Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to już ostatnie pytanie ;) Czy w przypadku aktywacji jakiegoś dodatkowego pakietu przez infolinię, mail o aktywacji przychodzi od razu, natomiast pakiet jest aktywowany w ciągu 24 godzin, czy mam się spodziewać maila dopiero gdy wszystko zostanie aktywowane? Konsultant rzekomo włączył mi paczkę C+, ale nie mam żadnego potwierdzenia na mailu, ani na swoim koncie ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSWChodzi mi raczej o fakt, czy jest to widoczne od razu po rozmowie, czy dopiero w momencie gdy C+ fizycznie aktywuje mi ten pakiet? Bo póki co, od rozmowy z konsultantem minęło jakieś 7 godzin, a nigdzie nie widnieje informacja, że jestem w posiadaniu tego pakietu. Dlatego zastanawiam się czy taka informacja pojawia się później, czy po prostu konsultant mi tego nie włączył

Edytowane przez Kroos123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Tak, zawarłem wczoraj nową umowę w punkcie APS. ICA działa bez problemu, dzwoniłem na infolinię i sam pakiet czeka w kolejce do aktywacji aż umowa zostanie "zwalidowana", cokolwiek to znaczy. Pakiet na który podpisałem umowę działa od podłączenia tunera, więc tutaj wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Byłem w zasadzie zdecydowany na Extra+ z Elevenami na 5 miesięcy za 0 zł, ale w ostatniej chwili zauważyłem że zrabatowali pakiet Relax+ na 15 zł przez pierwsze 12 miesięcy i zdecydowałem się na tę opcję. Dobieram do tego paczkę C+ za 25 zł i Eleveny włącz/wyłącz za 16 zł na 2 miesiące, finalnie średnia za całą umowę wraz z dzierżawą Ultraboxa 4k wyjdzie 60 zł (przy Extra+ byłyby to 83 zł). Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad dopełnieniem do Optimum+, które mam przez pierwsze 2 miesiące za free, a w ICA jest dostępne za 10 zł (tylko dla Eurosportów i Eleven Sports 4, ale nie wiem czy będzie mi to faktycznie potrzebne więc decyzja jeszcze nie została podjęta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będąc abonentem Canal+ od 10 lat i biorąc drugą umowę, można coś ugrać na starcie? Czy będzie się traktowanym jako nowy abonent?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikizncplus napisał:
@PrezydentJeśli jesteś ze Śląska to jest szansa otrzymania w jednym salonie umowy agentowej - Superpremium 4k za 79.99zł na 12m. Oferta limitowana do piątku. 

Gdzie ten salon?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...