Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy HBO GO da się dobrać jako samodzielną opcję bez paczki trzech kanałów HBO?

Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie ale przy składaniu zamówienia jest taka możliwość przy pakietach powyżej Entry+. Wydaje się to zbyt piękne by było prawdziwe bo przy Optimum+ i Extra+ cena wynosi 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, jestem nowy i to prawdopodobnie będzie moja pierwsza umowa z canal+, jestem zainteresowany ofertą ENTRY+ FILM dlatego, że mało oglądam i wystarczy mi CANAL+ i HBO

Dekoder 4K UltraBOX+ 0,00 zł

HBO 0,00 zł

HBO GO 0,00 zł

CANAL+ 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

Aktywacja 0,00 zł

Abonament 50zł na 24 m-ce 

z mojej strony pytanie czy to dobra oferta i czy można uzyskać coś taniej? Czy zaczekać może jak pojawi się oferta taka sama ale z umową na 12 m-cy

W przyszłym roku nie będzie HBO GO to jak to będzie wyglądało, że będąc abonentem będę miał tylko dostęp do kanałów telewizyjnych HBO, HBO2 i HBO3? Czy wtedy abonenci otrzymają dostęp do HBO MAX?

Czy Abonenci satelitarni i kablowi będą mieli zgodnie z umową HBO GO? bo ta opcja będzie tylko dostępna do operatorów? A jak będę chciał posiadać HBO MAX to będę musiał wykupić dodatkową opcję?

Czy po prostu HBO MAX zastąpi HBO GO i po temacie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukx95 napisał:

@Tomek960 Jest to błąd na stronie internetowej sklepu CANAL+, bo regulamin promocji możliwy do pobrania przy każdej ofercie w sklepie CANAL+ wyraźnie mówi, że opcja HBO GO możliwa tylko z opcją HBO.

 

15 godzin temu, czerstwy napisał:

Tylko symulacja na stronie przechodzi i mi zapsało HBO Go bez HBO. A powinna być informacja jak wcześniej że ta opcja z HBO  której brak.

Ciekawe czy zrealizowaliby takie zamówienie czy może jednak zadzwoniłby ktoś z przeprosinami i ewentualnie zaoferował zniżkę na pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem tak że zaoferowali mi pakiet którego nie było na stronie. Mało tego nawet stali nie miali takiej oferty. Poleciała reklamacja i na umowie miałem ofertę ze strony a w dekoderze była oferta jaka zaoferowali przez infolinię.  Teraz jednak widze inne podejście do abonenta. Ale można zawsze odstąpić od takiej oferty.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 minut temu, Tomek960 napisał:

 

Ciekawe czy zrealizowaliby takie zamówienie czy może jednak zadzwoniłby ktoś z przeprosinami i ewentualnie zaoferował zniżkę na pakiet podstawowy.

Prędzej by zamówienie anulowali niż coś dorzucili albo zrabatowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 20:52, Tomek960 napisał:

Od kiedy HBO GO da się dobrać jako samodzielną opcję bez paczki trzech kanałów HBO?

Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie ale przy składaniu zamówienia jest taka możliwość przy pakietach powyżej Entry+. Wydaje się to zbyt piękne by było prawdziwe bo przy Optimum+ i Extra+ cena wynosi 0zł.

U mnie również widnieje że mogę dobrać samo HBO Go za 10 zł / miesiąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...