otworzą 2-3 nowe kanały sportowe za które każdy abonent polsatu bedzię musiał dodatkowo dopłacić.

Te kanał też pewnie będą udostępnione dla posiadaczy innych sieci. Nie zdziwiłbym się jak klient który ma canal+ tylko dla LM (np ja) usuwając C+ z oferty i zostawiając tylko opcję start/comfort/extra dopłaci jakieś 10-20zł za kanały dla LM wyjdzie mu to taniej niż na kwocie abonenckiej niż posiadając C+ z LM w NC+. Wtedy owca będzie cała - klient zostanie w nc+ i owca cała - Polsat sobie to zamortyzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, Polsat zbyt dużo się wykosztował za prawa do LM i LE aby zwróciło się im to nadając na zwykłych kanałach. Nie wydaje mi się aby to poszło w PPV, raczej otworzą 2-3 nowe kanały sportowe za które każdy abonent polsatu bedzię musiał dodatkowo dopłacić.

Te kanał też pewnie będą udostępnione dla posiadaczy innych sieci. Nie zdziwiłbym się jak klient który ma canal+ tylko dla LM (np ja) usuwając C+ z oferty i zostawiając tylko opcję start/comfort/extra dopłaci jakieś 10-20zł za kanały dla LM wyjdzie mu to taniej niż na kwocie abonenckiej niż posiadając C+ z LM w NC+. Wtedy owca będzie cała - klient zostanie w nc+ i owca cała - Polsat sobie to zamortyzuje.

Tylko znajac nc+ kanaly dodatkowe z LM bedzie mozna dodac tylko posiadajac opcje canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za dodatkowe kanały z LM (bo nie wierze przy wygranej Cyfrowego Polsatu w inne rozwiązanie)nie jest najgorsze w tym wszystkim. Obawiam się , że może zapomnieć o jakości HD i co do komentarza też mam wątpliwości , nie wspominając o chodź by jednej transmisji 4K z LM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A teraz tak kończy Ci się umowa w marcu z NC+ i podpisujesz umowę z Polsatem 24 czy 30 miesięcy i co dalej? Myślisz, że Polsat poda w marcu szczegóły gdzie będzie pokazywana LM? No chyba nie liczycie, że na TV Polsat czy na Polsat Sport jakieś dobre mecze pokażą o ile w ogóle na tych kanałach pokażą LM oprócz oczywiście polskiej drużyny. Za dużo ich ta LM kosztowała aby oddać w tej cenie co teraz abonent płaci. Na pewno coś wykombinują, jeżeli nie PPV to stworzą nowe kanały dodatkowo płatne a Ty podpisując w marcu umowę na pewno we wrześniu za nie dopłacisz chcąc je uruchomić.

 

Podsumowując nie lepiej przedłużyć umowę na najkrótszy możliwy termin (12 miesięcy) z pakietem niższym nawet kosztem C+? Możesz też na 1/4 i 1/2 uruchomić C+ z możliwością wyłączenia. I tak pewnie wyszło by taniej utrzymać pakiet NC+ od września do marca i we wrześniu podpisać umowę z Polsatem dublując się niż od razu podejmować decyzje w marcu gdzie jeszcze na pewno nie wiadomo jak to będzie wyglądało.

 

A może Polsat policzy i stwierdzi, że udostępni innym swoje kanały LM i wyjdzie taniej bez zmian platformy? Sam mam dylemat co zrobić aby mieć tą LM ale na to jest za wcześnie, żeby cokolwiek robić dlatego spokojnie trzeba to przeczekać i tyle.

 

Ja nie rezygnuję z nc+, a jeśli zrezygnuję to nie będę miał żadnej TV. Natomiast chodzi o to, że rezygnuję z paczki C+ i biorę prawdopodobnie najniższy możliwy pakiet  z multiroomem, bo nie będę z powodu kilku dni meczowych kupował paczki za 50-60 zł. Angielską przeżyję, a polskiej nie oglądam, więc w zasadzie płacenie takiej kasy i to jeszcze za 50% ligi? Tak, dla mnie zakaz o 16 oznacza, że nie ma 100% ligi tylko 50%. Nie no dajcie spokój...Tylko w moim przypadku mogą mi robić problemy z nową umową, bo już teraz jak obniżałem ze 150 zł za ok. 110 zł to długo mi nie chcieli dać nic niższego :D Musiałem się produkować i nadyskutować, żeby odstrzelili mi HBO, Man-packi, a wyobraźcie sobie, że musiałem wziąć 8xC+ choć chciałem 6xC+, bo konsultant twierdził, że to i tak ta sama cena....Więc wyobraźcie sobie co będzie teraz jak bedę chciał zejść na 30-40 zł :D Ale jak mi nie pozwolą to trudno, olewam, że Cameleony i raczej pozbędę się płatnej TV na rzecz Netflixa, playerów i Ipli - wyjdzie mi i tak taniej, bo jeszcze mogę sobie to wyłączać jak mi się podoba.

 

W kwestii CP to liczę na Iplę, nie sądzę, że CP nie puści tego w Ipli, jak nawet Euro tam zapodał. Natomiast jeśli nawet w nc+ będą kanały z LM to jestem pewien, że będzie stary numer, że jak chcesz to ok, ale paczka C+ is must...więc...ja już profilaktycznie i tak paczce podziękuję i poczekam na Iplę :) Natomiast czy CP zapoda kanały z LM do nc+? Jakoś jestem sceptyczny, to już bardziej wierzę w zapodanie sezon pass w Ipli.

 

Naprawdę ostatecznie jak mnie nc+ zirytuje i będą robić problemy z groszową umową to wezmę tego CP + Elevena i tyle, ale to już taka mega ostateczność, jak nie będzie LM w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie są wykluczone dodatkowe kanały, które mogą być dostępne także w NC+. Polsat mocno zainwestował, więc musi mieć plan jak zrobić, żeby nie stracić,

 

Wg mnie to nie ma żadnego planu. Jakby niał to już byśmy o tym wiedzieli. Może kupili tylko po to, żeby odsprzedać część komuś innemu i jeszcze na tym zarobić, tak jak w przypadku Euro 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...