Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tak wyglada, ze to wycofanie to ściema bo po co by aktualizowali starego turbacza? Jeśli faktycznie próbują naciągać ludzi na tak żałosne metody to ta firma idzie na dno...

Ps. Póki co to ich nowość jest mega słaba. Mało przejrzysty gadżet i czekam bardziej na backward epg

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wyglada. Niby akcja jest, ale chyba nic konkretnego poko co. Na infolinii powiedzieli mi ze nie ma dla mnie oferty a w punkcie pani zaproponowała mi wymianę turboboxa (za którego już płace piątaka) na mediaboxa albo wifi za kolejna piątkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MonsterBoxa po n-ce z dyskiem 1 TB. Cały czas, gdy dostaję rachunek na dekoder lub na pocztę e-mail informują mnie o wymianie dekodera. Ja jednak nie mam zamiar, gdyż działa on dobrze bez żadnych zwiech itp. Dopóki coś w nim się nie zepsuje, to nie wymienię.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie względem dekodera wifipremiumbox+. Posiadam najnowszą wersję oprogramowania oraz połączenie wifi. I tu moje pytanie. Czy podczas przełączania klawiszami prog +- z lewej strony po środku powinno być widoczne logo kanału tak jak podczas wybierania kanału klawiszami 0-9? Ja podczas przełączania prog+- nie mam loga z lewej strony nad nazwą kanału, a na kilku zappingach na Youtube widziałem takowe loga. Czy da się je jakoś włączyć? Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie na temat dekoderów.

Obecnie posiadam multirooma Cameleona jeden dekoder mam swój Vu duo drugi wifi box.

Wydzwaniają mi z BOK w celu przedłużenia umowy, być może przedłużę umowę ale, chciałbym zmienić tego wifi boxa na coś lepszego(twardy dysk) ale, koniecznie musi obsługiwać kartę cameleona. Jaki obecnie dostępny sprzęt w NC+ będzie w miarę dobry,  twardy dysk, wifi  a zarazem obsługiwał cameleona?

Edytowane przez alpin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to na moim koncie widnieją dwa dekodery

1. Box+/HD SAGEMCOM DSI83

2. wifiBox+/ SAGEMCOM DSIW74 (MR)

 

Używam tylko tego drugiego bo mam swojego Vu duo,  Box+/hd leży w pudełku nieużywany.

Więc tak do końca nie wiem który jest główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

posiadam aktualnie nieaktywną kartę NC+ MIX z białego nboxa BSLA. Planuję aktywację karty na jesieni, a następnie przejście na abonament. 

 

Czy to ma w ogóle sens, jeżeli nc+ nie chce moich pieniędzy i wciska te ichniejsze cuda?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alpin. Jeśli chcesz mieć jak najdłużej niezależny MR i korzystać ze swojego sprzętu, to zapomnij o złomach od nc. Dobrze by było jakbyś całkowicie pozbył się tych dekoderów od nc.

 

Najchętniej tak bym zrobił ale, boje się, że kiedyś każą wymienić cameleony na karty parowane tylko z ich i dekoderami i zostanę z tymi swoimi sprzętem(nie tanimi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając sprzęt nc dostaniesz Caymana szybciej niż się spodziewasz. Tak czy owak, jeśli chcesz w przyszłości korzystać z nc na swoim sprzęcie, to będziesz musiał wyrwać od nich moduł CAM. Oczywiście o MR wtedy możesz zapomnieć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...