Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiciak, Owszem, w obu przypadkach soft Carbo, tylko że mediaBox+ ma inna kolorystykę, ale kwestia czasu i stare Boxy również będą śmigać na nowych kolorach. :D

 

 

No własnie w instrukcji obsługi obu dekoderów na nc+ widac że powinny mieć tą samą kolorystyke. No zobaczymy...

Ja na razie jestem na Pace PVR 500...ale mam nadzieję, że szybko ucieknę z tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja też mam dekoder Sagemcom po Cyfrze, przeszedłem do nc+ (pakiet Platinum) i interesuje mnie, czy kanały które się pojawią zamiast nPremium 5 kwietnia będą mi działać na moim dekoderze? Specjalnie wziąłem taki pakiet, aby mieć całą piłkę nożną (do tej pory na nPremium pokazywali także piłkę nożną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę z przykrościa stwiedzic ale cały start nc+ nie został przygotowany pod żadnym względem.

1 softy do dekderów powinny być dostępne juz w dniu startu oferty i jesli klient zamawia abonament w którym wystepuja usługi internetowo-multimedialne to powinni sprzedawac tylko z dekoderami spełniajacymi te wymagania, nie że dzis klienci dowiaduja sie że część uslug nie będzie dostępna ( to za co do ch....y placimy) to tak jakby kupic mercedesa bez drzwi które może kiedyś będą.

2 wszystkie kanały w nowej ofercie na jednej ale całkowicie innej liscie tylko pod nc+ bo dzis to jeden wielki bałagan w dek. po n jest polsat hd w cyfrze nie ma ( chore) dotyczy to tez innych programów.

3 ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie.

Czy ktoś się orientuje, który dekoder jest lepszy...Pace PVR BOX+ HD 500 GB, czy turboBOX 500 GB?? Bo zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

 

Bez porównania turbodekoder jest lepszy pod każdym względem ale ja bym wziął mediabox+ mam go i jest swietny

 

EDIT

 

pakiety internetowe są od pakietu GOLD na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zamówiłem przez telefon dekoder turbobox+ i przed chwilą kurier go przywiózł, na opakowaniu napisane jest pvr hd a spojrzałem na stronie ze pvr ma niby 250 gb a turbo 500gb. Jak sprawdzić ile tak naprawdę ten mój dekoder ma pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...