Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zmigrowałem z cyfry+ do Nc+.

Moje pytanie jest następujące:

 

Abonentem cyfry+ byłem od listopada 2008 roku. Od początku miałem dekoder Mediasat na własność. Czy muszę oddać ten dekoder przy wymianie na dekoder Ultra Box+?

Jeśli trzeba oddać dekoder własnościowy to istna klapa,ponieważ dwa miesiące temu dekoder mediasat się zepsuł i naprawa była kosztowna i dekoder ten zaniosłem do punktu który zbiera stare sprzęty i je utylizuje. Od kolegi dostałem w prezencie dekoder strong 6880.

 

Jak okaże się że trzeba zdać stary własnościowy dekoder i po prostu im go nie oddam, bo go nie mam, to dostanę dekoder ultra box+?

 

Dodam że za nowy dekoder będę płacił czynsz 10 zł miesięcznie a za pakiet Canal+ Silver za 64 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz używam dekoder z Cyfry (Philips, 250GB) i na pilocie ma on przycisk "TV", który służy do przelaczania pilota pomiędzy trybami pracy "dekoder" <-> "telewizor". Umożliwia to sterowanie obu urządzeń jednym pilotem.

 

Czy dekodery nc+ (interesują mnie turboBox i mediaBox) tez maja ten ficzer?

Z tego co widzę w instrukcjach obsługi to mediaBox ma przycisk "tv" ale taki z "kółeczkiem" który zwykle oznacza przyłączenie do/z trybu czuwania...

 

Ktoś mnie oswieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomo coś jak się przejdzie do nc+ ze sprzętem z cyfry multiroom (2karty, 1 dekoder ich drugi swój) co nastąpi po 18 miesiącach? Czy wymienią dekodery na te n-kowskie, czy jednak trzeba będzie za nie zapłacić? A może dalej będzie można ciągnąć na 2 niezależnych dekoderach z 2 kartami? Konsultanci nie byli w stanie udzielić mi takiej odpowiedzi co po tych 18 miesiąsach ze sprzętem który dierżawimy za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam take pytanie :

- posiadam dekoder fergusona ariva 102e oraz Multiroom clone+

teraz "jesli"podpisuje umowe z nc+ to jaki dekoder mam wybrać (http://ncplus.pl/oferta/dekodery)

 

"Dekodery wchodzące w skład platformy nc+

mediaBOX+ (Turbodekoder HD z nagrywarką 3740SX)

turboBOX+ (Turbodekoder HD z nagrywarką 500 GB 5720SX oraz Monsterbox 1 TB 5720SX)

ultraBOX+ (dekoder HD z nagrywarką 250 GB 5800SX)

BOX+ (dekoder HD 5800S, dekoder HD PVR-Ready 2849ST, dekoder HD 2851S oraz 2850ST) "

 

 

pytanie jest proste dla kogos kto sie zna ,wiec prosze o odpowiedz z jakim dekoderm mi to bedzie działac na 2tv,czy moze kupic jakis inny ?,licze na pomoc bo jak mi podpowiecie to tak zrobie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomo coś jak się przejdzie do nc+ ze sprzętem z cyfry multiroom (2karty, 1 dekoder ich drugi swój) co nastąpi po 18 miesiącach? Czy wymienią dekodery na te n-kowskie, czy jednak trzeba będzie za nie zapłacić? A może dalej będzie można ciągnąć na 2 niezależnych dekoderach z 2 kartami? Konsultanci nie byli w stanie udzielić mi takiej odpowiedzi co po tych 18 miesiąsach ze sprzętem który dierżawimy za friko

Mi akurat konsultant sam powiedział ( bez pytań co będzie po 18 miesiącach ) że jak Pan dalej będzie zainteresowany to będzie można przedłużyć umowę na tym samym dekoderze i MR jak dotychczas. Także pożyjemy zobaczymy ale myślę że przez te 18 miesięcy mamy na razie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder powinienes dostac w 2-3 dni. Jezeli nie dostales to tam dzwon bo mozliwe ze cos nie tak jest z umowa. Ja jednego dnia 3 razy akceptowalem ta sama umowe i trzy razy czytali mi aneksy do umowy zanim w koncu umowa zapisala sie w systemie. Bardzo prawdopodobne ze poprostu.... nie masz tej umowa ktora podpisywales czy akceptowales telefonicznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...