Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

jest szansa ustawienia wyższej rozdzielczości niż 576p?

Oglądam głównie mecze na C+ (sport i co tam jeszcze jest) i na komputerze czy to Chrome czy Firefox lub telefon Nexus 5X max co mogę ustawić to 576p

Trzeba coś wykupić by mieć min 720p lub 1080p? czy to jest max jaki dają i mówią że to HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

ok, dzięki za info, trochę bieda że tylko 576p

Inne pytanie, w histori zakupów mam pakiet 3h i 97h

W momencie przekroczenia 100h będę miał blokadę oglądania czy wykupi się jakiś inny pakiet? jak to jest?

Nic nie wykupywałem i pokazuje 100h (jest C+ w ofercie) ale ciekawi mnie co się dzieje po przekroczeniu  co i tak będzie mało prawdopodobne bo ja z tego korzystam tylko do oglądania meczy i to tylko ligi Angielskiej+Liga mistrzów (50 meczy w miesiącu jest nierealne do obejrzenia z tych lig :D )

@puucek

odpaliłem mecz o 17:07 i do 18 pobrało mi 168MB, a od 18 do końca pobrało 250MB, więc można przyjąć że mecz ~2h@576p to 500MB

Edytowane przez Interceptor1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, co masz w zwyczaju. Posiadacz 100 h, czyli w rozpisce "historia transakcji 3 + 97", nie ma możliwości dokupienia dodatkowego czasu. Po wyczerpaniu limitu, szlaban do końca okresu rozliczeniowego. Piątal jedynie dla niższych pakietów z 3h limitem. Dopłacają i mają to, co inni w standardzie, czyli w sumie 100h.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ludzi w błąd wprowadzają konsule, bo taką informację dostałem właśnie od nich i tyle. Ogarnij język z tekstami typu "Nie wprowadzaj w błąd" zwłaszcza tekst "co nasz w zwyczaju" Nie podoba się... to pisz inaczej, sprostuj, a nie bzdury pod moim adresem wypisujesz poraz to kolejny.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios bo to nie pierwszy raz kiedy zabierasz głos i wprowadzasz bład... kto w miarę śledzi forum to widzi. Druga sprawa, że "odszczekujesz" czasem ludziom jak piszą o info, które dostają od konsuli, że oni najmniej wiedzą i nie trzeba im wierzyć... a sam przekazałeś niesprawdzone info :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłączałem kilka razy tą usługę przez kilka dni urlopu i wiem jedno.

Tak chorej usługi nie widziałem nigdy i u nikogo.

Jakieś limity pod sesji, jakieś limity urządzeń, masakra.

Za każdym włączeniem nc+ go robi zapisy urządzeń [ przeglądarka ] co już jest chore samo w sobie.

Na dziś mam 4 zapisy w tym 3x Chrome i raz Mozilla i nie idzie odpalić tej usługi bo wielkimi czerwonym literam jak byk pisze że przekroczyłem dopuszczalną ilość zamian urządzeń :/

Chciałbym zrozumieć ten limit, ale przekracza to moje pojmowanie takich serwisów.

Najlepsze jest to iż wyznaczono mi datę kiedy to będę mógł podmienić urządzenie na 01.09 :roll: heh dobre sobie.

 

Czyli według nc+ go mam się [ można wpisać każde słowo zwane niecenzuralnym ] bo jak śmiałem tyle razy nawet nie korzystać tylko próbować  ich super hiper serwisu.

Brak słów.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłączałem kilka razy tą usługę przez kilka dni urlopu i wiem jedno.

Tak chorej usługi nie widziałem nigdy i u nikogo.

Jakieś limity pod sesji, jakieś limity urządzeń, masakra.

Za każdym włączeniem nc+ go robi zapisy urządzeń [ przeglądarka ] co już jest chore samo w sobie.

Na dziś mam 4 zapisy w tym 3x Chrome i raz Mozilla i nie idzie odpalić tej usługi bo wielkimi czerwonym literam jak byk pisze że przekroczyłem dopuszczalną ilość zamian urządzeń :/

Chciałbym zrozumieć ten limit, ale przekracza to moje pojmowanie takich serwisów.

Najlepsze jest to iż wyznaczono mi datę kiedy to będę mógł podmienić urządzenie na 01.09 :roll: heh dobre sobie.

 

Czyli według nc+ go mam się [ można wpisać każde słowo zwane niecenzuralnym ] bo jak śmiałem tyle razy nawet nie korzystać tylko próbować ich super hiper serwisu.

Brak słów.

Ilosc urzadzen jest wina silverlight'a na ktorym strona działa. Kazde usuniecie cookies powoduje przypisanie przegladarce innego kodu zabezpieczajacego, przez co logowanie wykrywa to jako nowe urzadzenie.

Data? Przeczytaj regulamin nc+go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nC+ GO w obecnej formie to totalny badziew:

1. Chore zasady i ograniczenia - jak sie logowalem 1szy raz 2 dni temu na tablecie to niewierzylem wlasnym oczom - wedlug nC+ przegladarki sa traktowane jako oddzielne urzadzenia - Dfq? Spisalo dane ze uzywam nC+ GO przez FF. Czyli jak odpale na tym samym tablecie nC+ GO w np. Chrome to bedzie juz 2gie urzadzenie :crazy::facepalm:

 

2. 100 godzin ogladania na miesiac dla 1 konta? Tez jakis zart. Nie rozumiem dlaczego w tym aspekcie jest w ogole jakies ograniczenie. Skoro boja sie, ze ludzie beda czerpac korzysci (nie wiem - np. ktos odpali w barze obraz z tableta na TV itp.) to po co to wprowadzali?

 

3. Jakosc - TV LIVE tylko 576p ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...