Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest najlepszy dekoder w ofercie nc+?

Teraz w cyfrze posiadam Sagemcoma, z którego w ogóle nie jestem zadowolony. Strasznie wolny dekoder, mało funkcji i nie ładne menu.

Po przejściu do nc+ chcę wymienić dekoder, ale nie wiem na jaki. Cena w tym wypadku jest sprawą drugorzędną. Mógłby ktoś doradzić, jaki obecnie jest najlepszy dekoder w ich ofercie? Dobry obraz, dużo funkcji itp.

Zauważyłem, że dużo osób z was posiada Pace PVR Box+. Ale w ofercie Canal+ Platinum dostępne są tylko dwa dekodery turboBOX+ i nowy mediaBOX+? Który z nich jest lepszy?

Czekam na propozycje i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam multiroomu. Tak teraz patrze, że w Canal+Gold za 49 zł jest dekoder PVR Box z nagrywarką 250 GB. Może mnie konsultant źle zrozumiał i taki mi wyślą. Wychodzi na to, że za np ADB2549 nic nie powinienem płacic w pakiecie platinum. A taki dekoder by mi wystarczył ponieważ nie będe nic nagrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do Canal+Platinum i zamówiłem dekoder bez nagrywarki za 49 zł. Czekam na kuriera, Sagemcoma oddam w APSie. Więc widocznie nie trzeba brac turboboxa lub mediaboxa

No, może i nie trzeba ale na nagrywarce mi też zależy więc zostają te dwa.

 

A jak z jakością obrazu między turboBOXem a mediBOXem? Gdzieś na forum czytałem, że jakość obrazu na mediaBOXie nie jest wcale rewelacyjna, jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a u Mnie znowu jakis problem :/ Co jakis czas wyskakuje czerwone okienko z informacja o miejscu na dysku ze mam pousuwać jakies materialy. 85% wolnego"Ilosc wolnego miejsca jest niewystarczajaca ... chodzi o turboboxa.Wedlug mnie jest to 500gb ale martwie sie czy nie wpakowali mi 250 ?? Dodam ze mam chyba z max 2 filmy i troche zaprogramowanych...

wlasnie co jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, możesz wymienić dekoder w dowolnym punkcie oznaczonym "Punkt Serwisowy", wybór dekodera będzie uzależniony od pakietu, który wybierzesz podczas migracji w APS :D

 

Przy przejściu z N do nc+ interesuje mnie wymiana białego dekodera na taki z nagrywarką.

  1. Czy mogę to zrobić w punkcie nc+ bez zabawy w odsyłanie, kurierów itp. Jest gdzieś lista takich punktów ? Bo chyba nie w każdym można zdać dekoder.
  2. Narzucają taki dekoder, czy mogę wybrać, np. turboBOX+ albo żaden :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz wymienić dekoder w dowolnym punkcie oznaczonym "Punkt Serwisowy", wybór dekodera będzie uzależniony od pakietu, który wybierzesz podczas migracji w APS :D

 

Przy przejściu z N do nc+ interesuje mnie wymiana białego dekodera na taki z nagrywarką.

  1. Czy mogę to zrobić w punkcie nc+ bez zabawy w odsyłanie, kurierów itp. Jest gdzieś lista takich punktów ? Bo chyba nie w każdym można zdać dekoder.
  2. Narzucają taki dekoder, czy mogę wybrać, np. turboBOX+ albo żaden :smile:

 

a mogł bym wymienic dekoder dodatkowy 5800S na ten box+ z mozliwoscia podpiecia dysku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawialem niedawno z konsultantem z dzialu technicznego w miare "kumatym" i powiedzial mi ze w przyszlosci mysla wprowadzic jeszcze jakis nowy dekoder w ktorym mozna by sobie listy samemu ukladac ..tak myśle czy to blef..czy jest cos na rzeczy a to niewątpliwie bylaby w tej platformie rewolucja!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka dają te same. Nbox ma fabrycznie zablokowaną wielkość dysku. Do 24 godzin pojemność powinni zwiększyć

A czyli wszystko jest ok tylko musze czekac jakby na "aktywacje" wielkosci dysku? Mozna gdzies to potem sprawdzic czy juz jest ok? . Dzw do technikow ale skonczylo sie na ...oddać do punktu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...