Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy przy wymianie dekoderów dostane nową kartę? mam teraz bialasa i nie wiem czy wlozyc obecna karte do pudelka
tak ja dostalem karte N

 

I mam takie pytanie czy w tych dekoderach od nc (sa to podobno nboxy?) jest mozliwosc ustawienia sterowania pilotem i dekodera i tv. ? Pace tak mialo Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a u Mnie znowu jakis problem :/ Co jakis czas wyskakuje czerwone okienko z informacja o miejscu na dysku ze mam pousuwać jakies materialy. 85% wolnego"Ilosc wolnego miejsca jest niewystarczajaca ... chodzi o turboboxa.Wedlug mnie jest to 500gb ale martwie sie czy nie wpakowali mi 250 ?? Dodam ze mam chyba z max 2 filmy i troche zaprogramowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie...bo nie mam telewizora HD...

 

Ja tam mam TNK HD czy jak to się nazywa na działeczce w głuchej dziczy: tu las, tu pole, tu... o ja [beep]olę! Na serio: po zmianie z tej prostszej wersji TNK, kupiłem ten duży biały odbiornik HD (nie pamiętam oznaczenia) i podpiąłem go pod mały TV 4:3 na werandzie. Wszystko działa bez problemu. Nawet kanały HD, oczywiście po odpowiednim downscalingu. Whatever it means. Ale kto by się tym przejmował na działce, na werandzie podczas grillowania i setek piwa wypijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na turbo i na "mydelniczce" można utworzyć własne listy kanałów, jednak nr kanałów się nie zmieniają tzn jak np TVN normalnie ma nr 1 a Ty na swojej nowej liście ustawisz sobie go na pozycji np 7 to tylko przyciskami up/down możesz dojść do pozycji 7 lub wciskając 1(*), jeżeli wciśniesz 7(*) to przełączy Ci na Polsat.

 

(*) chyba po użyciu klawiszy numerycznych na pilocie "wyskoczy" ze swojej listy kanałów i przejdzie do głównej - ale tego nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z N do nc+ interesuje mnie wymiana białego dekodera na taki z nagrywarką.

  1. Czy mogę to zrobić w punkcie nc+ bez zabawy w odsyłanie, kurierów itp. Jest gdzieś lista takich punktów ? Bo chyba nie w każdym można zdać dekoder.
  2. Narzucają taki dekoder, czy mogę wybrać, np. turboBOX+ albo żaden :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...