Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie, pogratulować - po raz kolejny - ludziom z C+ doboru transmisji. Trwa walka o LM a oni pokazują mecz pierwszej z ostatnią drużyną w tabeli, które o nic już nie grają. Tak, tak, wiem, koronacja itd. ale na to można się przełączyć zaraz po meczu, natomiast mecz Arsenalu, który - iluzoryczne ale jednak - ma jeszcze szanse na LM pokażą godzinę po zakończeniu kolejki. "Premierę" meczu Arsenalu niech sobie wsadzą "gdzieś", równie dobrze mogą tę "premierę" puścić za tydzień, gdy będzie trwał finał FA Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teleportacja na linii Poznań - Białystok jest szkoda, że fonia po drodze się zgubiła :-)

 

PS: i żadnego przeproszenia, że przez 2-3 minuty nie było fonii i nie wiadomo o czym mówili Smokowski i Węgrzyn, lepiej udać, że nic się nie stało :-) 

Edytowane przez kun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, przy okazji finału sezonu w PL przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku lat, gdy Chelsea wygrała LM, ale nie zmieściła się w top4 w Anglii i UEFA zmieniła przepisy, że zwycięzca LM gra w następnym sezonie niezależnie od wyników na koniec sezonu w swoim kraju.

 

No i tu mam pytanie do znawców. Biorąc pod uwagę, że Manchester United gra finał Ligi Europy, to czy ktoś się orientuje, czy jest teoretyczna sytuacja, że w jednym sezonie w LM może grać 6 drużyn z danego kraju? (4 pierwsze z ligi, zwycięzca LM np. z 5. miejsca w lidzie i zwycięzca LE z np. 6. miejsca w lidzie).

 

Edit: Już sprawdziłem. Max. 5 zespołów może być, udało się to raz, w zeszłym sezonie, drużynom hiszpańskim. Co nie zmienia faktu, że regulamin średnio sprawiedliwy, kończysz ligę na 4. miejscu, ale przez prymat przepisów UEFA nad przepisami krajowymi spadasz do LE, a drużyna słabsza od Ciebie w lidze zabiera Ci miejsce w LM.

 

A co do samych wczorajszych transmisji - 0:5, 3:0 i po emocjach, a w meczu Arsenal - Everton czerwona kartka w 14', sędzia Olivier dbający o to, by widowisko było do samego końca ciekawe, piękna bramka Ramsey'a i ostatecznie 3:1 na boisku, no ale C+ wie lepiej :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzynski cos pisal na Twitterze, ze nie mogli dać Arsenalu bo ich nie miało Sky.

Ale faktycznie wybór meczów i tak kiepski. Nawet mojego Man.Utd mi nje pokazali phi.a akurat grali jak z nut znowu,i to masa super utalentowanych graczy sie pokazało. Pogba kolejny genialny mecz, gol+asysta i juz czeka na final LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może już wiadomo czy jak nc+ straci prawa do LM to kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra będzie można nabyć w nc+? Widzę, że od niedawna znajdują się one w ofercie Orange więc już chyba nie są takie zamurowane wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może już wiadomo czy jak nc+ straci prawa do LM to kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra będzie można nabyć w nc+? Widzę, że od niedawna znajdują się one w ofercie Orange więc już chyba nie są takie zamurowane wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.

Coś takiego kiedyś znalazłem i to chyba jasna odpowiedź na Twoje pytanie: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie, poza Ligą Mistrzów interesuje mnie......1 liga  :D

Więc tak czy siak fajnie byłoby mieć te Polsaty na nc+ nawet jeżeli do LM byłyby odrębne kanały.

A jak nie to z chęcią p[beep]rnę pakiet Rodzinny za 20zl ;D

 

Coś takiego kiedyś znalazłem i to chyba jasna odpowiedź na Twoje pytanie: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8803

 

No raczej nie ma co się sugerować tym komunikatem.

"W raporcie rocznym Cyfrowy Polsat potwierdził, że stacje sportowe Telewizji Polsat – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight – są obecne na wyłączność tylko w jego ofercie i nadal nie będą dostępne u innych operatorów satelitarnych, czyli nc+ i Orange TV."

 

W Orange TV już są dostępne. Więc liczę, że to tylko kwestia czasu aż będą w nc+.

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange TV są wyłącznie w ofercie IPTV, w ofercie satelitarnej tych kanałów nie ma. 

 

Dołączenie kanałów Tenis Premium do nc+ sugeruje, że i LM będzie można oglądnąć, ciekawe jak wymyślą sobie opłaty za to. Oj taniej nie będzie, tego można być pewnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może już wiadomo czy jak nc+ straci prawa do LM to kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra będzie można nabyć w nc+? Widzę, że od niedawna znajdują się one w ofercie Orange więc już chyba nie są takie zamurowane wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.

Przecież w Orange jest również C+, więc co to za głupie gdybanie? Orange jest jak kablówka dlatego mają wszystko. LM nie jest skreślona w nc+, ale na pewno nie za sprawą udostępnienia PS czy PSE. Mogą stworzyć kanały specjalnie pod LM i tylko te udostępnić. Zygmuś jak nikt inny potrafi liczyć i zarabiać kasę, więc kto wie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODOLOŃSKI ROBERT 8/10 w Turbokozaku! Matko co tam sie wydarzylo XD I do tego 1 poprzeczka po drodze była, prawie wpadlo - byloby 9/10!

Podolinski ma bardzo dobrze ułożoną nogę, nie jeden piłkarz może mu tego zazdrościć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym artykule jest mowa o kanałach sportowych grupy Polsat a nie o dodatkowych serwisach typu ''Tenis Premium''. A to już różnica.

fizyk123 pytał o kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra w nc+, a nie o dodatkowe. Artykuł jest odpowiedzią na pytanie. Nie wyobrażam sobie żeby CP oddał swoje sportowe kanały za jakąkolwiek kwotę rywalowi bez uzyskania tego samego od nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tennis premium to będzie jednorazowa zapłata za cały sezon?

 

Jeśli już będzie kanał tennis premium to mogliby wrzucić sezon ATP 1000 też do tego

 

przydałby się jakiś pass na wimbledon np. za 10-15 zł...

 

reszta turniejów i tak jest na Eurosport w dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...