Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj były problemy z instalką, a dziś już poszło ładnie. Dzięki kingofsouth, bez zera w numerze umowy rejestracja poszła bez problemów. Świecą wszystkie kanały co powinny, nawet Eleveny. Z tego co zauważyłem to opóźnienie w stosunku do tv wynosi ponad 20sekund u mnie.. Huawei, android 4.4

Edytowane przez huhus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aktualizowałem. Pomimo usługi w abonamencie nie mam dostępu do programów,a dziś rano jeszcze miałem na starej apce i oglądałem sobie TVN24 w Krakowie. W tej nowej wyskakuje komunikat "Materiał niedostępny w Twoim abonamencie" Jakieś sugestie?

 

Edit. Ok. Załapało. O co chodzi z zakładką "Historia transakcji"? Zauważyłem, że było tam 5 godzin i ten czas ubywa proporcjonalnie do czasu oglądanego materiału.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ograniczenia w tego typu usłudze to rzecz konieczna - inaczej mamy darmowy multioom bez łączenia działający jak dawne cameleony, bo bierzesz jeden abonament a ktokolwiek dostaje twój login i hasło, a następnie podłącza tablet, telefon, komputer pod TV i za free ma pełen pakiet - to ma być uzupełnienie oferty, wówczas gdy nie masz dostępu do TV a nie jej zastąpienie.

Swoją drogą ciekawe mogła by być sprzedaż pakietu "no limit" z dostępem tylko on-line bez dekodera za np. 50% ceny zwykłego abonamentu. Nie każdy ma dekoder i antenę sat a tak - każdy mógł by mieć canal+ i to taniej niż w kablówce :).

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest absurd. Jak dają na tablety to i powinni dawać na kompa. Jak kiedyś miałam cyfrę+, to bez problemu był dostęp na komputerze do kanałów tematycznych i VOD. Zresztą CP ma Iple dla abonentów z ograniczeniami co do ilości zalogowanych urządzeń końcowych. TVN ma Playera. NC + nie ma apki na TV Smart, a powinni mieć. Więc to co robią Francuzi to jakiś kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ograniczenia w tego typu usłudze to rzecz konieczna - inaczej mamy darmowy multioom bez łączenia działający jak dawne cameleony, bo bierzesz jeden abonament a ktokolwiek dostaje twój login i hasło, a następnie podłącza tablet, telefon, komputer pod TV i za free ma pełen pakiet - to ma być uzupełnienie oferty, wówczas gdy nie masz dostępu do TV a nie jej zastąpienie.

 

Swoją drogą ciekawe mogła by być sprzedaż pakietu "no limit" z dostępem tylko on-line bez dekodera za np. 50% ceny zwykłego abonamentu. Nie każdy ma dekoder i antenę sat a tak - każdy mógł by mieć canal+ i to taniej niż w kablówce :).

 

 

Ja płace za tą usługę.....  jak będzie limit czasowy to podziękuje. Mam taką pracę,że jestem poza domem 5 dni i te 5 godzin to w jeden dzień mogę wykorzystać. Zrezygnuję z tej usługi i wtedy HBO Go mi wystarczy. Swoją drogą to współczuje takiej osobie co chce z telefonu czy tableta oglądać na tv. Jakość fatalna. Teraz na telefonie ma wiele do życzenia. Jeśli ograniczenie będzie na jedno urządzenie to nikt inny sobie z tego nie będzie korzystał, jak tylko abonent i tak powinno być, a nie ograniczenie czasowe. Co to jest 5 godzin? Śmiech 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to współczuje takiej osobie co chce z telefonu czy tableta oglądać na tv. Jakość fatalna. Teraz na telefonie ma wiele do życzenia....

 

 

Nie do końca się zgodzę ;)

Samsung smart tv :D

 

Screenshot_2015_10_11_07_55_38.jpg

 

DSC_0395.jpg

 

DSC_0396.jpg

 

Najgorszy jest ten pasek na telewizorze....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...