Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie jak oceniacie jakość oglądanych na żywo programów? Bo wg mnie działa to tragicznie, na łączu 25 Mbit/s występują u mnie regularne przycinki co kilka minut. I tak na różnych kanałach. Co do mojego łącza internetowego to jestem pewny, że jest OK - sprawdzałem na różnych serwerach. Czy im brakuje pasma, czy mają za słabe serwery, czy jeszcze coś innego? Przecież jakość transmisji nie jest nawet HD, więc to powinno dobrze chodzić nawet na słabszych łączach.

Edytowane przez beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam pytanie jak oceniacie jakość oglądanych na żywo programów?Bo wg mnie działa to tragicznie .........Przecież jakość transmisji nie jest nawet HD....

Mylisz się polecam zagłębić się w temat :D

Łącze 80Mb/s przeglądarka IE

 

 

Przykład nr 1

 

2016_02_22_211247.jpg

 

Przykład 2

 

2016_02_22_211822.jpg

 

"Tv na życzenie "

 

1111.jpg

 

Jak widać rozdzielczość jest w miarę "hd"  :D

Inaczej się ma sprawa z kanałami z pod szyldu Canal+ tam już nie jest tak kolorowo ......

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak oceniacie jakość oglądanych na żywo programów? Bo wg mnie działa to tragicznie, na łączu 25 Mbit/s występują u mnie regularne przycinki co kilka minut. I tak na różnych kanałach. Co do mojego łącza internetowego to jestem pewny, że jest OK - sprawdzałem na różnych serwerach. Czy im brakuje pasma, czy mają za słabe serwery, czy jeszcze coś innego? Przecież jakość transmisji nie jest nawet HD, więc to powinno dobrze chodzić nawet na słabszych łączach.

Jaka przeglądarka? Na Chrome, co jakiś czas buforuje/tnie niezależnie od łącza. Do FF potrzeba naprawdę silnego proca, by działało płynnie. Moim zdaniem, najstabilniej działa pod IE 11.

Edytowane przez grande
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co ma oznaczać uwolnienie usługi nc+go?Czy to oznacza że będzie można wykupić dostęp do tego serwisu bez konieczności posiadania umowy w nc+?

Takie są plany ale co z tego wyjdzie i kiedy to będzie to nie wiadomo.... może na kolejną rocznicę powstania nc+ szykują jakieś niespodzianki ....przekonamy się  ;)

Co do usługi nc+go powinien być dostęp do tych kanałów co ma się w swojej ofercie ale nie do końca jest to możliwe bo chodzi o licencje na udostępnianie w sieci :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pracujemy nad tym teraz. Wierzymy, że jest miejsce na taki projekt, ale najpierw chcemy mieć dekoder, który byłby dedykowany wyłącznie serwisowi OTT. Chcielibyśmy móc go uruchomić przed końcem troku, ale może być to także początek 2017 – powiedział rpkom.pl Rougeron"

 

Ja to rozumiem tak, że umowę i tak będzie trzeba podpisać, tylko będzie działało bardziej na zasadzie IPTV. Dostanie się dekoder, który będzie można podłączyć do TV i Internetu i oglądać nc+go na telewizorze. Oczywiście z lojalką na 15/24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie za opłatą taką jak za jakiś pakiet ze zobowiązaniem. Orange teraz tak oferuje usługi i tak będzie w nc. Tragedią będzie jeśli tylko i wyłącznie będzie na ich jakimś dziwacznym ich sprzęcie... tak jak to jest we wspomnianym już Orange. Raczej to mało będzie miało wspólnego z nc+ go i to nie jest odpowiedni temat do pisania o tym.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam w nc go możliwość oglądania materiałów z canalplus vod mimo,iż nie mam go w swoim pakiecie gdyż mam ekstra z 6 canalami.Czy tez tak macie ?

Nic tylko korzystać i oglądać bo nie wiadomo kiedy przestanie ci działać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa wersja nc+ GO. W wersji na komputery dodano zakładkę "magazyn" z najciekawszymi pozycjami w danym dniu. Dodano także możliwość sprawdzenia ile godzin zostało nam do końca darmowego pakietu.Jest także historia zakupów VOD. Poza tym większych zmian nie widzę.

Edytowane przez baek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła Cię w balona lub planują wprowadzić dodatkowe godziny płatne jakby ktoś przekroczył l.godzin z pakietu. Nie po to reklamują usługę niemal wszędzie gdzie się da i mówią o limitach i m.in. 100h dla Extra i wyżej, żeby teraz wprowadzić za to opłatę. Konsultanci raczej rzadko wiedzą dokładnie o co chodzi i dalej mylą nawet NC+GO z NC+GO TV o czym da się wyczytać w postach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowała mnie usługa nc+GO bo myślałem, że jest to opcja na tablet lub komputer. Zawsze tak rozumowałem a ja nie korzystam z takich dobrodziejstw.

Dzisiaj po przeanalizowaniu tematu dowiedziałem się, że w usłudze nc+GO można oglądać filmy dokumentalne, które oni mają w archiwum np., Discovery, Adventure, History, NG, itd.?

Dobrze piszę?

 

Podłączając dekoder do internetu i wchodząc w nc+GO mam możliwość obejrzenia od ręki setki filmów dokumentalnych z biblioteki NG, discovery itd.? Coś takiego jak w usłudze HBO GO?

 

Ile nc+ GO kosztuje na miesiąc? Czy przy pakiecie extra+ Canal+, lub superpremium mogę mieć nc+Go? I jakie pakiety mi tam wchodzą?

Będę oglądał tą usługę tylko na dekoderze i tutaj jest jakiś limit godzin o którym piszecie? Czy ten limit jest na tablety, komputery a nie na dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozróżnić nc+ go od nc+go tv. Nc+go tv jest na dekoder. Nc+go jest na komputery i urządzenia mobilne. Nc+ go tv jest bezpłatne- nie ma limitów. Nc+ go ma miesięczny limit godzin w zależności od pakietu. Comfort i niżej 3 godziny z możliwością dokupienia 97 godzin za 4,99. Vip+max 744 godzin w ramach abonamentu i pozostałe pakiety 100 godzin w ramach abonamentu.

Dostęp do bibliotek zależy od tego jakie kanały są w pakiecie. Według mnie biblioteki są całkiem pokaźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żadnych tabletów, komputerów i innych urządzeń mobilnych. To nie dla mnie.

 

1. Jeżeli mam multiroom premium to jak chodzi lub może chodzić nc+go TV? Na dekoderze matce rozumiem, ze będzie chodziło idealnie. A na dekoderze "córka"? Będę miał dostęp do biblioteki nc+go Tv, np. NG, Discovery i innych?

 

2. Jak ktoś posiada nc+Go TV to jakie filmy można tam oglądać? Jakie są bezpłatne biblioteki a jakie płatne? Ile kosztuje pełna opcja nc+go TV ze wszystkimi filmami, dokumentami, serialami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...