Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była mowa o Mezzo, wiadomo, że cennik to przewiduje jako opcję dodatkową, ale oto jakiego maila dostałem (umowa jest na żonę) :

 

"Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że za platforma nc+ nie przewiduje w swojej ofercie kanału Mezzo.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z wyrazami szacunku

[nie publikujemy danych osobowych - regulamin]

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina. Dzwonili z ofertą 199 zł za full i zostanie na philipsie albo zmiana na box + za darmo czyli bez pvr itp. Kpina. A jak zapytałem o turbo to 149 zł.I oczywiście bez multiroomu. Jeszcze te 199zł jestem w stanie znieść ale płacić za sprzęt nie mam zamiaru. Rozłączyłem się bo nie było sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Podczas mojej nieobecności w domu, jeden z domowników zaaktualizował listę na tą z Tvnami na pierwszych pozycjach. Czy jest jakaś możliwość powrotu do starej listy z Tvp 1 HD na pierwszym miejscu? Dekoder Pace PVR 500... Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa 5 min temu

- obecnie Canal+ pakiet za 79 zł - umowa kończy mi się w maju

 

Propozycja:

- pakiet platynowy 119 zł umowa na 18 miesięcy

- brak kart CI+

 

Wyśmiałem i się rozłączyłem

 

 

Telefon po 15 minutach:

- pakiet platynowy za 99 zł na 18 miesięcy

- dekoder TurboBox+ za 5 zł miesięcznie

 

Mam nadzieję, że zrobiłeś to samo co za pierwszym razem?

 

"Wyśmiałem i się rozłączyłem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Podczas mojej nieobecności w domu, jeden z domowników zaaktualizował listę na tą z Tvnami na pierwszych pozycjach. Czy jest jakaś możliwość powrotu do starej listy z Tvp 1 HD na pierwszym miejscu? Dekoder Pace PVR 500... Z góry dziękuję za pomoc.

Poszukaj w temacie o tym dekoderze. Tam się jeszcze udało wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Podczas mojej nieobecności w domu, jeden z domowników zaaktualizował listę na tą z Tvnami na pierwszych pozycjach. Czy jest jakaś możliwość powrotu do starej listy z Tvp 1 HD na pierwszym miejscu? Dekoder Pace PVR 500... Z góry dziękuję za pomoc.

Nie lista pozostanie już nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 19.10 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheMicek, pisze o tym w dziale Cyfra+ wątek PacePVR.

PS. Widać że wszystko co najgorsze mamy z Nki. Super hiper turbo dekodery za jedyne 149, super multiroom i do tego same tvny na początku listy. Promują swoją markę naszym kosztem. Mam nadzieję że Francuziki rozliczą za to odpowiednio Tellenbacha gdy ubędzie "paru" abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczkę C+ wycenili na 60zł. Pakiet 59, 79,99, 119 różnią się tylko zawartością kanałów premium. Za 59zł nie mamy żadnego a za 119 wszystkie. Skoro tak je rozbili to np.pakiet C+, C+sport jest wart 20zł. Jeśli koledze dali silver (79) za 69zł to mogą do tego dorzucać C+,sport za 20zł i mamy full sport w cenie promocyjnej 89zł. Ale jak komuś nie zależy na filmach to może wziąć pakiet za 59zł+C+,sport za 20zł, dają dychę zniżki i mamy full sport za 69zł :)

Idąc tym tokiem myslenia jesli interesuje mnie film i sport to jego realny koszt aktualnie wynosi 99zł, 10zł zniżki na dzień dzisiejszy to juz 89zł mamy. Jeśli utarguje się po powiedzmy 5zł z premium to mamy już 79zł :) Do tego 2-3miechy gratis za premium i mamy ofertę dla migrujących.

Skąd wiesz, że canal + sport za 20zł? Czy to tylko dywagacje. Chcę mieć sport bez filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy migrował ktoś z cyfry+? Gdzie płacił 199zł dodam ze był to najwyższy pakiet w cyfrze+ i do tego miałem jeszcze gażdżet w postaci telewizora. Był bym wdzięczny za odpowiedz ;)[/quoteA

 

 

A z czym jest związana ta blokada i czy w ogóle będę mógł przejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy migrował ktoś z cyfry+? Gdzie płacił 199zł dodam ze był to najwyższy pakiet w cyfrze+ i do tego miałem jeszcze gażdżet w postaci telewizora. Był bym wdzięczny za odpowiedz ;)[/quoteA

 

(Nie mozesz migrowac. Dla takich abo jak ty, z gadzetami jest na razie blokada) .

 

A z czym jest związana ta blokada i czy w ogóle będę mógł przejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadałem pakiet canal+ superpremium z hbo za 99 zł. Dzwoniłem i po raz pierwszy otrzymałem propozycję z nc+ 119 zł za platinum na 18 miesiecy. Wykonałem drugi telefon po 10 min i otrzymałem 99 zł za platinum na 18 miesiecy. Wziałem równiez dekoder mediabox+ za 199 zł ( opłata jednorazowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...