Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś. Wszystko będzie wiadomo jak zaczną opłaty pobierać. I tak do wiadomości do wszystkich co płacili za nc go wersji 1.0. ... Będą nadal płacić do czasu rezygnacji z apki 1.0. Oczywiście trzeba zadzwonić lub napisać meila.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa 31 grudnia. Do tej pory nie korzystałem z nc+ go.

Czy jak odpalę tę testową aplikację na pc i wyrażę zgody na postanowienia regulaminu "Szczegółowe Warunki testowego świadczenia usługi nc+ go z dnia 5.10.2015" to będę korzystał bezpłatnie z tej usługi i czy to nie spowoduje np. wycofania złożonego wypowiedzenia?.

Pytam, bo nc+ robi różne pułapki na kasę abonentów. Dostępu do tego regulaminu ze strony logowania nie mam - link nieaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak jest jak piszesz widać to na moich wrzuconych screenach :D

Wystarczy czasem na nie spojrzeć ;)

Te kolekcje są darmowe co masz je w swoim abonamencie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

kingofsouth masz obraz rewela........ u mnie na kompie na całym ekranie widac kiepsko ,...

mam 80 mb neo ale to chyba nie o szybkosc chodzi ?

 

Też mam 80Mb/s Neostradę zresztą widać w mojej sygnaturce  :cool:

Szybkość raczej niema z tym nic wspólnego bo mamy podobną....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa sama sobie jest super to trzeba przyznać, wreszcie pełna interaktywna tv - mam nadzieję, że kanałów będzie przybywać. Jednak jakość kanałów jest dość słaba - to SD na oko. Mnie to specjalnie nie przeszkadza, bo często mam odpalone w tle i zminimalizowane. Jednak co innego jest wkurzające na łączu 20 Mb z czasem pokazuje się znak graficzny rzekomego buforowania, chociaż kanał nie zwania, ani nic, po prostu działa płynnie, jednak znaczek ten mi nie znika. Trzeba przeładować i akurat to mnie wkurza i mogliby się tym zająć.

 

Dodam tylko, że na C+online zawsze miałem żyletę, oczywiście przed zmianami ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..... jakość kanałów jest dość słaba - to SD na oko...

Co ty za bzdury wypisujesz...

Kolejny dzień piszesz nieprawdę wystarczy spojrzeć na moje wcześniejsze posty..

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja odpalałem na 55" i SAT jest normalny HD np. TVN24, z kolei jak rozciągniesz to z nc+GO to niestety, ale pikseluje (nie zawsze, ale miewa często takie momenty - więc pożera całe łącze czy kompa - tylko nic innego nie działa, więc jest ewidentny problem z zasobożernością) i ma duży problem z płynnością (pasek na TVN24 skacze)....i to idzie na b. mocnym sprzęcie, łącze też jest ok....Mam wrażenie graniczące z pewnością, że ten sam system został zastosowany do nowego C+online...niestety (to widać szczególnie z tą płynnością). Twoje screeny nie pokażą nigdy płynności i być może łącze 20Mb u mnie nie daje rady z tą czasową pikselozą, no ale to byłaby parodia...bo wcześniej dwie transmisje C+online chodziły jak żyleta ;)

 

 

 

I jeszcze jedna rzecz, bo wyłączam dźwięk na reklamy i z czasem zauważyłem, że nie mogłem aktywować tego znikającego paska i też przeładowanie jedynie pomaga....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

.....Twoje screeny nie pokażą nigdy płynności i być może łącze 20Mb u mnie nie daje rady z tą czasową pikselozą, no ale to byłaby parodia...bo wcześniej dwie transmisje C+online chodziły jak żyleta ;)

Widocznie za słabe łącze się zrobiło po tych zmianach ;)

Trzeba zmienić na większe albo pozostało ci marudzić ..... ;)   :D

Działa wam "Trace Urban" ?Na telefonie śmiga a na laptopie nie ,macie tak samo?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...