Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem swego czasu 3 dekodery turbo- czyli 2 razy wymieniałem i zawsze powodem było sypanie się dysku. Pochodził 2 lata i dysk się sypał. Nagrywało się wszystko z błędami dyskowymi- potem odtwarzanie się zacinało. Nie dało się używać- trzeba było wymieniać dekoder. Jeden raz dekoder mi umarł na "testing 11". Ciężko mi uwierzyć, że komuś działa dobrze 9 lat - chyba, że wyłącza go z prądu codziennie, ale to też nie jest dobre, bo codzienna procedura startowa dekodera też swoje robi.

No i pamiętam, że multiroom premium dość mocno obciążał procka- dekoder robił się mułowaty.

Co do tego wifi premium- jak go wprowadzali to było dużo narzekania - teraz jakoś nie słychać o nim za wiele, to chyba dobrze.

mam WPB ... wersja z dyskiem jest spoko ... jedynie co mnie drazni to pilot , bylem przyzwyczajony do tego z mediaboxa ... wiadomo moglby byc szybszy jak bialy z CP ... ale jak widac NC+ juz od 3 lat spi i nic nowego z dekoderami nie robi , przydalby sie wiekszy dysk , nagrywanie zdalne , nagrywanie w sieci , mozliwosc odtwarzania nagran w laptopie , skoro w sieci domowej w widze nagrania to mogliby odblokowac ich ogladanie wszedzie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie dlatego, że WP nadaje w miejscu i z parametrami CBS Drama.
Pora czekać na reakcję techników, aby zaktualizowali logo.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wielkości grafik logo mogli ujednolicić, teraz to masakra, każde logo w innej wielkości, nawet jak są oparte na tym samym schemacie np. Polsaty... Poza tym logosy powinny występować w wersji na ciemne tło a nie jasne, bo podczas przełączania mamy czarny ekran i czarne logo znika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefonował gość z nc+ i mówił, że mam w ciągu 10 dni w punkcie wymienić dodatkowy dekoder multiroomu - niebieska mydelniczka - na dekoder sagecom, ale nie podał typu. Ma to być spowodowane brakiem wsparcia technicznego mydelniczek i brakiem dostępu do nowych wspaniałych opcji nc+ wprowadzanych w 2017r. Ten dekoder u mnie sprawuje się OK, słyszałem złe opinie o sagecomach. czy ktoś coś wie na ten temat i co to za deka dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... słyszałem złe opinie o sagecomach. czy ktoś coś wie na ten temat i co to za deka dają?

Dostaniesz właśnie Sagemcoma. Jesli chcesz coś nowszego czyli Wifibox, to bulisz aktywację. Masz tematy o tych sprzętach. A tak wogóle nie musisz nic wymieniać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mydelniczka zgubila EPG i nie pobiera go na kanale ani 11 ani 15 (tu jakos nigdy nie pobierala). Jakas awarie maja i nie nadaja EPG? Dekodery podlaczone do sieci moglby je przez internet pobierac...

 

Edit: ruszylo jak wlaczylem dekoder glowny, moze to przypadek.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może podobne problemy na swoim Pace gdyż u mnie mimo zaprogramowania danej audycji np.serial  dwóch odcinków jeden odcinek zostaje nagrany a następny już nie.Albo w c+ vod nie ściągają się żadne filmy. A z koleji na vod + pisze komunikat  podczas próby aktualizacji oferty:Oferta nie zaktualizowana. Brak możliwości zamawiania .Spróbuj ponownie później.Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...