Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do korzystających na telefonach. Przy oglądaniu obraz zatrzymuje się po kilku minutach i trzeba ponownie wejść w dany kanał, aby dalej oglądać, lecz to nic nie daje. Sytuacja powtarza się. Oglądam na S3,połączenie LTE. Ma ktoś z was tak podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wy też macie kłódkę na fox comedy ? Rano ładnie na telefonie oglądałem ten kanał a teraz jest kłódka, po kliknięciu na ten kanał pojawia się napis "ten materiał jest niedostępny w nc+GO".

Jest to związane z licencjami. Nie wszystkie audycja mogą udostępniać w internetowej aplikacji np. serial MASH jest niedostępny i wtedy jest kłódka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wy też macie kłódkę na fox comedy ? Rano ładnie na telefonie oglądałem ten kanał a teraz jest kłódka, po kliknięciu na ten kanał pojawia się napis "ten materiał jest niedostępny w nc+GO".

Chyba od początku mialem kłódkę. Ogólnie działa bez zarzutu na LG G3s, niestety wywala mi sie apka na MODECOM Freetab 9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po aktualizacji zrejestrowałem sią do nowego nc+Go w telefonbie i aby uruchomic aplikacje nalezy wyrazic zgodę min. o takiej treści: Zapoznałem sie ze zmianami wynikajacymi z akceptacji nowych dokumntów.- wie ktoś moze o co chodzi w tej zgodzie?

2. Po uruchomieniu nc+go na wszytkich programach (nawet tych wczesniej dostepnych) jest kłódka i po  wybraniu pojawia się napis: materiał niedostepny w twoim abonamencie, mimo że te programy są w abonamencie, jak sobie z tym poradzić?.

3. Skoro usługa od 5-10-2015 r. testowo jest za darmo to nc+ nie powinno już pobierać opłaty 3 zł/m-c, to czy należy nc+go wyłączyc w BOK, czy może z automatu to nastapi?

Za ewentualne porady z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , uruchomiłem nc+go wchodząc w ustawienia i akceptując regulaminy.

Widocznie wczesniej udało mi sie otworzyć testowe nc+go bez akceptacji wspomnianych zgód i dlatego były klódki.

Dodatkowo dzwoniłem do nc+ i celem zapytania co z opłatą 3 zł za nc+go, skoro testowe jest darmowe -  konsultant okazał sie w 100 % niekompetentny i nie wiedział praktycznie nic o nowym nc+go, o wszytko musiał sie pytać innych, a i tak nic się nie dowiedziałem czego nie znałem wczesniej.  Spróbuje ponownie zdzwonic w innym termnie.

Jak będziecie mieli nowe wiadomosci tez proszę o informacje.

Edytowane przez zibi-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna usługa, korzystam na smartfonie, zatrzymuje się u mnie sporadycznie na ułamek sekundy. Czekam na wersję stabilną.

Ściągnąłem sobie tę aplikację.  Jak do tej pory dzała dobrze, ale za krótko korzystam, żeby coś powiedzieć o stabilności (poza tym moja neostrada to nie jest demon szybkości :) ). Mogliby zrobić to samo na PC - laptop może od biedy być namiastką telewizora, a na telefonie to tylko zabawka (chociaż fajna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie tę aplikację.  Jak do tej pory dzała dobrze, ale za krótko korzystam, żeby coś powiedzieć o stabilności (poza tym moja neostrada to nie jest demon szybkości :) ). Mogliby zrobić to samo na PC - laptop może od biedy być namiastką telewizora, a na telefonie to tylko zabawka (chociaż fajna).

Pełna wersja ma być na PC też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... na telefonie to tylko zabawka (chociaż fajna).

 

Nie do końca tylko zabawka ;)

Tak wygląda "kopia lustrzana" z Sony M2 na tv Samsung do paska da się przyzwyczaić nic się nie zacina :D

Wersja na laptopa/komputer jest wielce wyczekiwana prze zemnie

 

DSC_0400.jpg

 

 

DSC_0399.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nc+go na telefonie przsłane do TV Sony przy uzyciu kopi lustrzanej to świetna sprawa, jakośc filmów jest niezła, da się ogladać, problem powstaje z jakością transmisji sportowych na TV z ekranem pow. 40 ".

Czy sprawdzał ktoś jakość przesyłu podłaczając telefon do tv przy uzyciu kabla USB/MHL-hdmi (http://www.sony.pl/electronics/telewizory-przewody/mhl-cable)?

Edytowane przez zibi-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...